HCL.HR

Poklon topic

  • 200 Odgovora
  • 18526 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Poklon topic
« Odgovori #180 : 25. Siječanj, 2011., 23:33 »
+1. Takodjer, igric kralje zas spominjes dekicu, di sam te ja jebo za okvir il karambu omfg.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Poklon topic
« Odgovori #181 : 25. Siječanj, 2011., 23:43 »
iskreno, istinski me zanima što ti smatraš dobrim poklonom. jer naime, dok ti ideš po kvartu i pljuješ sve tuđe prijedloge, još uvijek nismo čuli što si ti smislio. istinski me zanima što je to. i bolje ti je da nam mozak svima eksplodira od savršenosti.

edit:

aha. strip ili knjiga. briljantno.  :tired:

ne znam. jel ti se žena jebe s crncima možda. jer ako ne, trebala bi.

Ne znam. Težak si sagovornik. Ne zbog odlične retorike već upravo zbog nedostatka iste. Ne pratiš. Ne čitaš. Rendom zaključuješ.
Znam da je teško pratit kad si u e-penis enlarđment modu, al ja sam općenito protiv ovakve pompe oko poklona kao takvih. To i piše lepo. Na 4 stranici. Eh, posebice over the top američka tv serija poklona i UGOĐAJA.

Ne znam, meni je to smješno. Taj alfa čin dokazivanja ljubavi/vjernosti/posjedovanja čega već. Kao da ne uživate inače jedno u drugom pa se mora otić u toplice. Il nešto. I nisam protiv izlazaka/ugođaja i divljeg seksa u toplicama, dapače, neg isfuravanja toga na TAJ POSEBNI DAN PUN SIMBOLIKE. Ilitiga rođendan/mrtvo valentinovo. Iznenadi nekog rendom. Ne za mrtvi rođendan. Također, moguće je da se sljedeći put očekuje opet nešto takvo. Il bolje/veće/luđe.

S tim da, eto, 18. rođendan je kao poseban. Pa može.

Ukratko, da sumiram;
Rođendani = rendom mali poklončić.
Rendom dan = divlji seks u toplicama u drugoj državi.


A implikacije ovog tvog zadnjeg komentara su da su žene kurve koje daju pičke samo zbog skupih/posebnih poklona? Nesposobne za išta osim divljenja domišljatosti svog alfa muškarca sa velikim peni..novčanikom? To je ljubav kažeš.

Bravo. Bravo.

 
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Poklon topic
« Odgovori #182 : 25. Siječanj, 2011., 23:48 »






 ;) ;) ;)
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2011., 23:50 Ben »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Poklon topic
« Odgovori #183 : 25. Siječanj, 2011., 23:48 »
Facaa, nemoj, NEMOJ   :wildboy:

Mogu još nekako trpit kombinaciju depresije, ixija i njihovih "derp" i "hej" izraza ukombiniranih u retardiran način pisanja i iznosenja mišljenja.
Čak se mogu i duje i babic ubacit, čisto zato jer su modovi, ali i to je previše  :wildboy:

Ne znam, sjebali ste topic koji je trebao biti od neke pomoći, a ne pametovanje  :wildboy:

Nek se locka, ionako je sve rečeno.

Odg: Poklon topic
« Odgovori #184 : 25. Siječanj, 2011., 23:50 »
Ja bih samo još pozdravio jednog određenog lurkera.

Zna on koji je.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Poklon topic
« Odgovori #185 : 25. Siječanj, 2011., 23:55 »
Facaa, nemoj, NEMOJ   :wildboy:

Nek se locka, ionako je sve rečeno.

JAČE JE OD MENE. Plus proziva me. A ne shvaća me. Al proziva. Pa pojašnjavam. PA OPET NE VALJA. :wildboy:


I da, lockanje =/= zlo. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Poklon topic
« Odgovori #186 : 26. Siječanj, 2011., 00:02 »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Poklon topic
« Odgovori #187 : 26. Siječanj, 2011., 00:03 »
Što?

Pa nije da nisi dobio hrpu dobrih ideja za poklone. Pusti nas lešinare sad da se hejtamo. :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Poklon topic
« Odgovori #188 : 26. Siječanj, 2011., 00:04 »
 :hihi:

Odg: Poklon topic
« Odgovori #189 : 26. Siječanj, 2011., 00:09 »
Kad je uopće taj rođendan?

Odg: Poklon topic
« Odgovori #190 : 26. Siječanj, 2011., 00:11 »
11.2. OMFG TROLLL
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Poklon topic
« Odgovori #191 : 26. Siječanj, 2011., 00:12 »
Uf, toliko rođendana u veljači.  :wildboy:

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Poklon topic
« Odgovori #192 : 26. Siječanj, 2011., 00:15 »
zvone <3

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Poklon topic
« Odgovori #193 : 26. Siječanj, 2011., 01:50 »

nemoš reć da ono šta pišeš nema veze sa stvarnim svijetom.
Hej, serem po biveru na forumu, o njegovom odnosu s njegovom curom, o tome šta on kupuje- to je jebeno neugodno + to iznosiš pred još 30tak ljudi koji si aktivni na forumu + ko zna koliko polu-lurkera. čemu?
nemoš reć da se to neće odrazit na vaš RL odnos. :/

i svi se ponašate ko mrtvi idioti, eto.


