HCL.HR

Ownovi kroz povijest

  • 9 Odgovora
  • 1558 Hitova
Ownovi kroz povijest
« : 22. Travanj, 2010., 17:47 »
Ako znate neko dobro posjedovanje da se dogodilo, iz filma, knjige, pravog života, foruma, itd., slobodno postajte ovdje da se malo nasmijemo.

Trenutno mi ne pada ništa na pamet osim nedavnog kad je Bruno, tj. Sacha Baron Cohen pokopao Eminema.

http://www.youtube.com/watch?v=lrRo4cMX2Fo&feature=related  \:D/

Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #1 : 22. Travanj, 2010., 17:51 »
Možda bi i bilo kul da nije bilo namješteno.  :wildboy:

Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #2 : 22. Travanj, 2010., 17:56 »
 :hihi:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #3 : 22. Travanj, 2010., 18:00 »
EVO JEDNOG OVNA!




Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #4 : 22. Travanj, 2010., 18:02 »
Ali traži se owan, a ne ovan.  :ne:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #5 : 22. Travanj, 2010., 18:13 »
kakav ovn majmuna  :ave: :ave: :ave: :hihi:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #6 : 22. Travanj, 2010., 18:16 »
pada mi na pamet ovo.

likovi kroz cijelu emisiju napadaju nicka griffina (malo ekstremnije desno orijentiran predsjednik britanske nacionalne partije) da je rasist, fašist i što sve ne i onda on jednom čovjeku koji gostuje isto, odgovara. na 8:50 otprilike.

sad neznam, bilo mi je baš kul i čini mi se da ga je owna samo tako, tog lika u crvenoj kravati koji djeluje baš ko seronja i baš mi je bilo drago kad sam gleda tu emisiju, taj trenutak, kako je okinija sve te zadrte liberale tamo koji su u cijeloj emisiji konstantno srali protiv njega, koji su ga pozvali u emisiju da ga pokopaju sa političke scene, a nakon emisije rejting stranke nicka griffina je porasta s 3 na 22 % ja mislim.

navukao je i bijes engleske kraljice.
« Zadnja izmjena: 22. Travanj, 2010., 18:18 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #7 : 22. Travanj, 2010., 22:15 »
Ali traži se owan, a ne ovan.  :ne:



*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #8 : 23. Travanj, 2010., 11:05 »
smijesno mi


*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Ownovi kroz povijest
« Odgovori #9 : 23. Travanj, 2010., 12:20 »
Koza?  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9