HCL.HR

Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima

  • 183 Odgovora
  • 21629 Hitova
*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #60 : 19. Listopad, 2008., 14:18 »
Tak pričaš dok ti neko blizak ne umre od posljedica pušenja il sam ne oboliš,isto kao i što te boli kurac za pijane vozače dok tebe neka pijandura  skupi dok izvodi slalom po fuckin autocesti
Zast nitko nece samnom na kavu?

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #61 : 19. Listopad, 2008., 15:06 »
Vaše analogije s alkoholom su u najmanju ruku retardirane.  :tired:

Sve osobe koje pijane rade ono što vi spominjete (premlaćivanje žene/djece/bilokoga) ne mogu biti normalne. Nikako. A takvim osobama ne bi trebalo dati ni vozačku i mnogo drugih stvari. Al kako? Uostalom, to se isto kažnjava. Ne kužim ja vas baš...
Vožnja pod utjecajem alkohola je zabranjena, a kazne su prilično visoke, tak da ne vidim zašto to uopće spominjete. Ajd, smije se imat do 0.5 promila, al ne vjerujem da će netko s toliko alkohola ubiti cijelu obitelj. Uostalom, bio je zakon 0.0, pa su svi bičali.

Što se tiče pušenja, ne gledate širu sliku. Zamislite da ste nepušač i da radite kao konobar u kafiću. Vjerujem da već vidite gdje idem s ovim. Uostalom, zašto bih ja došao u birc i pustio da me ekipa truje?  :geek:
Svaku subotu smrdim po cigaretama. I dim cigarete mi baš smeta.
I da, sjećam se da je prije bilo (a i sad ima) u nekim restoranima i bircevima mjesta za pušače i mjesta za nepušače. To bi bilo odlično rješenje... da se toga ljudi drže. Ako pušač dođe u kafić, ili ga boli kita pa ode na mjesto za nepušače i puši ili nema mjesta za stolovima za nepušače pa opet napravi istu stvar. Nikad, ali nikad nisam došao u restoran/birc koji je imao tako odvojene prostore a da nije bilo kretena koji to nisu poštivali.

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #62 : 19. Listopad, 2008., 15:38 »
Živo mi se jebe za taj zakon, bilo gdije, pušit ću beli malrboro dok god jebena firma nepropadne i dok nekrepam pa makar umeđuvremenz dobio jebeni rak pluća.

Hvala.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #63 : 19. Listopad, 2008., 16:02 »
onda krepaj što prije heheh  :thumbs:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #64 : 19. Listopad, 2008., 16:05 »
daj ajde metal jebote, zajebi cigare, moraš štedit za pelene
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #65 : 19. Listopad, 2008., 16:25 »
 :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #66 : 19. Listopad, 2008., 16:54 »
Živo mi se jebe za taj zakon, bilo gdije, pušit ću beli malrboro dok god jebena firma nepropadne i dok nekrepam pa makar umeđuvremenz dobio jebeni rak pluća.

Hvala.

Kad smo vec na toj temi, ja sam za to da se izdaju dozvole za biti roditelj.
Cist da nemre svaki retard odgajat djecu.


Inace, podrzavao sam 0.0 zakon. Al picke vratise na 0.5, pod glupim uvjetim dakako.
Tak ce bit i s ovim. Zabrana pusenja. Vodit ce se polemike, neki ce plakat, neki radovat, al na koncu kog boli kurac, jer sudeci po dosdasnjem radu vlade pod vodstvom DOKTORA Ive Sanadera, vratit ce ponovno pusenje par mjeseci nakon donosenja zakona.

I interesantno je kako ekipa brani alkohol. Iako nema logike za branjenje istog. Nikakve.
Isto vrijedi i za pusenje, fkors. Takodjer je zanimljivo da stotinama godina nikom nije smetalo pusenje...serem, smetalo je, al ne u tolikoj mjeri koliko danas. Sjebano je sve to.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2008., 16:59 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #67 : 19. Listopad, 2008., 17:23 »
Meni stvarno nije jasno zašto su ljudi glasali za njih...
Ubiše nas bre vručina.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #68 : 19. Listopad, 2008., 18:28 »
Daj koji kurac serete da vam dim smeta a svaku jebenu sub, svaki jebeni dan ste u kaficu u kojem se pusi. Da vam tolko smeta kolko tu kenjate nebi isli nikam.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #69 : 19. Listopad, 2008., 18:38 »
ok mr. phillip morris
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #70 : 19. Listopad, 2008., 18:41 »
Hvala.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #71 : 19. Listopad, 2008., 19:04 »
Daj koji kurac serete da vam dim smeta a svaku jebenu sub, svaki jebeni dan ste u kaficu u kojem se pusi. Da vam tolko smeta kolko tu kenjate nebi isli nikam.

zato se pije po parkovima gdje cuga dođe jeftinije a i ne moraš se borit sa dimom  :ementaler:

btw. ovo sa alkoholom

Recimo da smo turistička zemlja
Ide švabo na Pelješac, i sad ode on jednog dana malo da odđira familiju u Dubrovnik
i sad, šta će jadan, +40 vani, naruči lik pivo za 40kn da se osvježi, i deci sladoled, ženi neznam, rakiju

i vraćaju se oni Pelješac kad ono murja, značka, hej stani
štas popio, a ništa, nur eine bier

oče dobit kaznu, ili jebiga, ugostitelji nebi smjeli prodavat piće vozačima ?  :wildboy:


mislim, ako si pijan i takav sjedneš za volan, jebe ti se dal je 0.0 ili 0.5
a sad ak si popio jedno pivo jebote, pa neš se vozit ko da si se narokao boce rakije  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #72 : 19. Listopad, 2008., 20:42 »
A dobro, isto vrijedi i za pušenje. Dođe lik i htio bi popušit jednu...

@Faca: ja ne branim alkohol. Meni samo nije jasno zašto svi uspoređuju s alkoholom kad je sve u vezi alkohola jasno i zakonom regulirano. To što ljudi krše zakon je druga stvar, a ista stvar će biti i sa pušenjem.
E da, ovaj novi zakon za alkohol je potpuno okej.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #73 : 19. Listopad, 2008., 21:26 »
Da, novi zakon je kul. Poznanika uhvatili s 2.5+, dobio 15K kazne i ostao bez vozačke na godinu i po dana.

Pa ti pij i vozi krvi ti i smrti.  :wildboy:


*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #74 : 19. Listopad, 2008., 21:27 »
+1 na Ixya zapravo.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9