HCL.HR

Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima

  • 183 Odgovora
  • 21642 Hitova
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #120 : 20. Listopad, 2008., 18:37 »
Ne znam dečki, mislim da je on izmislio svog susjeda da bude zanimljiv. Ne znam.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #121 : 20. Listopad, 2008., 18:40 »
On nije šumar.  :tired:

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #122 : 20. Listopad, 2008., 18:40 »

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #123 : 20. Listopad, 2008., 18:41 »
Ne znam dečki, mislim da je on izmislio svog susjeda da bude zanimljiv. Ne znam.
pravis se pametan a neide ti shumaru jedan :tired:

sickburn
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #124 : 20. Listopad, 2008., 18:45 »
Podupirem rivajv shume.

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #125 : 20. Listopad, 2008., 18:46 »
Kako je u Engleskoj rješeno huliganstvo? Tko je zapalio baklju, radio nered i sl. dobio je 10 godina. Pa više nitko nije bio lud da to radi. Dali bi prije vozio pijan da je 3000 kn kazna ili 300 000? Da dobiješ mjesec dana zatvora ili 10 godina? Nebi toliki NEDUŽNI ljudi ginuli zbog pijanih kretena.
jel tolko teško prihvatit da nećeš više moć duvat ljudima u facu svoj sotonistički dim.
dosadan si više sa ovim primjerima. :tired:
Mr.T, čitaj malo kaj sam napisao za huliganstvo. Ili nisi dovoljno inteligentan da shvatiš da se odnosi na pušenje ili... Neznam kaj al uglavnom sorry, glup si ko kurac. Moj sotonistički dim ti je uništio mozak izgleda pa sad nemožeš zaključivat. I kaj si tak nabrijan i isfrustriran, odi izdrkaj pa onda komentiraj nekaj AKO RAZUMIJEŠ O ČEM SE RADI. Ja za svoje stavove mogu dati primjere, a ti da imaš i jedan ozbiljan stav malo bi se drugačije ponašao a ne srao bzvz.
Ubiše nas bre vručina.

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #126 : 20. Listopad, 2008., 18:47 »
Onda idi pisatiu topic o hrastu lužnjaku, a pusti panjinu ( opet simbolika :wildboy:) na nam govori o svom susjedu. :tired: :tired: e

Eh, i  :wildboy: za lokyja

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #127 : 20. Listopad, 2008., 18:49 »
imam ja suseda koji pusi vec trideset godina a pluca su mu cista ko suza ajd jel neko mi zna objasnit taj fenomen?da vas cujem.
Od mog frenda djed puši več 50 godina i liku niš nije. Još je življi od ostalih dedeka...
Ubiše nas bre vručina.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #128 : 20. Listopad, 2008., 18:49 »
i koji kurac
dođe lik kaže (s simobličnim nadimkom "panjina") da je topic glup i vi lockate topic

 :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #129 : 20. Listopad, 2008., 18:52 »
i koji kurac
dođe lik kaže (s simobličnim nadimkom "panjina") da je topic glup i vi lockate topic

 :tired:

šta?  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #130 : 20. Listopad, 2008., 18:52 »
Kako je u Engleskoj rješeno huliganstvo? Tko je zapalio baklju, radio nered i sl. dobio je 10 godina. Pa više nitko nije bio lud da to radi. Dali bi prije vozio pijan da je 3000 kn kazna ili 300 000? Da dobiješ mjesec dana zatvora ili 10 godina? Nebi toliki NEDUŽNI ljudi ginuli zbog pijanih kretena.
jel tolko teško prihvatit da nećeš više moć duvat ljudima u facu svoj sotonistički dim.
dosadan si više sa ovim primjerima. :tired:
Mr.T, čitaj malo kaj sam napisao za huliganstvo. Ili nisi dovoljno inteligentan da shvatiš da se odnosi na pušenje ili... Neznam kaj al uglavnom sorry, glup si ko kurac. Moj sotonistički dim ti je uništio mozak izgleda pa sad nemožeš zaključivat. I kaj si tak nabrijan i isfrustriran, odi izdrkaj pa onda komentiraj nekaj AKO RAZUMIJEŠ O ČEM SE RADI. Ja za svoje stavove mogu dati primjere, a ti da imaš i jedan ozbiljan stav malo bi se drugačije ponašao a ne srao bzvz.
imam ozbiljan stav o nisko inteligentnim ljudima. sve vas treba zapalit. :winknkiss:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #131 : 20. Listopad, 2008., 18:54 »
i koji kurac
dođe lik kaže (s simobličnim nadimkom "panjina") da je topic glup i vi lockate topic

 :tired:
a kao nije bio glup topic?

treba se uživit, topic je bio fenomenalan
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #132 : 20. Listopad, 2008., 18:55 »
Jbt, ti me citiraš kaj sam rekao kak je spriječeno huliganstvo u Engleskoj, a to kaj sam pisao za Englesku nema veze sa pušenjem. Pročitaj o čem se tada radilo tam pa onda komentiraj...
Ubiše nas bre vručina.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #133 : 20. Listopad, 2008., 18:59 »
Jbt, ti me citiraš kaj sam rekao kak je spriječeno huliganstvo u Engleskoj, a to kaj sam pisao za Englesku nema veze sa pušenjem. Pročitaj o čem se tada radilo tam pa onda komentiraj...
pročitaj još jednom ovaj boldani dio... pa onda komentiraj.
 :( neda mi se više. dosadan si ko isus.

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #134 : 20. Listopad, 2008., 19:02 »
Mogao bi tu i tamo ubacit koji lijepi interpunkcijski znak . Čisto onako , da to ne izgleda kao oveće govno. :piva:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9