HCL.HR

Obavezni vojni rok

  • 188 Odgovora
  • 13940 Hitova
*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #30 : 13. Siječanj, 2015., 02:36 »
i sad ako se ponovno uvede obavezni vojni rok, što sa ljudima koji ga nisu obavili a trenutno su zaposleni... otjerat ih s posla na dva mjeseca? :ave:

osobno mislim da je uvođenje roka čista bezvezarija. postoji sustav dragovoljnog služenja i to je dovoljno za našu državicu

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #31 : 13. Siječanj, 2015., 03:50 »
nez meni stvarno ne bi bio problem ić ali čemu bi to koristilo? Mislim realno vojska nam nikad više neće biti mobilizirana a od 2 mjeseca trčkaranja nitko neće postati tvrda muškarčina nit će naučit išta osim nez MEHANIKU KALAŠNJIKOVA.
znači potpuno debilkno potrošen novac kultnih poreznih obveznika kojeg ionako nema lol. A sigurno nije jeftino jednog vojnika uzdržavat 2 mjeseca.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #32 : 13. Siječanj, 2015., 08:02 »
Čuj, da sad počne rat, polovica vas ovde bi mislila da je to Call of Duty... Da ne kažem kako bi znali rukovati sa kalašom.
:tired:
Mislim da nije loše uvesti neku 2-mjesečnu dobrovoljnu pješadijsku obuku za sve one koje to zanima, a iz nekog razloga nisu služili redovni vojni rok. Hebate vrag, nekad je bilo sramota ako si nesposoban za vojsku, a sada si glavni frajer ako je nisi služio.
Nije vojska bila samo vojska, nego i odličan način da neke poguzije makne od mamine suknje, malo ih očeliči i napravi čovjeka od njih.... Sav taj koncept je imao veći socijalni koncept nego što se misli.
:kava:

Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #33 : 13. Siječanj, 2015., 09:08 »
Čuj, da sad počne rat, polovica vas ovde bi mislila da je to Call of Duty... Da ne kažem kako bi znali rukovati sa kalašom.
:tired:
Zato postoje profesionalni vojnici.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #34 : 13. Siječanj, 2015., 10:44 »
Metalni, ti si idiot lol.

Znači ako netko nije uopće odslužio vojni rok, taj bi mislio da je rat Call of Duty,,,, ali zato osoba koja je dva mjeseca radila sklekove, spremala krevet i rastavljala pištolje je DOŽIVOTNI VOJNIK I MUŠKARAC,,
Realno da sad počne rat, svi vi koji ste odsluživali vojni rok bi bili jednako beskorisni kao i mi koji nismo nez.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #35 : 13. Siječanj, 2015., 11:02 »
Ja sam npr odlsuzio tzv civilni vojni rok, bio sam prva generacija kada su to odbrili.
Radio u KBC-u, i ukratko, radis tamo sve sto se njima neda (a neda im se nista), i to je to.
bio sam najmladji sa 22godine dok  su oko mene bili svi sa 27+ sto je bio krajnji ok za vojsku.
Dok je to kasnije preslo u neradjenje niceg i neodlazenje uopce na ''posao'', barem sam tako cuo od dosta ekipe, ono dobijes samo papir da si odsluzio i vozi.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #36 : 13. Siječanj, 2015., 11:58 »
ma da...glupost je to, a i neće se dogodit ponovno uvođenje, realno.

al ne vidim smisao tog vojnog roka kao SPREMNOST ZA RAT, nego ono,bzvz ČELIČENJE i stjecanje neke životne odgovornost i s te strane to ima smisla.
naravno pod pretpostavkom da je to pravi rok, a ne glupiranje i zajebavanje kao što su brojne priče,,,
al opet vremena se mijenjaju i bilo bi nasilno to uvesti sad, uz sve potencijalno dobre strane.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #37 : 13. Siječanj, 2015., 12:06 »
Nije vojska bila samo vojska, nego i odličan način da neke poguzije makne od mamine suknje, malo ih očeliči i napravi čovjeka od njih.... Sav taj koncept je imao veći socijalni koncept nego što se misli.
:kava:
Slažem se, obavezan vojni rok od nekih 3-6 mjeseci bi po meni bila odlična stvar.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #38 : 13. Siječanj, 2015., 12:24 »
Tri stranice postova ste nabili o vojnom roku u Što radite sada temi, pa evo vam svi ti postovi u zasebnoj temi.

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #39 : 13. Siječanj, 2015., 12:25 »
Jesi li dobio mail od hostinga da se događa luda količina prometa? :hiha:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #40 : 13. Siječanj, 2015., 12:29 »
Pa sad će tek bit luda količina prometa kad sam otvorio posebnu temu za to, kako ti ništa ne kužiš :hiha2:

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #41 : 13. Siječanj, 2015., 12:40 »
ako se uvede vojni rok, oce li se uvest i za zene? jer mislim ono, 21. stoljece je :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #42 : 13. Siječanj, 2015., 12:45 »
Naravno asu, naravno. I djecu do 5 godina će regrutirat kao malene vojničiće. :hihi:
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2015., 13:13 Ementaler »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #43 : 13. Siječanj, 2015., 14:13 »
nisi ubro foru :hiha2:

lik implicira na ove pokrete ravnopravnosti muškaraca i žena xD

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #44 : 13. Siječanj, 2015., 15:06 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:15 Tomz »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9