HCL.HR

Molim procitati

  • 13 Odgovora
  • 1994 Hitova
*

tweekST

  • n00b
  • 0
Molim procitati
« : 05. Siječanj, 2013., 15:33 »
Hrvatska je okupirana!

Riječ je, naravno, o eRepubliku, najpopularnijem online geopolitičkom simulatoru koji omogućava igračima da sudjeluju kao građani u online verziji pravog svijeta.

Igru trenutačno igra više od 250 tisuća ljudi, a online Hrvatska broji gotovo 5 tisuća stanovnika. Hrvatska u stvarnoj zajednici ne kotira previše visoko, ali u virtualnom svijetu "eRepublik" je među osam vodećih sila.

Virtualna Hrvatska trenutno proživljava najteže trenutke od osnutka. Orginalne regije lijepe naše su pod okupacijom od strane Srbije!
Ostale su nam regije u Aziji koje ce bez vaše pomoći također pasti u ruke neprijatelja! Te će eHrvatska biti izbrisana s mape.

Sama igra je nezahtjevna, da bi uspješno igrali eRepublik potrebno je samo 15 minuta dnevno i pristup na internet. Međutim stvarna snaga eRepublika leži u mogućnostima koje pruža - ostvarivanje zajednica sa drugim igračima, zajedničke države, firme, političke stranke, vojne jedinice su samo neki od načina na koje možete surađivati sa drugim igračima u eRepubliku.


Također ovo vam je jednistvena prilika da pobjegnete malo od stvarnog svijeta jer ono po čemu se eHrvatska bitno razlikuje od Hrvatske jest zajedništvo koje nas krasi, poglavito kad nastupe napadi od naših susjeda eSrba, eMađara i eSlovenaca na nasu eDomovinu! Mreža je bazirana na socijalnoj interakciji pravih korisnika i svako vrijeđanje po nacionalnoj osnovi je strogo zabranjeno.

Pomozi nam, prikljiči se! Za DOM!
http://www.erepublik.com/hr/referrer/tweekST

Za pomoc u igri kad se ulogirate mozete mi poslati ingame poruku na ovom linku: http://www.erepublik.com/hr/citizen/profile/1685799

Unaprid hvala

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Molim procitati
« Odgovori #1 : 05. Siječanj, 2013., 18:59 »
Orginalne regije lijepe naše su pod okupacijom od strane Srbije!

Za DOM!

:fpalm:

Odg: Molim procitati
« Odgovori #2 : 05. Siječanj, 2013., 19:24 »
Orginalne regije lijepe naše su pod okupacijom od strane Srbije!

:mrs:

Unaprid hvala

:mrs:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Molim procitati
« Odgovori #3 : 06. Siječanj, 2013., 04:33 »
igrao sam davno. eh, kad sam ja to sranje vodio hrvatska je bila od vardara do triglava. gledam sad ovo, svedeni na koloniju u >>>INDIJI<<<

nemere to tako.

al phun igra eto da ne budem hejter. tko zaigra i da joj više od 10 mina dnevno vidjet će kolko je u biti savršeno napravljena i osmišljena.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Molim procitati
« Odgovori #4 : 06. Siječanj, 2013., 08:57 »
Koliko vidim Srbija je daleko ispred vas! ;)
Sta mislite da se prikljucim Srbiji,Hrvatskoj ili Albaniji?
« Zadnja izmjena: 06. Siječanj, 2013., 08:59 Dishonored »
Suspect

Odg: Molim procitati
« Odgovori #5 : 06. Siječanj, 2013., 18:49 »
Nemojte uopće pokušavati se registrirati u tu igru, nije niti 1% onoga što je nekoć bila.
Hrvatska je nekoć bila velesila, najbolja vojna jedinica Hrvastke je bio ZDRUG.
Sad se sve raspalo u paravojne jedinice, jedni se svađaju sa drugima, drugi sa trećima i tako dalje.
Na vlasti uvijek isti ljudi koji naprave zakona da se ne mogu smijeniti, muljanja, varanja, čisti užas.

Nekoć je bila odlična igra, sad se samo vrti oko novaca ii varanja, što više eura uloziš bolje češ napredovati, što više varaš, bolje ćeš napredovati.

Ako se kojim slučajem registrirate na tu igru, vaša prva riječ koju ćete naučiti je "botanje".
Igrao sam tu igru od 644. dana,a sad je dan 1,874, tako da znam o čemu pričam.
"Keep that hair short, Clem."

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Molim procitati
« Odgovori #6 : 06. Siječanj, 2013., 18:56 »
Na vlasti uvijek isti ljudi koji naprave zakona da se ne mogu smijeniti, muljanja, varanja, čisti užas.

Nekoć je bila odlična igra, sad se samo vrti oko novaca ii varanja,

Svetinja - Miroslav Škoro

:hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Molim procitati
« Odgovori #7 : 06. Siječanj, 2013., 19:38 »

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Molim procitati
« Odgovori #8 : 06. Siječanj, 2013., 19:40 »
Ja cu ipak probati!
Suspect

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Molim procitati
« Odgovori #9 : 06. Siječanj, 2013., 19:53 »
Ovo je tako zasrano da nije uopce ono sto sam ja ocekivao!Mislio sam da je to nesto kao Civilization V.Ono prikazu ti mapu i to sve a ovo........... :fpalm: :fpalm: !
Suspect

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Molim procitati
« Odgovori #10 : 06. Siječanj, 2013., 20:45 »
Trebali su to napravit u unityu ili nečem drugom da bude sve u 3d ali i dalje na webu. :hiha2:


*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Molim procitati
« Odgovori #11 : 06. Siječanj, 2013., 21:03 »
STARI MOJ
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Molim procitati
« Odgovori #12 : 06. Siječanj, 2013., 22:19 »
Realno.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Molim procitati
« Odgovori #13 : 06. Siječanj, 2013., 22:39 »
Jel ovo neki dubokoumni post koji izrugava rat hrvata i srba? :hiha: Imao sam frenda u bivšem razredu koji je stalno visio po takvim sličnim e-igrama dok nije sterao sve u k**c. Nisu te online gluposti za mene.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9