HCL.HR

Pitanja/odgovori

  • 1 Odgovora
  • 831 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Pitanja/odgovori
« : 01. Ožujak, 2010., 23:34 »
Da ne otvaramo svaki put neku temu za neka random ili onako brza pitanja otvorit ću ovaj topic.

Pa da odmah pitam:

Ad block plus (za mozillu) više ne blokira googleove oglase?
Jer mi je prije sve uredno blokirao automatski, a sad kad sam sve nanovo instalirao, ne blokira više googleove reklame.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Pitanja/odgovori
« Odgovori #1 : 01. Ožujak, 2010., 23:50 »
Forum će biti pregledniji i korisniji ako postoji više tema za određena pitanja. Osim toga, kako su u lajaonici pravila opuštenija, cijela ova tema bi otišla kvragu dosta brzo vjerojatno. A kako ne postoji neki drugi univerzalni podforum gdje su pravila "normalna", ovakva tema praktički nema svoje mjesto.

Tako da ide pod ključ. Nije loša ideja, al kažem, preglednije i korisnije će biti ako se fino za svako pitanje otvori nova tema (osim ako pitanje nije maestralno glupo i po čistoj logici ne zaslužuje svoju temu) u odgovarajućem podforumu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9