HCL.HR

Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!

  • 75 Odgovora
  • 6538 Hitova
Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« : 13. Rujan, 2012., 20:14 »
Koliko ste puta bili u zatvoru?

Bili prijavljeni za nesto?

Uhicivani?

Mene su samo jednom odvukla kola radi nekakvog maltretiranja, ali nista strasno.

Sve u svemu, nikad se nisam bojao policije, jer tak i tak ne radim probleme, stajaznam.  :kava:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #1 : 13. Rujan, 2012., 20:19 »
Dok sam bio u Kutini apsolutno nikad nisam imao ikakvih problema, otac bio neki big kahuna u MUP-u svojevremeno pa me sva ekipa znala i ne bi ni osobnu trebao izvadit, već bi se znalo koji sam i čiji sam.

To je bilo sve super dok nisam otišao van Kutine, točnije u Opatiju. Prvi dan tamo me zahalta policija i okine mi 100 kn za osobnu. Prvi put u životu da me policajac uhvatio, da me ispitivao gluposti i zapravo ispisao kaznu. Kak me uhvatila frka sam ju isti dan platio i osjecao se ko debil, od tad vise bez osobne/putovnice ne idem nigdje  :wildboy:

Nakon Opatije je došao Zagreb na red, tamo proslo isto sve gg.

Zapravo, od svih gradova u kojima sam bio, taj dio tamo (opatija/lovran/rijeka) su mi ostali u najgorem sjecanju jer mi se najvise govana izdogađalo tamo  :hihi:
« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2012., 20:23 Syzygy »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #2 : 13. Rujan, 2012., 20:24 »
nikad prespavao, bio na "razogovoru" za vrijeme exkurzije u španjolskoj i dosta kazni  za vožnju  :hiha2:

Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #3 : 13. Rujan, 2012., 20:32 »
Dok sam bio u Kutini apsolutno nikad nisam imao ikakvih problema, otac bio neki big kahuna u MUP-u svojevremeno pa me sva ekipa znala i ne bi ni osobnu trebao izvadit, već bi se znalo koji sam i čiji sam.

Ti, čipijus i netko još. Neki potrgani znakovi. Razgovor sa starim koji je bio ljut jer nisi njega zvao odmah.
Jesi to bio ti?  :hiha2:

ontopic
Ništa nikad.  :mrs:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #4 : 13. Rujan, 2012., 20:39 »
 :kava:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #5 : 13. Rujan, 2012., 20:56 »
Ti, čipijus i netko još. Neki potrgani znakovi. Razgovor sa starim koji je bio ljut jer nisi njega zvao odmah.
Jesi to bio ti?  :hiha2:

Hahahah  :ave: :ave:
To je bilo prije jedno četiri godine barem, ako ne i više  :hihi:

Čipi i još neki njegov frend (xipius/shuma) se dogovore da idu do kutine mene vidjet, ja onak, ae.

U to vrijeme su me starci otkantali, živio sam, brat došao iz Rijeke posjetit me i glumit starijeg brata. Onako nalijem se s čipijem i njegovim frendom kruškovca i mlijeka (oni predložili kombinaciju, mislio sam da će bit odvratno, ali je bilo fenomenalno). Otišli malo po Kutini van, popili još i krenuli nazad prema stanu. Putem nađemo znakove opasnosti na zgradi, jedan znak je izgledao kao DJ sa slušalicama, reko, MOJ. Čipi i ja se uhvatimo te daske sa znakovima, potrgamo, bacimo na pod, počupamo znakove koje nam trebaju i ostavimo ostatak daske na cesti, iskorištenu i razvaljenu, ko ixy kurvu.

Dođemo doma, krenemo radit palačinke, negdje 2 ujutro. Kuca netko na vrata, ja otvorim, ono policija. Rasprava je išla ovako nekako:
- pozdrav, susjedi su te prijavili
mene?
- tako je... kazu da ste trgali neke znakove, ti i jos dvojca
ma ne
- ah... sigurno?
da da, nisam mrdnuo iz stana van, sam sam s bratom

u tom trenu se čipi i taj njegov frend stisli ko pizde u kuhinji, šute i jedu palačinke.

policajac koji je stajao ispred vrat samo uzdahnuo, zapisao nešt, izašao van.

Sljedeći dan mi brat rekao "ili ćeš ti zvat starog ili ću ga ja zvat". I ono, nazvao lika, lik se počeo derat da šta ga odmah nisam nazvao ovo ono kompjuteri zapisnik bla bla .
Realno, nije se ništ dogodilo, ali to mi bio definitivno najbolji online meetup s nekime :hihi:

Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #6 : 13. Rujan, 2012., 21:02 »
 :ave: :ave:

Izlasci ono  :hihi:

Mene je jednom policajac pozvo jer je bila tučnjava ispred kluba, a ja mrtav pijan jedva stojim, i on mene ispituje ko se di tuko, na kraju me pito di živim, ja sam mu pokazo na klub i reko evo idem doma, i dalje se ne sjećam  :hiha2: :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #7 : 13. Rujan, 2012., 21:47 »
Ja u ovaj topik nebum postal, ček...  :hiha2: :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #8 : 13. Rujan, 2012., 22:24 »
zaustavljali me u autu tisuću puta (sa šljake se često vraćam oko 3-4 ujutro), rutinske provjere uglavnom...

frajer me jednom pitao "jesi li bio ti kad u zatvoru?"

"ne, nisam"

"aha"

jedino zanimljivo s policijom  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #9 : 13. Rujan, 2012., 22:31 »
Osobno nisam nikad imao nekih sranja, al najnapetije mi je bilo jednom kad su frenda haltali.
Išli smo negdje iz Zagreba doma, i frend je na rotoru bez žmigavca uletio muriji u trak. Nije cugao ni ništa, neg nez.. nije ih skontao stvarno. I haltaju oni nas, sve nas traže osobne itd, a frend (vozač) nije imao apsolutno ništa.. osobnu, vozačku, prometnu, zdravstvenu, ništa lol (inače je malo previše skuliran lik, npr boli ga kurac za takve stvari i to  :wildboy: nez kako živi)
Nakon 45 minuta kaj su sjedili u autu i zapisivali/pričali, daju frendu kaznu od 300kn  :hihi: Nez, u isto vrijeme smo bili prestravljeni i presretni.
Ima i gg murjaka izgleda.. al nije nikad platio tu kaznu nit dobio kakvu opomenu kolko znam haha

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg:
« Odgovori #10 : 13. Rujan, 2012., 22:41 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 14:21 dooks »

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #11 : 13. Rujan, 2012., 22:46 »
NIkad ništa ozbiljnije, al kad sam pobjego od kuće sa 15 godina prvo su me tražili 2 dana posvuda i digla se poprilična frka.
Kad sam se vratio kući imao sam duge i ozbiljne razgovore sa inspektorima i psiholozima. Inspektor je bio jako kul, imao je ogroman ožiljak na licu, bilo mi žao što se mora daviti samnom.

good times  :wildboy:

Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #12 : 13. Rujan, 2012., 22:47 »
...

Što?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #13 : 13. Rujan, 2012., 22:50 »
jako sam iznenađen.



 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Laze!!! Meni je rekla da ima osam godina!!!
« Odgovori #14 : 13. Rujan, 2012., 22:51 »
 :ave: Gdje si bio tih dva dana? Sori ak je preosobno, al nez  :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9