HCL.HR

Obavezni vojni rok

  • 188 Odgovora
  • 13939 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #90 : 14. Siječanj, 2015., 12:05 »
Ionako će rat za 10 godina voditi KOMPJUTERAŠI s dronovima. Bolje taj novac uložit u bolje dronove. I Mechove.

ETO.

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #91 : 14. Siječanj, 2015., 12:48 »
@me666
Zašto ne odslužiš dobrovoljni vojni rok koji traje, eto, 3 mjeseca?
Pitanje tebi jer vidim da si blago iskompleksiran.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #92 : 14. Siječanj, 2015., 13:12 »
Zakon mi je ovaj reductio ad absurdum o nekakvim gelerima i udaljenosti pederka 5m i nespašavanja lol.

A i to što Ixy kaže ja sam rekao prije, pa opet ponavljam.
Hrvatska ima negdje 15 000 aktivnih vojnika + neka rezerva jel. Ne vidim zašto u slučaju rata ne bi u 2 mjeseca mogli TRENIRATI puk, a da tih 15 000+ vojnika ratuje lol. Kao da bi tih 2 mjeseca sada bilo nešto drugačije od kontinuiranih 2 mjeseca do početka rata xD
Realno, kao da tih 2 mjeseca IŠTA lol.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #93 : 14. Siječanj, 2015., 14:10 »
Zamisli napisat reductio ad absurdum na internetu :hihi:

Inače, ako još vidim da se netko ne slaže s mojim mišljenjem o kompjuterašima i dronovima, će da vas banam svih. :hiha2:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #94 : 14. Siječanj, 2015., 14:11 »
ae ti taj dizajn nabaci m8 ;)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #95 : 14. Siječanj, 2015., 15:25 »
Moram se prvo glupirat u GTA 5, bit će :hiha:

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #96 : 14. Siječanj, 2015., 15:36 »
Metalni, ti si idiot lol.

Znači ako netko nije uopće odslužio vojni rok, taj bi mislio da je rat Call of Duty,,,, ali zato osoba koja je dva mjeseca radila sklekove, spremala krevet i rastavljala pištolje je DOŽIVOTNI VOJNIK I MUŠKARAC,,
Realno da sad počne rat, svi vi koji ste odsluživali vojni rok bi bili jednako beskorisni kao i mi koji nismo nez.



daleki kvout al daj šuti molim te. najbeskorisniji u tome ratu bi bio progabbeing klan pun pičkica koji bi vjerovatno prvi hvatao Pleso i avion za Novi Zeland. pozz

kolko ga možete srat kmečavci jedni. Svi se nabrijavaju u teretane a problem bi im bio 2 mjeseca (presmješno mali rok) odradit. Baš suma forumske kreme xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #97 : 14. Siječanj, 2015., 15:42 »
e ovaj, kad ćeš se ubiti?

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #98 : 14. Siječanj, 2015., 15:50 »
Jesam ti šta krivo rekao papak ?
Putovnica spremna ?

Dobar mi je Pilip :ave:

On ne bi odslužio vojni rok jer kužiš kaj bu njemu država govorila kaj da on radi prek ljeta 2 mjeseca ima on pametnijeg posla al da izbije rat nebitno jer su zločesti srbi, švicarci ili ISIL jebote kužiš onda će bojište čekat da se obučemo u ta dva mjeseca. Nezz :hihi: :ave:
Teroristi će stajat na granici u redovima i dat će nam priliku za obuku xd.


@ Metalni nemoj se grist ta škola, taj socijalni sklop više ne postoji i sve ti je to krajnje očigledno u postovima mlađe generacije na nekom ovakvom forumu gdje se izražavaju mišljenja. Osobno protivim se obaveznom roku ? Zašto ? Jer je baš ovdje viđeno zašto. Nemamo više taj sklop i nikom se ne da, ne smatra se to nekom kulnom stvari i nema nikakve sramote ak si nesposoban ili oslobođen. Realno uz taj sklop, obavezno ili neobavezno služenje roka ne može uspjeti. Teško izvan granica dobrovoljstva.

Shvaćam da vam se ne da i ne želite ako uvedu obavezni pa da vam dođu usred ljeta i kažu: ajd odradit to, ni meni se ne bi dalo al opet vau ono 2 mjeseca života. Vau. Jadni vi. Kmeč :wildboy:

Šta bi da smo Izraelci ? Koliki je njima obavezni rok ? Ae tiho i budite sretni da živimo u takvoj banana državi.
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2015., 15:55 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,


Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #100 : 14. Siječanj, 2015., 15:58 »
Osobno protivim se obaveznom roku


AHAHAHAAHAH NE MOŽE BITI U VOJSCI DVA MJESECA KOJA PIČKICA AHAH

Kužim da si mentalno zaostao, ali svejedno mi nije jasno gdje ti vidiš da sam ja implicirao uopće da bi bio ikakav problem odraditi to, koliko god trajalo?
Kužim i da u ovom topiku ima ipak malo previše slova za tvoj mozak, ali probaj svejedno nać nekog tko će ti objasniti što se piše. Ne govorim da je ikom problem to odraditi (jer realno, nije nikom), nego tvrdim da trenutno nema smisla trošiti novac na obavezni vojni rok. Imamo dobrovoljce, profesionalce, stipendije za studente koji žele raditi u vojsci i evo sad dva vojno-civilna studentska programa. E da, i članica smo NATOa LOL!


Taj "socijalni sklop" ne da ne postoji, nego nemam potrebu ići dokazivati SVOJU MUŠKOST dvomjesečnim rađenjem sklekova lol jer nisam tako iskompleksiran i nesiguran.  :mrs:

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #101 : 14. Siječanj, 2015., 16:05 »
Tvoje mišljenje da je vojni rok odrađivanje sklekova 2 mjeseca u svrhu dokazivanja svoje muškosti i liječenja kompleksa dokazuje tvoje poznavanje teme, vojnog roka i općenito tvoj IQ i pokazuje koliko si neadekvatan za komentiranje ove teme. 
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #102 : 14. Siječanj, 2015., 16:08 »
A što se to točno obrađuje/trenira/savladava u 8 tjedana Požege i Gašinaca a da bi moglo poslužiti ikome u slučaju kakvog rata?

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #103 : 14. Siječanj, 2015., 16:10 »
Hey! Nitko nije rekao da je vojni rok kao takav u današnje vrijeme adekvatan. To je sasvim druga tema :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Obavezni vojni rok
« Odgovori #104 : 14. Siječanj, 2015., 16:13 »
Tvoje mišljenje da je vojni rok odrađivanje sklekova 2 mjeseca u svrhu dokazivanja svoje muškosti i liječenja kompleksa dokazuje tvoje poznavanje teme, vojnog roka i općenito tvoj IQ i pokazuje koliko si neadekvatan za komentiranje ove teme. 
Ok, koje je tvoje mišljenje o vojnom roku?
Mislim, galamiš o nekom vojnom roku a nisi ništa konkretno rekao.
Zašto se ne prijaviš na program dragovoljnog služenja vojnog roka?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9