HCL.HR

pamet

  • 11 Odgovora
  • 1467 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
pamet
« : 17. Ožujak, 2008., 13:52 »
 

Godine si natukao, a pamet nisi.

wtfolololol

Jebote koliko sam puta čuo ovu rečenicu od starog i svih spodoba iz familije.
Ono, ziher je dvajst i kusur puno godina.

Dobro ajde. Igram se na kompjuteru, nosim odjeću retardiranih boja i motiva, furam slušalice navjek okolo i rađe se nadvikujem s nekim nego da ih skinem, trošim lovu na gluposti. Jedine dvije stvari koje u kuhinji znam spraviti su kava i sendvič. I još hrpu raznih drugih, neozbiljnih sitnica.

Al neću se jebote ženiti. Neću sad ograničavati svoje gušte da bi bio šatro ozbiljniji i primjereniji godinama. Neću furati cipele dok god su tenisice u redu.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: pamet
« Odgovori #1 : 17. Ožujak, 2008., 14:06 »
kaj nisi ti onak furo cipele prije  :wildboy:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: pamet
« Odgovori #2 : 17. Ožujak, 2008., 14:10 »
pa ono, imam 3 para :tired:

al to je nužno zlo kojeg s vremena na vrijeme moraš prihvatiti
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: pamet
« Odgovori #3 : 17. Ožujak, 2008., 14:19 »
Bar znaš napraviti jednu stvar više od mene - kavu.  :D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: pamet
« Odgovori #4 : 17. Ožujak, 2008., 14:27 »
vedrane nećeš se ni ženiti ako neznaš kuvat


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: pamet
« Odgovori #5 : 17. Ožujak, 2008., 14:32 »
 :ave: topic

*

Affirmative

  • Gost
Re: pamet
« Odgovori #6 : 17. Ožujak, 2008., 14:52 »
i kod mene slična situacija


al moram napomenut da je najbitnije ako mlatiš svoju lovu, u tom slučaju si platiš svoj mir, a taj mir je podosta jeftiniji od podstanarskog života...

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: pamet
« Odgovori #7 : 17. Ožujak, 2008., 15:10 »
Obožavam moraliste u obitelji.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: pamet
« Odgovori #8 : 17. Ožujak, 2008., 15:41 »
Ja riješio to na najednostavniji način.

Otac mi je na kalendarima označio datum kad letim vani, dao mi kufere i sve, i od sada ga zovem imenom kao i on mene  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: pamet
« Odgovori #9 : 17. Ožujak, 2008., 17:03 »
ma nije tema o poslu ili zaradi, niti o dugačkom studiranju, niti o samostalnosti

tema je o prigovaranju na temelju vaše mladosti
na glupostima koje ono donosi i kojih se starci ili tkoveć kao ne sjećaju


oke da postoje generacijske razlike, al ono...
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: pamet
« Odgovori #10 : 17. Ožujak, 2008., 17:08 »
Većinom će ti uvijek reći da su oni kad su bili tvoje godište bili bla bla bla, i da si ti bla bla bla, i da se popraviš jer si bla bla bla, da su oni bili tada bla bla bla i kakav ćeš ti to biti jer bla bla bla.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Affirmative

  • Gost
Re: pamet
« Odgovori #11 : 17. Ožujak, 2008., 18:28 »
vjerojatno zbog našeg načina života ćemo u njihovim očima ostat zauvijek djeca...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9