HCL.HR

Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima

  • 183 Odgovora
  • 21620 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #15 : 19. Listopad, 2008., 12:31 »
Zašto se svi pušači nebi pozvali na neposluh i svi, njih preko milion nastavili po starom?

Zato jer pušači nisu građani drugog reda. Ako sam ja vlasnik kafića/kluba/nekogsmeća i ako stavim znak zabranjenog pušenja, onda ćeš biti tu i ne pušiti ili ćeš pušiti negdje drugdje.
Stari moj tih 10 ljudi što spominješ, jebe mi se, zovem pandure, vojsku, Crkvu, ne jebem, nećete pušiti tu i točka.
Tako bi to trebalo ići.  :thumbs:

I tako će sve više njih početi razmišljati, iako mislim da ovaj zakon nikad neće u potpunosti zaživjeti. Pa evo u Indiji ga već osmu godinu za redom pokušavaju primijeniti postrožavanjem kazni,
ali očito im ne ide.

Suma sumarum
Totalno me boli kurac.


*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #16 : 19. Listopad, 2008., 12:35 »
U manjini smo a ima nas preko milion od 4 miliona hrvata :D Oke, od tih 4 miliona kolko ih ide po bircevima i klubovima? :)

Da,jer ipak svi Hrvati puše. :thumbs: I shvati da je pušenje štetno i da nekima smeta.Zakon je skroz u redu.Uostalom,nisi valjda toliki kroner da nemožeš par sati bez cigarete bit? :thumbs:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #17 : 19. Listopad, 2008., 12:37 »
Pa dobro, al tih 10 su jedni od onih koji dođu da bi radili probleme. A znaš da takvih ima i previše, posebno u Zagrebu. Misliš da ostali pušači neće sljedit njihov primjer i kad dođe murja če ti ispraznit cjeli birc? Recimo, po narodnjacima, ljudi koji imaju dobro zaleđe dođu u takav klub i puše. To će samo povući ostale i na kraju če sve izgledati kao i sada.
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #18 : 19. Listopad, 2008., 12:38 »
Onda ne paničari.  :tired:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #19 : 19. Listopad, 2008., 12:39 »
 :loludara:

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #20 : 19. Listopad, 2008., 12:41 »
Znam da je štetno za one koji nepuše, ali dali je zakon u redu? Zašto nebi bilo nekoliko kafića, u svakom kvartu po 1,2,3 ovisi o veličini kvarta koji bi dobili neku licencu kao pušački birc? Kada bi postojali bircevi za pušače i nepušače, ovi prvi bi bili prazni.
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #21 : 19. Listopad, 2008., 12:45 »
Ti to u praksi znaš, jel?  :tired:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #22 : 19. Listopad, 2008., 12:47 »
pušači mi ga mogu popušit... nije štetno za zdravlje, a ipak imaš nekaj u ustima  :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #23 : 19. Listopad, 2008., 12:47 »
zakon je zaživio u Europi, a kako se mi volimo njima uvlačit u pakšu, zaživjet će i kod nas. možda ne preko noći, ali kroz nekih godinu dana, hoće.
kao što imaš naviku ne pušit u busevima ili bolnicama, tako ćeš dobit naviku ne pušit na javnim prostorima. postoje naravno debili koji i tamo zapale, ali se za njima ekipa okreće i govori: gle debila.  

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #24 : 19. Listopad, 2008., 12:48 »
Pa sam pogledaj kolko ljudi s kojima izlaziš puši i obrati pozornost u bircevima kolko ljudi oko tebe puši pa se zamisli malo. A i dosta ljudi koji nisu u životu povukli dim kažu da je zakon čisto protuustavno sranje.
Ubiše nas bre vručina.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #25 : 19. Listopad, 2008., 12:49 »
ovaj, pušenje na štetu drugih je žestoko pomanjkanje kućnog odgoja i takvi ljudi sami sebi kopaju jamu. Lično ću isprebijati svakog čovjeka koji mi zasmrdi cigaretom. A zatim ću ga silovati u dupe  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jer mu je šupak čišči od usta  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #26 : 19. Listopad, 2008., 12:50 »
Pa sam pogledaj kolko ljudi s kojima izlaziš puši i obrati pozornost u bircevima kolko ljudi oko tebe puši pa se zamisli malo. A i dosta ljudi koji nisu u životu povukli dim kažu da je zakon čisto protuustavno sranje.

ako se zakon bude provodio kak spada, onda će ga se i ljudi pridržavat. možeš ti bičat tu kolko hoćeš.

ovaj, pušenje na štetu drugih je žestoko pomanjkanje kućnog odgoja i takvi ljudi sami sebi kopaju jamu. Lično ću isprebijati svakog čovjeka koji mi zasmrdi cigaretom. A zatim ću ga silovati u dupe  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jer mu je šupak čišči od usta  :thumbs:

Squeal, squeal like a pig!

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #27 : 19. Listopad, 2008., 12:51 »
Pa sam pogledaj kolko ljudi s kojima izlaziš puši i obrati pozornost u bircevima kolko ljudi oko tebe puši pa se zamisli malo. A i dosta ljudi koji nisu u životu povukli dim kažu da je zakon čisto protuustavno sranje.

Imaš pravo, kako to dosad nisam vidio!
Otvorio si mi oči, idem sad do kafića vidit koliko ljudi puši pa ću doć doma i razmišljat o tome.

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #28 : 19. Listopad, 2008., 12:57 »
Svi se tak nabrijavaju na neki zdrav život a kurac zdravo žive... Zašto se nebi ukinula prodaja alkoholnih piča? Alkohol isto ubija i uništava živote i zajednicu. Zašto se sve što je štetno nezabrani? Pa ćemo onda bit u srednjem vijeku, sve če bit zabranjeno jbt...
Ubiše nas bre vručina.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #29 : 19. Listopad, 2008., 13:00 »
mislio sam da si budala, ali ovim zadnjim postom si to potvrdio.

prestani bit emo i plakat oko svega

još ćeš mi počet plakat zbog tuljana  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9