Zaboli me kurac i za njega i za njegov poklon i za njegovu ženu. Nit ih znam nit imam namjeru upoznat/spoznat/šta već. Sve im najbolje želim i to. Odnosno, realno, ne znam ni njega ni nju ni njihov odnos. Pa s toga ni ne diram u tu SVETINJU. Šta već.

Al kad već mrtvi kripl kuka iz nekog razloga, on je prvi počeo sa imenovanjem. Il prezimenovanjem. A sad se bori za neku jebenu zaštitu privatnih podataka na mrtvom forumu. Ono. Fakat ima smisla. Licemjerje. Vrhunsko.  :tired: :tired: :tired:

Jebemu, cijelo njegovo internet postojanje je iznošenje nekih privatnih i internih govana tu pred forum ljude. Iz nekog razloga. LOLO ROZA DEKICA. Koji kurac. :tired:


Ja, eto, čuvam kao svoju neku privatnost. Forum mi eskapizam neki kao. Dosta mi rl sveta pa guštam po forumuima. I ako mi nešto ide na kurac onda je to forsiranje moje privatnosti na forumu. Konkretno, spominjanje prezimena.

Jer, eto, po meni je anonimnost prednost. Al ne kao UUUU SAD MOGU SRAT EKIPI BEZ POSLJEDICA, neg naprotiv, moš raspravljat s ekipom neovisno o spolu/goidnama/stupnju obrazovanja/bla. Također, s druge strane, nisam na forumima drugačiji neg inače. Valjda.

kao prvo ne borim se za zaštitu podataka na internetu. samo sam se osvrnuo na ono internet =/= RL. čak štoviše, nekako zagovaram tezu da internet persona i jest RL, tj. da ju je nemoguće zaštit od RL. u principu mi je prestalo jako smetat pojavljivanje imena i prezimena. da, smeta mi malo, al ono, očito se nemrem protiv tog borit. slažem se s tobom i eto. poštovat ću tvoju želju za eskapizmom.

očito nam se mišljenja razlikuju u vezi toga što je dobar poklon. činjenica da si se ti stavio u ženske cipele i rekao: "Ehm. Ne znam, ja da sam žena i da se tolko isforsirate sa ljigavim sranjima bi vam se smijala u facu i..ne znam. Ne dala pičke. Ikad više." zar to nije isto što i moj komentar da sam ja žena i da mi netko da strip da bi se jebala s crncima. nije tolko brutalno, ali na istom tragu. a moj komentar je došao poslije.

ono. iziritiralo me to. cijela činjenica da čovjek traži poklon, da mu se nude pokloni, da mu se sviđaju pokloni koji mu neki ljudi nude, ali da se uvijek nađu internet persone koje će po tome pljuvat. neke će dati smislene prijedloge nakon toga, al još više mrzim one koji samo hejtaju. btw. previdio sam tvoj post s knjigom ili stripom. hence the hejt jer sam mislio da si persona no.2.

+ oprosti. nisam imao namjeru nikog vrijeđat. ako si se uvrijedio il neš moj komentar s crncima.

dakle, mišljenja nam se razlikuju u vezi tog što smatramo kul poklonom, ali ja nisam bio taj koji je prvi počeo s hejtom.

a što se tiče roze dekice. kao što sam već rekao, to je nevažno. nitko se vjeruj mi na to nije uvrijedio, kao što se nitko niti neće uvrijediti. budi siguran da nikad neću spomenut dujinu ili ixyevu rozu dekicu. jer njih ne znam i ne znam koliko im to znači. grga i ja se znamo. kao i karlo. i družimo se. i ono, to je već interno i služi u svim situacijama kad nekog treba podbost. mislim, realno, nikog na forumu nije briga za grginu dekicu i za moj okvir. zašto onda kažeš da je moje iznošenje internosti nešto loše. impliciraš. realno, kog boli kurac, a imam osjećaj da su to svi uzeli ko najveći grijeh modernog čovjeka.

@grga

al opet tebe ne razumijem. ono, čovjek koji je toliko random puta spominjao moju curu i mjesta gdje izlazim s njom. ono, sjećam se prije par godina neke rasprave di ste toliko ti i karlo gnojili o bistri, o špiri. DA. na forumu. ono, to je fakat bilo loše. HEHE SMJEŠNOST DAVORE TO JE SVE SMJEŠNO. e pa i dekica je super smješna kad ju se spomene u razgovoru nakon što ti meni kažeš da "zaustavim svoju gejnost". ali opet... kog boli kurac uostalom. ok, neću je spominjat.

« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2011., 01:53 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Poklon topic
« Odgovori #194 : 26. Siječanj, 2011., 02:04 »
aj spat
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9