HCL.HR

Pitanje u vezi skutera

  • 1 Odgovora
  • 793 Hitova
Pitanje u vezi skutera
« : 05. Srpanj, 2014., 09:25 »
Evo ekipa oprostite nisam znao di da otvorim temu pa sam mislio da je ovo najprikladnije mjesto, uglavnom, molim samo ZNALCE da mi odg na pitanje bez zezancije jer mi do iste stvarno nije, uglavnom, frendu sam dao đir na skuteru, Gilera runner 50, i iso mi je na benzinsku natocit nes benzina, i slucajno je 5 kn benzina ulio u spremnik za vodu, znaci ni vise ni manje , tocno 5 kn, i s time da mu je pola od tih pola litre izbilo van jer je spremnik za vodu bio pun do vrha skoro, i sad, ja sam cuo savjet od frenda, stavio sam skuter na nogaru, upalio ga, otvorio spremnik za vodu, uzeo crijevo i tocio vodu u spremnik  i drzo gas cijelo vrijeme nekih 5 min, tako da se to procisti sve, barem nesto, sad mene zanima sta vi mislite, ajmo rec da ga nisam uopce procisito tako ( a jesam ), da li bi uopce postojala ikakva sansa da se ista desi radi tih 0,25 benzina sto se zabunom ulilo u spremnik za vodu evo, molim ozbiljne odgovore , hvala. Pozdrav

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Pitanje u vezi skutera
« Odgovori #1 : 05. Srpanj, 2014., 10:21 »
Ispusti vodu kompletno iz sistema i onda nalij nanovo destiliranu da ti ne oksidira/napravi kamenac ;)

Otkaci cijevi dole na pumpi vode i pusi gore di se ulijeva voda da sve iscuri, ili ga samo upali na par sekundi, neka sve to pljune van.

A frend ti je car totalni :ave: :ave:


EDIT: eh da, zaboravio ti rec da ti je u glavi bimetalni ventil koji reagira tek kad motor postigne radnu temperaturu.
U prijevodu neda vodi da cirkulira i hladi motor dok god se na zagrije, tj da se prije zagrije :thumbs:

Tako da kad budes vadio vodu van, pusti ga da malo duze radi da se digne temp, nemoras silovat sa gasom kako ti je frend rekao, mozes samo lagano tu i tamo dat gas.
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2014., 10:24 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9