HCL.HR

Poklon topic

  • 200 Odgovora
  • 18527 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Poklon topic
« Odgovori #135 : 25. Siječanj, 2011., 17:43 »
 :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita:

na sve
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Poklon topic
« Odgovori #136 : 25. Siječanj, 2011., 17:45 »
@biver
Neće me poslodavac ovdje pratiti, a bome ni pronaći. Mogu tu komotno srat po poslu, bogu i ljudima općenito. Drugim riječima, neću najebat. Ima razlika. :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Poklon topic
« Odgovori #137 : 25. Siječanj, 2011., 17:46 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Poklon topic
« Odgovori #138 : 25. Siječanj, 2011., 17:47 »
Ozbiljno shvaćanje foruma.  :hihi:
Sooooo 2005.

Biver, shvati da realno nikog ovdje nije toliko briga za... ne znam, to što ti slušaš SKOOTER.  :hiha:
Ili više manje bilo što drugo.

Al ti svaki put reagiraš kad ti se bilo tko obrati s bilo kakvom šalom il forumskim (neozbiljnim) dissanjem.  :wildboy:


pa nitko ne shvaća ozbiljno forume. koji kurac isuse kriste mili. ja govorim općenito o internetu i globalnom selu i fejbucima i nezz. a na šale ću uvijek reagirat. ono, netko nabaci "neozbiljni forumski diss na mene", naravno da ću odgovorit.

ono nisam kripl mrtvi.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Poklon topic
« Odgovori #139 : 25. Siječanj, 2011., 17:48 »
HEJ DRUSTVO, STA KAZETE NA MOJ SAVJETU SVEZI POKLONA??? :mrgreen: :thumbs: :mrgreen: :thumbs: :mrgreen: :thumbs: :mrgreen:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Poklon topic
« Odgovori #140 : 25. Siječanj, 2011., 17:49 »
@biver
Neće me poslodavac ovdje pratiti, a bome ni pronaći. Mogu tu komotno srat po poslu, bogu i ljudima općenito. Drugim riječima, neću najebat. Ima razlika. :wildboy:

ne govorimo o poslodavcima koji traže ljudi da kopaju rudnike.

govorimo o inteligentnim poslovima.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Poklon topic
« Odgovori #141 : 25. Siječanj, 2011., 17:50 »
HEJ DRUSTVO, STA KAZETE NA MOJ SAVJETU SVEZI POKLONA??? :mrgreen: :thumbs: :mrgreen: :thumbs: :mrgreen: :thumbs: :mrgreen:


Ovo je "off-topic"!. Postaj svoje pitanje u za to odgovarajući topic! ;) Pozdrav.
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Poklon topic
« Odgovori #142 : 25. Siječanj, 2011., 17:50 »
HEJ DRUSTVO, STA KAZETE NA MOJ SAVJETU SVEZI POKLONA??? :mrgreen: :thumbs: :mrgreen: :thumbs: :mrgreen: :thumbs: :mrgreen:


Ovo je "off-topic"!. Postaj svoje pitanje u za to odgovarajući topic! ;) Pozdrav.

 :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Poklon topic
« Odgovori #143 : 25. Siječanj, 2011., 17:51 »
@biver
Možeš li napisati nešto gluplje? :fpalm:

Reci mi onda, molim te, kako bi me trejsao ovdje?

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Poklon topic
« Odgovori #144 : 25. Siječanj, 2011., 17:56 »
@biver
Možeš li napisati nešto gluplje? :fpalm:

Reci mi onda, molim te, kako bi me trejsao ovdje?

pa ne znam, google. tvoje ime i prezime. ljudi koji znaju ljude. koji znaju ljude. facebook. nezz ima načina. al daj shvati da uopće ne pričamo o forumima. pričamo o svemu na internetu. sve može imat utjecaj.

DAVORE PRESTANI.

da smo u disko klubu, ti bi jedini čagao dok bi spremač meo oko tebe! :hiha2:

rula mi to. nezz. trebao bi učit, a ovak se raspisujem. i ne učim. moraš priznat da je to bolje.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Poklon topic
« Odgovori #145 : 25. Siječanj, 2011., 17:57 »
biver OMFG  :fpalm:

Odg: Poklon topic
« Odgovori #146 : 25. Siječanj, 2011., 17:59 »
A mi pričamo o ovom forumu i da to nije isto ko pravi svijet, niti ko fejsbuk.
Na forumu imaš nadimak tako da moš bit fino anoniman i gugl tu neće pomoći.

Al ok, ova besmislena rasprava traje predugo. Prestaću svima za ljubav. :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Poklon topic
« Odgovori #147 : 25. Siječanj, 2011., 18:13 »
biver OMFG  :fpalm:

očekivano. i potvrđeno sve što sam rekao.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Poklon topic
« Odgovori #148 : 25. Siječanj, 2011., 18:17 »
Oprosti što moji postovi nisu svježi kao tvoji.  :hiha:

Nastavi raspravljati sam sa sobom.  :mrs:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Poklon topic
« Odgovori #149 : 25. Siječanj, 2011., 18:22 »
@biver
Neće me poslodavac ovdje pratiti, a bome ni pronaći. Mogu tu komotno srat po poslu, bogu i ljudima općenito. Drugim riječima, neću najebat. Ima razlika. :wildboy:

ne govorimo o poslodavcima koji traže ljudi da kopaju rudnike.

govorimo o inteligentnim poslovima.

Cuo sam da za rad na teletextu provjeravaju zaposlenike kod uskoka.  :hiha2:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9