HCL.HR

LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))

  • 24 Odgovora
  • 2764 Hitova
LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« : 27. Veljača, 2007., 23:23 »
LNL recenzija god of war 2, uspoređena s recenzijom iste igre sa IGN-a.   
kom se neda čitat nemora al dosta je kul   








Grčka mitologija je dobila još veću ulogu nego u prvoj igri, novi i stari likovi su posuđeni i ovaj put.No, čini li to priču GoW 2 boljom nego pričom o prvoj Kratosovoj avanturi.- stručni LNL žiri kaže hrabro - da. Vjerovatno će samo vrijeme pokazati. Sigruno je da priča nije razočaranje, bar ne do samog kraja,a što se dogodi tada saznajte sami.

God of War II taps into Greek mythology for a vast assortment of characters, settings and, more importantly this time, purpose, power and greed. Does that make this tale better? Frankly, it's quite arguable and it's a close one to call, but we think so. Only time (and really, another game) will tell us.
It's likely that some folks may be a little disappointed in the ending as it's obvious Kratos' journey is far from over.

     

___________________________________________________________________________________________________



Kad smo već kod dinamičnosti, sjećate se velikih protivnika protiv kojih ste se borili. Mislili ste da je ona brzina, prezentacija i akcija vrhunac PS2 konzole? Eh, sve što ću vam reći jest da se jako dobro pripremite za Isle of the Fates gdje će vas neke stvari oboriti s nogu...

If you thought the scale and scope found in God of War was impressive, you haven't seen anything yet. Some of the set pieces found here are absolutely monstrous and dwarf anything we've seen on the PS2. Monstrous horses tethered to the Isle of the Fates are so large that Kratos can easily run down their chains without feeling an ounce of acrophobia.

____________________________________________________________________________________________________



Micanje zidova je poboljšano bacanjem istih omogućujući vam agilnije kretanje u sva četiri smjera. Udaranje u kipove i bacanje istih je sad puno efektnije i udaljenost kojom predmet leti je puno veća nego prije, ergo-realnije. Estetska zamjerka zvana tapkanje R1 tipke je zemjenjena univerzalnijim kružićem.

For example, you can now drop down walls while scaling them so that you have quick movement in all four directions. Kicking boxes or statues pushes them much farther than before, cutting down on the tedium of moving objects, and the repeated tapping of R1 to open doors has been moved to the much more repetition-friendly Circle button.

___________________________________________________________________________________________________

Borite se cijelo vrijeme, vježbate sve svoje poteze, oružja i divite se samoj izvedbi koja izgeda ljepše nego ikad prije, no ako je sve tiho, onda vjerovatno radite na nekoj zagonetki. Trenutci kad vam se mozak može odmoriti i/ili odlutati trajat će najviše par sekundi. 

If you're not in the middle of a fight, you're almost certainly working on one of the game's interesting puzzles. There are few times when you'll find yourself climbing alone on walls or running down an empty pathway, though most of these times are short.

__________________________________________________________________________________________________




Dosta fanova s kojima sam pričao o GoW je samo skučeno i hipotetski govorilo kako bi sve puno bolje bilo da je bilo više boss-ova protiv kojih su bitke doslovno bile epske. U ovom nastavku pomnožite to sa tri. Ipak, nemaju sve onaj okus 'klasika' koji su imali boss-ovi u prvom dijelu, ali svakako pomaže za raznolikost i remećenje monotonije na putu do Sudbinskih Sestara.

One thing everyone wished there were more of in the first game is boss battles. God of War II features roughly double the number that we saw in the original, though they're not all gigantic, screen-filling beasts. While it means that some battles don't necessarily feel quite as classic as what we've seen in the past, it does allow for more variety.

___________________________________________________________________________________________________


Jedina prava inovacija koja je oduševila sve gledatelje God Of War trailera su već spomenuti dijelovi igre kada na leđima Pegaza razarate mitološke gadove po zraku. Kontrolu nad Pegazom baš i nemate, te se samo koncetrirate na obranu od letećih napasti. Ovih dijelova igre nema puno, ali su tu primarno radi priče i kao dodatno oružje za razbijanje monotonosti koje ionako nema.

