HCL.HR

Naljepnice

  • 45 Odgovora
  • 9485 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Naljepnice
« : 11. Svibanj, 2008., 17:48 »
Nisam znao di otvorit ovu temu pa sam ovdje. Uglavnom, debilna je tema, priznajem, ali jednostavno neznam gdje nać to što želim pa...

...zanima me dal netko zna di ima kupit onih kul naljepnica (ne one za auto).

Ne mislim na one s natpisima i tak, neg ono tipa lubanja, neznam zvjezdica, gitara, zastave neke države, mjesec i šta ti ja znam, vidio sam i neke s kalašem vrlo kul... ono besmislene. Nekad ekipa ljepi takve po el. gitarama i to. A valjda me razumijete, ako ne, jebiga.

Ili još bolje ako netko zna gdje mogu odnijet slikicu da od nje naprave naljepnicu, ako to kod nas ima, čuo sam da ima u svijetu.

Hvala na razumijevanju mog debilizma.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Naljepnice
« Odgovori #1 : 11. Svibanj, 2008., 17:56 »
kupi OK !  :piva:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Naljepnice
« Odgovori #2 : 11. Svibanj, 2008., 18:01 »
a ne znam, u nekoj suvenirnici il nešto, profil megastore možda?

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Naljepnice
« Odgovori #3 : 11. Svibanj, 2008., 18:10 »
kupi OK !  :piva:

Uvjek. Osim tih naljepnica dobiješ i super kvalitetno, a i poučljivo te edukativno štivo.

a ne znam, u nekoj suvenirnici il nešto, profil megastore možda?

Dobra ideja, mogao bih pogledati tamo.

Ako još tko ima pametan prijedlog, slobodno.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Naljepnice
« Odgovori #4 : 11. Svibanj, 2008., 19:41 »
na placu to ekipa prodaje
ono, štand pun naljepnica za auto, a i raznih drugih
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zapi

  • Gost
Re: Naljepnice
« Odgovori #5 : 11. Svibanj, 2008., 19:49 »
imas u land of magicu neki kul vinil mnaljepnica..bar je bilo davno..

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Naljepnice
« Odgovori #6 : 11. Svibanj, 2008., 20:10 »
nemam prijedlog za trgovinu, ali imam prijedlog kako napravit svoje, kupis papir za printanje koji ima onaj "od ljepljivi" dio, isprintas, skines ko tu naljepnicu i zalijepi na gitaru/stol/glavu 

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Naljepnice
« Odgovori #7 : 11. Svibanj, 2008., 20:31 »
nemam prijedlog za trgovinu, ali imam prijedlog kako napravit svoje, kupis papir za printanje koji ima onaj "od ljepljivi" dio, isprintas, skines ko tu naljepnicu i zalijepi na gitaru/stol/glavu 

Vidiš ovo je vrlo dobra ideja... Hvala za taj prijedlog uzet ću ga u obzir. Moš reć di otprilike mogu nabavit taj papir?

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Naljepnice
« Odgovori #8 : 11. Svibanj, 2008., 20:32 »
nemam prijedlog za trgovinu, ali imam prijedlog kako napravit svoje, kupis papir za printanje koji ima onaj "od ljepljivi" dio, isprintas, skines ko tu naljepnicu i zalijepi na gitaru/stol/glavu

Jab crvenu peterokraku nasred čela.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Naljepnice
« Odgovori #9 : 11. Svibanj, 2008., 20:35 »
nemam prijedlog za trgovinu, ali imam prijedlog kako napravit svoje, kupis papir za printanje koji ima onaj "od ljepljivi" dio, isprintas, skines ko tu naljepnicu i zalijepi na gitaru/stol/glavu 

Vidiš ovo je vrlo dobra ideja... Hvala za taj prijedlog uzet ću ga u obzir. Moš reć di otprilike mogu nabavit taj papir?

knjizara/papirnica?  :tired:

Re: Naljepnice
« Odgovori #10 : 11. Svibanj, 2008., 21:01 »
Čini mi se da u Algoritmu ima nešta.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Naljepnice
« Odgovori #11 : 12. Svibanj, 2008., 06:22 »
nemam prijedlog za trgovinu, ali imam prijedlog kako napravit svoje, kupis papir za printanje koji ima onaj "od ljepljivi" dio, isprintas, skines ko tu naljepnicu i zalijepi na gitaru/stol/glavu 

Vidiš ovo je vrlo dobra ideja... Hvala za taj prijedlog uzet ću ga u obzir. Moš reć di otprilike mogu nabavit taj papir?

knjizara/papirnica?  :tired:

yup, samo to ti nije papir kao oni obicni pa da kupujes po 1000komada, mislim da ovo ide na 10 komada ili tako nesto, pogledaj u obliznjim knjizarama/papirnicama, mozda i u algoritmu ima.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Naljepnice
« Odgovori #12 : 12. Svibanj, 2008., 06:34 »
prodaju se u paketima po 20-50-100 i dosta koštaju, jer su photo glossy, a papir je dupli+ljepilo

očekuj da te košta oko 3 kune po jednom papiru

bila je jedna knjižara u ilici koja je papir prodavala po komadu, ali više ni oni ne rade to
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Naljepnice
« Odgovori #13 : 12. Svibanj, 2008., 20:58 »
imas kod tresnjevackog placa ne znam tocno kak se zove, al sve ti rade sa slikama, frend je tam odnio sliku oni mu puzle napravili. Ne znam jel rade naljepnice, al ak je strka probaj

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Naljepnice
« Odgovori #14 : 12. Svibanj, 2008., 21:12 »
imaš naljepnica u Radićevoj u warehouseu, u preradovićevoj u spajku i u onom pored toga brijem kaj prodaje majice.

 :winknkiss:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9