HCL.HR

Politika

  • 584 Odgovora
  • 63898 Hitova
Odg: Politika
« Odgovori #225 : 17. Veljača, 2013., 12:04 »
ne, ja sam
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Politika
« Odgovori #226 : 28. Veljača, 2013., 22:17 »
Slušam ja tako jučer vijesti i..... fascinantno, zaista fascinantno. Sada ne znam da li ja to haluciniram ili nama MMF preporucuje iste one mjere za koje je priznao da su pogrešne, čak i kontraproduktivne (a i to priznanje je bilo otkrivanje tople vode). Divno je čuti da bu mo delali do 67e... barem oni koji posao imaju. Naravno da vlada te prijedloge ne treba prihvatiti, ali poznavajući kvocijent njihove kolektivne inteligencije i tendenciju da udovolje svakoj šuši, ne polažem velike nade u to da će razum pobijediti. I tako bu mo na radnim mjestima imali metuzaleme umorne od života, a na burzi mlade i bezperspektivne, ali hej: štedimo na mirovinama ili whatever. Hrvartski libertarijani su, naravno, potvrdili da su mmf-ovi savjeti jedini izlazak iz trenutne situacije. Ne znam zakaj pratim te blogove..... iako, mora im se priznat, da pročišćavaju organizam (bez uvrede svim mogućim libertarijancima ovdje)

..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Politika
« Odgovori #227 : 28. Veljača, 2013., 22:25 »
Realno, već je sto puta MMF predložio penziju sa 67 godina pa nikad ništ.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Politika
« Odgovori #228 : 19. Ožujak, 2013., 19:56 »
Cesto razmisljam o politici ovih prostora. Srbija bi lako mogla postati vodeca sila na balkanu. Cudno, da ali ispada tako. Zamislite kada bi se i dio BiH odvojio. Dakle onaj dio Srpske, oni bi lako mogli izaci na referendum. To jest odrzati ga. Kada bi se tome pripojila i CG, koja je na referendumu 2007. izborila ne zavisnost, srbija bi imala glavnu rijec na balkanu. Koja su vasa misljenja o tome. Po mojim proracumina to bi bilo: Republika Srpska 24,857 km, Crna Gora :13.812 km², Srbija: 88.361 km²
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #229 : 19. Ožujak, 2013., 19:58 »
Veličina =/= snaga države

Osim toga, takve su prognoze nerealne kao i mogućnost da se Hercegovina pripoji Hrvatskoj

Odg: Politika
« Odgovori #230 : 19. Ožujak, 2013., 20:13 »
Dodavanjem teritorija drzave dobijaju: stanovnike, resurse, ....  Sto se same Hercegovine tice, mogla bi se pripojit, ali srbija bi i dalje imala vise... Mada po nekim mojim procjenama crna gora ide sve vise ka hrvatskoj i to mi pase. Mada se licno nadam da ce se zakopati ratne sjekire, i da ce se opet osnovati ona stara dobra JUGOSLAVIJA.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #231 : 19. Ožujak, 2013., 20:15 »
:wildboy:

Imaš nadasve infantilne poglede na politiku i to ne valja

Odg: Politika
« Odgovori #232 : 19. Ožujak, 2013., 20:26 »
Veličina =/= snaga države

Osim toga, takve su prognoze nerealne kao i mogućnost da se Hercegovina pripoji Hrvatskoj

Di ti živiš ? A joj da u Zadru, ajd možda nije tamo al ak odeš malo na sjever prema našemu lipom glavnome gradu vidjet češ točnije čut, da se Hercegovina odaaavno pripojila Hrvatskoj.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Politika
« Odgovori #233 : 19. Ožujak, 2013., 21:08 »
:wildboy:

Nezz ja smatram hrvata, srbina, bosanca, albanca svojim bratom. Svi smo mi jos uvijek jedan narod. Citiracu druga Tita:  "Ni jedna nasa rapublika ne bi bila niko i nista da nismo svi zajedno...", a to sto su kapitalisti na vlasti i sto hara nacionalizam to je drugo!
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Politika
« Odgovori #234 : 19. Ožujak, 2013., 21:15 »
Werewolf, jel ti imaš 5 godina?
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Politika
« Odgovori #235 : 19. Ožujak, 2013., 21:43 »
sad će tebi đođo mođo objasniti politike :pimp:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #236 : 19. Ožujak, 2013., 21:47 »
Veličina =/= snaga države

Osim toga, takve su prognoze nerealne kao i mogućnost da se Hercegovina pripoji Hrvatskoj

Di ti živiš ? A joj da u Zadru, ajd možda nije tamo al ak odeš malo na sjever prema našemu lipom glavnome gradu vidjet češ točnije čut, da se Hercegovina odaaavno pripojila Hrvatskoj.

Živim u Zagrebu. To što ljudi dolaze tu studirati ne znači da je Hercegovina teritorijalno pripojena Hrvatskoj. Mogu ja otići studirati u Sloveniju pa opet HR nije dio Slovenije.

Get yo facts straight homeboy


A ako misliš na hercegovce koji već generacijama žive u Zagrebu - opet ista stvar. Teritorijalno nismo jedna država, niti ćemo ikad biti ako moje kolege u Sarajevu ičim pozitivnim uče o važnosti očuvanja BiH.
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2013., 21:49 Me666 »

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Politika
« Odgovori #237 : 19. Ožujak, 2013., 21:51 »
:fpalm: :tired:

Odg: Politika
« Odgovori #238 : 19. Ožujak, 2013., 22:10 »
sad će tebi đođo mođo objasniti politike  :pimp:
:pimp:
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Politika
« Odgovori #239 : 20. Ožujak, 2013., 14:22 »
ako ćemo realno, BiH bi bila najsretnija da se rascjepi, ali da se NE pripaja Srbiji i Hrvatskoj.

Jer kad pitaš prosječnog Hercegovca kog on voli to sigurno nije BiH, već Hrvatska od stoljeća sedmog. Isto tako, kad pitaš pravoslavca kog on voli to sigurno nisu muslimani ili katolici u BiH već njegova mila Velika Srbija.

Isto tako, kad pitaš muslimana, rekao bi ti da su oni Hercegovci kurac od ovce i da bi dao milijune samo da se odcjepe jer oni sami sebe ne smatraju Bosancima. A to Bosancima, tj. muslimanima smeta.

#BiHpolitika
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9