HCL.HR

Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de

  • 7 Odgovora
  • 2731 Hitova
*

hrix

  • *
  • 67
Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de
« : 17. Siječanj, 2014., 21:57 »
Pozdrav svima! Zanima me dali je netko imao kakva iskustva narucivanja sa Amazon.uk ili .de. Zelio bih si naruciti par igrica za xbox360 pa me zanima ako netko vec je nesto narucivao sa te stranice osim knjiga da podijeli iskustva. Dosad sam samo narucivao sa ebay-a (nisam igrice)  i bilo je samo nekih sitnih problema da nije stigla posiljka iz prve, ali nista ozbiljno. Hvala!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de
« Odgovori #1 : 17. Siječanj, 2014., 22:34 »
KUPI KOMPJUTER

*

hrix

  • *
  • 67
Odg: Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de
« Odgovori #2 : 17. Siječanj, 2014., 23:03 »
KUPI KOMPJUTER
IMAM KOMPJUTER, ne kontam sta bi ti to trebalo znaciti uopce, ako nemas nesto pametno za reci nemoj ni pisati, trebam pomoc, a ne neke nepotrebne komentare. Hvala!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de
« Odgovori #3 : 17. Siječanj, 2014., 23:29 »
:mrgreen: :hiha:

sry što ti spemam, al vidio sam da ti nitko nije postao pa da ne budeš usamljen xD Osim toga, nisam siguran koliko ti je lajaonica za ovo predviđen podforum... I osim toga, ništa nisi napisao kakvu pomoć točno tražiš. Što tebe zanima konkretno? :hiha:  Kakvo iskustvo tražiš. Budi malo koncizniji kad već pitaš. :hiha:

*

hrix

  • *
  • 67
Odg: Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de
« Odgovori #4 : 17. Siječanj, 2014., 23:39 »
Samo me opcenito zanima dali je netko kupovao kakvu igricu za xbox ili ps3 ili bilo kakvu vec, jel vidim da vecina ne podrzava slanje u Hrvatsku. I dali je moguce da je igrica samo 20 kn koristena na amazon.de, jer mi je to malo cudno. Mislim ima dosta takvih igara i vrijeme za koje posiljka stigne sa bilo koje od te dvije stranice eto to mi je potrebno. ;)  I hvala na ne usamljenosti :D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de
« Odgovori #5 : 18. Siječanj, 2014., 00:03 »
pa koja je to igrica ekskluzivna na amazonu da si baš moraš komplicirati život i ne kupiti to negdje drugdje?

ured: kupovao sam svašta s amazona jer sam dobijao kupone :wildboy: knjigu i sluške za pare... al ono, ebay je majka jer si zaštićen paypal transakcijama... povrat novca i ostalo tri puta elegantnije ide


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

hrix

  • *
  • 67
Odg: Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de
« Odgovori #6 : 18. Siječanj, 2014., 00:41 »
Hmm.... pa recimo da mi fali u kolekciji par igara sto su drugdje skupe, mw2 i black ops 1 i 2, mislim zasto da kupujem negdje igricu na recimo njuskalu ili negdje drugdje kad za tu jednu igricu koju bi platio ni ne sjecam se vise kolko mogu kupit sve tri na amazonu :geek:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Narucivanje sa Amazon.uk ili Amazon.de
« Odgovori #7 : 18. Siječanj, 2014., 03:29 »
kupi preko ebaya nezz dostava s amazona je prevelika.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9