HCL.HR

mp3

  • 60 Odgovora
  • 9195 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
mp3
« : 12. Svibanj, 2008., 19:42 »
Uglavnom, svi manje više furate mp3 playere (dobro, mp4, kak ga vole zvati retardirani ljudi kojima ionako služi za mjuzu, al eto, tako piše na njemu, a meni full debilno zvuči kad ga se tako zove :tired:).

Enivej.
Pitanje.

Recimo, pretpostavljam da niste svi manekeni da furate ipod od 16+ giga, i da imate manji mp3/mob na kojem mijenjate muziku.

Koliko često mijenjate?
Jel birate stvari i slažete prepun k dugo ili nabacate kompletne foldere/albume?

Ja se nikad ne mogu natjerati da si slažem pjesmu po pjesmu, a ako nabacam, onda ne slušam 70% sadržaja.
Ono, loše.

Kakvi ste si s đubretom?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zapi

  • Gost
Re: mp3
« Odgovori #1 : 12. Svibanj, 2008., 19:44 »
imam na mobu..al sta ce ti muzika po svijetu dok hodas..

Re: mp3
« Odgovori #2 : 12. Svibanj, 2008., 19:47 »
ja na mobitel bacam sve.
1  gb micro sd.

uglavnom imam jedan raznoliko folder di bacam pjesmu po pjesmu, tu držim old skul rok i rendom stvari za puštat kad se sjedi po parkovima, il neka stvar koja mi ohvati uho, a ostalih ~700mba su albumi koji se izmjenjuju.

i da, album koji nisam izbrisao odkad sam dobio sd, avril lavigne - under my skin. :2139:

al uglavnom držim se onog gore, i inače doma većinom slušam album po album kao cjelinu, rijetko kompilacije.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: mp3
« Odgovori #3 : 12. Svibanj, 2008., 19:49 »

Koliko često mijenjate?
Jel birate stvari i slažete prepun k dugo ili nabacate kompletne foldere/albume?

Ja se nikad ne mogu natjerati da si slažem pjesmu po pjesmu, a ako nabacam, onda ne slušam 70% sadržaja.
Ono, loše.


Uglavnom pobacam samo albume. I to ne toliko često. Imam 2gb na mp3 playeru i 1gb odnedavno na mobu. Ne slušam na mobu nikad jer se ne čuje dovoljno jako iliti onoliko koliko ja hoću. A uvijek slušam na najjače.  \:D/

I slušam ga uglavnom u busu. Idu mi na kurac ljudi koji dođu u društvo pa drže slušalice na ušima. I ne žele ih skinut ni stišat muziku iz nekog razloga.  :tired:
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2008., 19:51 Wildboy »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: mp3
« Odgovori #4 : 12. Svibanj, 2008., 19:52 »
Imam u prosjeku cca 5-15 pjesama koje mogu slušati konstantno. Ovisno o mom moodu ..tako da se uvijek nađe barem 1 pjesma za svaki m00dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Now if a bitch sucks yo dick, for $5 per square inch
And gets $40, including a $5 tip
How big was the dick she just sucked? (say what?)
Said how big was the dick she just sucked? (wha...?)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: mp3
« Odgovori #5 : 12. Svibanj, 2008., 19:52 »
Lijen sam mjenjat mjuzu. Uglavnom pobacam albume koje slušam trenutno i onda kad se prebacim na nešto drugo, na mobu ostane ono od prije. Jebat ga.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: mp3
« Odgovori #6 : 12. Svibanj, 2008., 19:56 »
Podijelim foldere po izvođačima i stavljam pjesmu po pjemu unutra,nedamise cijele albume. :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: mp3
« Odgovori #7 : 12. Svibanj, 2008., 19:57 »
molim xplosivu -1 na reputaciju :tired:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: mp3
« Odgovori #8 : 12. Svibanj, 2008., 19:58 »
ne koristim te prijenosne plejere
postao sam ovisan o last.fmu i očem da mi sva muzika koju slušam bude izlistana :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: mp3
« Odgovori #9 : 12. Svibanj, 2008., 19:58 »
ne slušam ništa, nema last.fm-a :wildboy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: mp3
« Odgovori #10 : 12. Svibanj, 2008., 20:10 »
Mobitel, 1 gb memorijska. Koja trenutno kurca ne radi pa mora na popravak :(
Inače drzim oboje - ponesto albuma i random razbacanih pjesama koje mi pašu.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mp3
« Odgovori #11 : 12. Svibanj, 2008., 20:13 »
ne volim imat stvari koje ne slusam, trenutno u mobu 2gb, od tih 2gb je giga i pol mjuze, pojedinacne stvari koje sam sam odabrao i stavio, mrzim kad slusam nesto i onda mi dodje neka random stvar koja mi ne pase i onda moram izvlacit remote i klikat 50 puta dok ne naletim na neku stvar koja mi se svidi, zato pobacam sve koje mi se kolko tolko svidjaju i eto.

edit: sto mrzim na ljudima, mrzim kad netko ima ipod i drzi ga u ruci ili su slusalice van jakne/majce, mrzim kad netko ima od 2gb mjuze samo 10 koje mu se svidjaju i onda stalno salta dok ne dodje do jedne koja mu pase, mrzim ljude koji pjesmu preslusaju u tri klika, i mrzim ljude koji sa slusalicama na uhu dodju pricat samnom.  :tired:

Re: mp3
« Odgovori #12 : 12. Svibanj, 2008., 20:32 »
Imam na mobu. Nemjenjam baš često...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: mp3
« Odgovori #13 : 12. Svibanj, 2008., 20:54 »
2GB kartica na mobu, točno 555MB muzike, pomno odabrane, isto kao điz. Imam valjda samo jedan ceo album od Hladnog Piva - Knjiga Žalbe na mobu, ostalo fino po izvođačima najdraže pjesme   :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: mp3
« Odgovori #14 : 12. Svibanj, 2008., 20:54 »
molim xplosivu -1 na reputaciju :tired:

ja molim -2 ako treba da Weky bude sretan  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9