One brand-new element of the game can be seen in the first trailer as well as some of the latest footage, the flight sections. At two points in the game (if memory serves us correctly) you jump atop the back of a Pegasus, wings aflame with the fires of Olympus. Taking to the skies, you have rudimentary control over your carrier while you mainly focus on fighting airborne enemies and dodging their oncoming fire. These sections don't last long, but they're fun and work well.


___________________________________________________________________________________________________


Savjet koji vam mogu dati za neke zagonetke je da dobro provjerite jeste li sve točno stavili gdje treba i an pravi način, neki put ako pogriješite samo za milimetar može vam se učiniti da uopće taj način koji ste prakticirali nije pravo riješenje.

We did come across two puzzles however that seemed a little rough around the edges and whose otherwise straightforward solution suffered a bit from imperfect implementation. By that we mean that both of them required putting something in just the right place, and if it was off by just a tad, it looked like we were on the wrong path altogether.


___________________________________________________________________________________________________


No, riječ na ulici   je da će ih biti puno i da neće biti previše fascinantni ni vrijedni prelaženja na najtežem levelu.

most of the unlockable content is only available once you've completed the game and Challenge of the Gods at the highest difficulty levels, which is punishingly hard for most everyone.


___________________________________________________________________________________________________

i grand finale:
God Of War je najbolja akcijska igra svih vremena.

God of War II may in fact be the best action game ever made.


Ocjena:97
IGN rating:97


___________________________________________________________________________________________________




moro sam ovo napravit jer sam iste sekunde skužio da su pokrali s igna, jerbo sam davno pročito recu...
inače igru definitivno NIJE moguće nabavit, iako, naravno, lnl je imo promo verziju   

unutar dva dana u kojima mi je dopuštena da se vrti na mojoj konzoli i samo zbog razloga da napišem ovu recenziju (hvala Željku na promo verziji)

da. Željko.   

napokon sam dokazo da su čiteri i pederi. jebemu.   





Anonimni izvor. Kao što rekoh na Shumi, LNL ga je popušio. Ovaj put bigtajm.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #1 : 27. Veljača, 2007., 23:25 »
Nulo, ownaš, više nego ikad.  :ementaler:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #2 : 27. Veljača, 2007., 23:36 »
Željko  :ave:

Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #3 : 27. Veljača, 2007., 23:40 »
željko :ave:

svaka čast :ave:

Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #4 : 27. Veljača, 2007., 23:43 »
kogod je napiso  :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #5 : 27. Veljača, 2007., 23:44 »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #6 : 27. Veljača, 2007., 23:49 »
Al, e, Željko. JEbote, još ne mogu sebi doći. :loludara: :clap: :ave: :dancing:

Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #7 : 27. Veljača, 2007., 23:51 »
moj susjed se zove željko :wildboy:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #8 : 28. Veljača, 2007., 00:05 »
moj susjed jedan se zove martic, ovaj desno je Gabrek, gore je tomek.. :2224:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #9 : 28. Veljača, 2007., 00:57 »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #10 : 28. Veljača, 2007., 01:11 »
Klanjam se sam sebi  :ave: :ave:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #11 : 28. Veljača, 2007., 01:14 »
briljantno sročeno  :ave: :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #12 : 28. Veljača, 2007., 01:23 »
Klanjam se sam sebi  :ave: :ave:

A mojoj ideji?  :wildboy:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #13 : 28. Veljača, 2007., 10:24 »
Jel taj željko ima Plej stejšn tri? Jer i to su igrali kod nekog stričeka kao..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: LNL - ekskluzivna recenzija GOW2 by GOLEM :))))
« Odgovori #14 : 28. Veljača, 2007., 10:42 »
Klanjam se sam sebi  :ave: :ave:

A mojoj ideji?  :wildboy:
sad bi sebi sve zasluge \:D/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9