HCL.HR

Michael Bay Puts Out $50,000 Bounty for Puppy-Throwing Girl

  • 7 Odgovora
  • 1279 Hitova

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Michael Bay Puts Out $50,000 Bounty for Puppy-Throwing Girl
« Odgovori #1 : 03. Rujan, 2010., 07:45 »
Michael mrtvi Bay :loludara: :ave:



ne znam, cijeli svijet je na drogama :wildboy:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Michael Bay Puts Out $50,000 Bounty for Puppy-Throwing Girl
« Odgovori #2 : 03. Rujan, 2010., 08:46 »
Ja ne kužim tu nabrijanost na bacanje kerova u vodu. Jer onak, to se radi od pamtivjeka tu kod nas, samo se ofkors ne snima. Nabrijane udruge za zaštitu životinja i slična sranja. Šta mislite šta će napraviti neko sa sela kad mu se okoti pet malih vučjaka npr. Prodat nemreš jer je ker gadan ko kurac, nitko ga neće uzeti iz istog razloga i šta sad, u vodu. Obično ih prvo stave u vrećicu, potope u plićaku, pa samo istresu u vodu, ali si je plavojka dala kreativne slobode. Meni ok.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Michael Bay Puts Out $50,000 Bounty for Puppy-Throwing Girl
« Odgovori #3 : 03. Rujan, 2010., 09:19 »
Ja jebem pa me boli kurac :hiha:


Michael Zaljev :mrs:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Michael Bay Puts Out $50,000 Bounty for Puppy-Throwing Girl
« Odgovori #4 : 03. Rujan, 2010., 09:42 »
MEGATROOOOOOONNNNNN
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Michael Bay Puts Out $50,000 Bounty for Puppy-Throwing Girl
« Odgovori #5 : 03. Rujan, 2010., 10:15 »
Ja ne kužim tu nabrijanost na bacanje kerova u vodu. Jer onak, to se radi od pamtivjeka tu kod nas, samo se ofkors ne snima. Nabrijane udruge za zaštitu životinja i slična sranja. Šta mislite šta će napraviti neko sa sela kad mu se okoti pet malih vučjaka npr. Prodat nemreš jer je ker gadan ko kurac, nitko ga neće uzeti iz istog razloga i šta sad, u vodu. Obično ih prvo stave u vrećicu, potope u plićaku, pa samo istresu u vodu, ali si je plavojka dala kreativne slobode. Meni ok.

Amerikanci, ono. Gospodina zaljeva bi trebalo strpat u jedan od bosanskih zatvora jer traži ovakve pizdarije. Koji kurac  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Michael Bay Puts Out $50,000 Bounty for Puppy-Throwing Girl
« Odgovori #6 : 03. Rujan, 2010., 11:07 »
MEGATHROOOOOOOWWWWW
Ovak bi bilo bolje.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Michael Bay Puts Out $50,000 Bounty for Puppy-Throwing Girl
« Odgovori #7 : 03. Rujan, 2010., 11:15 »
Zaključali smo prvi topic s razlogom. Bok.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9