HCL.HR

Pojma nemam kamo bih ovo stavio...

  • 4 Odgovora
  • 1318 Hitova
*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Pojma nemam kamo bih ovo stavio...
« : 12. Prosinac, 2008., 17:42 »
...ali važno mi je. Jel netko kada slao neki paket u neku drugu zemlju? Konkretno, ja prodajem matičnu ploču, i javio mi se tip koji bi htio kupit iz BiH. E sad me zanima, kako da ja to njemu pošaljem, tj, ima li neki poseban postupak i je li poštarina skuplja te koliko ako je? I kako će on meni pare dat? Kako da mi uplati, jel ima u BiH Zagrebačke banke i sl?

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Pojma nemam kamo bih ovo stavio...
« Odgovori #1 : 12. Prosinac, 2008., 18:47 »
Imaš opciju da on plaća pri preuzimanju pošte. Dakle da nemože preuzet paket a da ne plati. Cijene poštarine možeš izračunat ovdje.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Pojma nemam kamo bih ovo stavio...
« Odgovori #2 : 12. Prosinac, 2008., 18:50 »
Ono što gospodin Vanja traži jest da mu netko kaže kakav je postupak slanja u drugu državu.  :b_ae:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Pojma nemam kamo bih ovo stavio...
« Odgovori #3 : 12. Prosinac, 2008., 19:08 »
...ali važno mi je. Jel netko kada slao neki paket u neku drugu zemlju? Konkretno, ja prodajem matičnu ploču, i javio mi se tip koji bi htio kupit iz BiH. E sad me zanima, kako da ja to njemu pošaljem, tj, ima li neki poseban postupak i je li poštarina skuplja te koliko ako je? I kako će on meni pare dat? Kako da mi uplati, jel ima u BiH Zagrebačke banke i sl?

ako ti se ne da citat, odmah cu ti rec -ne isplati se-


Placanje ide preko koda kojeg moras uzet u svojoj banci ako ima potpisan ugovor sa tamo nekom random bankom u bih-u, ako ima onda moras tome kome uplacuje poslat taj iban kod, jos neki kod, svoj broj DEVIZNOG racuna i cekat da ti uplati eure/dolare, s tim da ce ti uzet proviziju na transakciji te zatim na mijenjanju eura/dolara u kune. Šaljes posebnim nacinom i ovisi o kilazi samog paketa, ne smijes zapakirat paket nego moras otic na postu sa tom pizdarijom koju zelis poslat da zena vidi da ne svercas neku drogu ili nesto, nakon sto to ona zapakira i naplati ti to jos, moras platit posebne troskove i slanje paketa te osiguranje da se ne izgubi.

u biti gubis 40% ukupne zarade, radije cijenu spusti za 20% i nadji ovdje kupca.

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Pojma nemam kamo bih ovo stavio...
« Odgovori #4 : 12. Prosinac, 2008., 19:13 »
Hvala. ;) A cijenu niti želim, niti mogu spušatat više (ne isplati mi se), a niti će mi to pomoć. Jer problem je što prodajem sli ploču, a to uglavnom kupuju oni koji trebaju sli, tko ne treba, kupi novu za slične pare. A ja sam spustio cijenu sa 1000 na 500kn, tako da mi dalje se fakat ne isplati :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9