HCL.HR

Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima

  • 7 Odgovora
  • 3770 Hitova
Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima
« : 05. Prosinac, 2018., 01:45 »
Molim vas prije nego sto procitate ovo nemojte ismijavati i pisati neke gluposti  :hihi:  :fpalm: sinoc to jest u jutarnjim satima imao sam nekih valjda napad ili prisustvo nekih cudnih zvukova i glasova,malo mi je cudno to sve,steglo me ne prejako al zgrcen sam bio nisam mogao nista,i nekakvi glasovi isto kao da su mi vile kraj glave bile i nesto brbljale pa zatim nekakav malo jaci glas neki dublji muski,ja sam bio svega svjestan,znaci nikada mi se ovo nije desilo u zivotu,znam za one paralize sna i to meni jeste bila paraliza al normalna gdje se ne mozes mrdati a nista se ne desava,dok ovdje je sve to bilo realno okle ti glasova kao da mi sapucu itd bas zajebano bilo,govorio sam pustite me bjezite itd zatim je nestalo nakon toga ustao sam upalio svjetlo proseto po kuci strah me bilo nazad u krevet,vratio sam se u krevet i ostavio upaljeno svijetlo jer sam se citav sprcio toliko je realno bilo da ono ne vjerujem,nadam se da je to bio samo obicni san i obicna paraliza al nesto iskreno ne vjerujem,ispricao sam to roditeljima i oni me zajebavali jer jbg razumijem ih,odem ponekad u crkvu pomolim se normala sam osoba vjernik sam,nisam sad neki ne vjernik i mrzitelj vjera itd,evo i veceras me jeza hvata da moram u krevet spavat,zanima me jel imao iko slicna iskustva,nemojte me sprdati samo  :fpalm:

Odg: Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima
« Odgovori #1 : 05. Prosinac, 2018., 10:01 »
Moguće je da si doživio slušne halucinacije

Uzroci mogu biti različiti

Jesi možda u posljednje vrijeme bio izložen velikom stresu ili nedostatku sna

Jesi šta konzumirao od opojnih sredstava u velikim količinama ?


Odg: Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima
« Odgovori #2 : 05. Prosinac, 2018., 13:32 »
Bio sam izlozen nedostatku sna,moguce je da su halucinacije,falilo mi je sna pravo taj dan,nisam pio alkohol niti sam koristio opojne droge neda boze,a stresa imam malo

Odg: Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima
« Odgovori #3 : 08. Prosinac, 2018., 20:11 »
oce ti to u tim godinama, najcesce ti napadaji dolaze nakon poduzeg teksta bez točke 
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2018., 20:14 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima
« Odgovori #4 : 08. Prosinac, 2018., 20:25 »
oce ti to u tim godinama, najcesce ti napadaji dolaze nakon poduzeg teksta bez točke


 :ave: :ave: :ave:


 :hihi: :hihi: :hihi:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima
« Odgovori #5 : 14. Prosinac, 2018., 18:26 »
to ti je normalno...ja sam više puta znao čuti ujutro glazbu kako svira, nisam bija siguran jel to netko stvarno svira ili je u mojoj glavi.

a često mi znaju po noći se ukazati osobe u mraku kako samo stoje. obično nestanu nakon 4-5 sekundi.

nedavno mi je na vratima sobe, koja su bila odškrinuta i na kojima je bija odsjaj od uličnog svjetla sa sjenama od drveća i granja, bila sjenama iscrtana savršena faca koja je katkad i mijenjala izraze...probudija sam se, otiša u wc, upalija svjetlo, opet ugasija, opet ista faca...pobliže sam je iša gledat, pokušava dekonstruirati misleći da je to samo optički privid, otiša do balkona, mijenja sam kvaku gore dolje, jer sam pomislija da sjena kvake čini usta te face...ali ništa,,,,faca i dalje postojana...onda mi je postalo dosadno i iša sam leći,,,

naviknut ćeš se na takve stvari...ako ti se budu događale. to su ti samo tvoji prijateljski demoni koji se nekad znaju javit.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima
« Odgovori #6 : 17. Prosinac, 2018., 10:01 »
Sve je dobro dok te ne počnu pipati.

Odg: Napadaji nekakvih cudnih sila u jutarnjim satima
« Odgovori #7 : 18. Prosinac, 2018., 17:24 »
Pripremis kavu legnes spavat, kad se pojave pozoves na kavu. Kad popijete oboje necete moci na spavanje, popricajte malo imate cijelu noc. Pa se mozda sprijateljite.
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9