HCL.HR

Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.

  • 23 Odgovora
  • 2824 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #15 : 26. Listopad, 2013., 19:54 »
Ne brini, proći će... :tired:
Ako i ne prođe, ne gine ti košulja koja se kopča otpozadi.

Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #16 : 26. Listopad, 2013., 20:01 »
ma ne brinem ajde ;) mislim da ste me krivo shvatili. nisam ja opsjednut sa cistocom ili poretkom ili, kako metalni kaze, kad je kosulja krivo zakopcana. uopce nemam problema s tim. samo je to sa diranjem svog tijela, kao da se moram simetricki izjednacit. isto ponekad i zelim zatvorit sva vrata u hodniku doma. ali srecom nisam opsjednut u smislu da cu poludit ako to ne napravim, nego jednostavno mi preraste u naviku i nije mi problem pustit to na miru. e sad jel to OCD ili nije, nez, ali boli me zivo za to. moj je lijek da budem zauzet s nekim drugim stvarima, i funkcionira uvijek
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #17 : 26. Listopad, 2013., 20:03 »
Ne brini, proći će... :tired:
Ako i ne prođe, ne gine ti košulja koja se kopča otpozadi.
I to se lako riješi.


Lethal Weapon 2 - Straight Jacket

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #18 : 26. Listopad, 2013., 20:17 »
ova tema mi je dala rak...
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #19 : 26. Listopad, 2013., 22:47 »
ok, moze
neznam jel to tik ili sto vec, ali sam mislio da to svi rade :/
npr idem se desnom rukom pocesat po desnoj nosnici. ako to napravim, moram se lijevom rukom pocesat na lijevoj nosnici istom snagom i na istom mjestu. recimo da sam se pocesao po desnoj nosnici sa silom od 2N. ako se po lijevoj pocesem silom od 3N, moram se i dalje pocesat po lijevoj silom od 2N ali na desnoj moram silom od 3N da izjednacim. isto i kad fulam malo mjesto. ako se na lijevoj nosnici pocesem malo dolje, onda moram se pocesat i dalje kako sam se pocesao na desnoj nosnici, a i na desnoj nosnici se moram pocesat malo dolje od prijasnjeg cesenja.
ali nije to samo s nosom, nego inace sa svim. kad rastezem prste, kad stavim ruku na obraz itd.

Jel ovo najbolji post ikad napisan? :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #20 : 26. Listopad, 2013., 22:49 »
da je češanje opisao frekvencijom bio bi, ovako je naprosto retardiran


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #21 : 26. Listopad, 2013., 23:14 »
Ne brini, proći će... :tired:
Ako i ne prođe, ne gine ti košulja koja se kopča otpozadi.
Gotovo, umra san na ovo hahahaha

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #22 : 27. Listopad, 2013., 10:03 »
, kako metalni kaze, kad je kosulja krivo zakopcana

:ave: :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Pitanje vezano uz medicinu, anatomiju, psihologiju ili tako nešto.
« Odgovori #23 : 27. Listopad, 2013., 13:35 »
:hihi:  Zanimljiva tema i smešno je jer se i ja mogu prepoznati na određeni način, tj. kod mene je nešto drugačije bilo. Npr, kada hodam ulicom i čim mi zapadne nešto za oko (predmet neki najčešće) onda moram u sebi brojati od 1 do 7. Ako bih slučajno pogrešio ili nejasno rekao neki broj, onda bih morao ponovno brojati samo 2 puta onda. Ako bih ponovno pogrešio, onda 3, kužiš. Prošlo me je spontano, al u međuvremenu se pojave neki drugačiji tikovi ako to možemo tako nazvati kao npr. moram trapez (deo tela) istegnuti, a ako to ne učinim, onda se čudno osećam, odnosno kao da mi nešto fali. Tako da ne znam, proći ćete sigurno to s vremenom, ali možda ti ne gine neki drugi ili nešto slično.
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2013., 13:37 Suhi pršut od svinje »
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9