HCL.HR

Politika

  • 584 Odgovora
  • 63931 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Politika
« Odgovori #270 : 21. Ožujak, 2013., 20:49 »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Politika
« Odgovori #271 : 21. Ožujak, 2013., 20:52 »
Baš to. :ave:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Politika
« Odgovori #272 : 21. Ožujak, 2013., 21:30 »
čuj frajere... :ave:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Politika
« Odgovori #273 : 07. Travanj, 2013., 11:33 »
Danas izbori u Crnoj Gori. Ah dobit ce milo opet, neka ce ima covjek para. Potplacuje taj sve, crko tamo gdje je.
Dobro to je manje bitno, nego sta mislite o ovoj novoj prijetnji. Mucka se mnogo o 3. svijetskom ratu. Da li koreja moze izazvati tako nesto? Ja mislim da ce doci do rata, ali da ce to ostati na Juznoj i Sjevernoj Koreji. Ah eto smatram da se i SAD moze prikljuciti tome ali vidjet cemo. Mnogi se boje, ja osobno ne iz razloga sto nemam veze s tim. Sto se mene tice mogu pobit one ciganske kapitaliste amere i ove ostale.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #274 : 07. Travanj, 2013., 11:45 »
Čovjek se kao mladi vođa dokazuje. Kako nemamo pojma o unutrašnjoj situaciji u Sjevernoj Koreji, možda se tamo odvija nekakva revolucija ili su ljudi jednostavno nezadovoljni (glad, nestašica itd.) pa je napravljen spin kako bi se ljudi fokusirali na nešto drugo (ipak se Dragi Vođa v2 obrazovao u zapadnom svijetu... kuži on te spike)

Odg: Politika
« Odgovori #275 : 07. Travanj, 2013., 11:56 »
Dragi Vođa v2
Kim il-sung je v1, kim jong-il je v2, pa je onda kim jong-un v3
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #276 : 07. Travanj, 2013., 12:29 »
Nisam skroz upućen, thx na ispravku :)

Odg: Politika
« Odgovori #277 : 07. Travanj, 2013., 19:46 »
Tema o kojoj se jako puno priča zadnjih par dana - ćirilica u Vukovaru. Da ili ne?

Ja sam definitivno za ćirilicu. Ako zakon, koji je donijela prošla vlast i sada se fino ograđuje oko toga, kaže su zadovoljeni svi kriteriji za dvojezičnost/drugo pismo, onda je zakon isti za sve, a ne kako se kome smisli. Na drugoj strani od mene, preko Drave u Baranji, sela i gradovi su napisani na mađarskom. Brijem da je tako i u Istri na talijanskom. I kriste, ovaj prosvjed pijanaca na trgu. Ja ne znam. Žalosno. Puštali su snimke Siniše Glavaševića, za koja niti nemaju prava btw, i Thompson je pjevao, mole se... Ne znam, prokleti pijanci. :wildboy: Što je najgore, dokazali su da niti hrvatski jezik ne znaju: "nitko iz Vlade nije htio da popriča s nama". Da nije tužno bilo bi smiješno.
« Zadnja izmjena: 07. Travanj, 2013., 19:48 Đođo_Mođo »
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Politika
« Odgovori #278 : 07. Travanj, 2013., 19:47 »
depresivno sve skupa dosta.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Politika
« Odgovori #279 : 07. Travanj, 2013., 19:55 »
U svemu tome je Tomson najsavršeniji, kako je frajer fino uboa priliku za promociju novog albuma :approve

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #280 : 07. Travanj, 2013., 19:55 »
Ne protiv ćirilice kao takve (znam je ionako bmk), ali problem je u toj višejezičnosti. Dokle će to ići? Ulazak u EU će za sobom povući masovno useljavanje (pravci iz Indije, Afrike, Kine i ostalih zemalja gdje je stanovnika puno, a posla malo). Naravno većini ćemo služiti samo kao "gateway" prema Njemačkoj, Francuskoj i ostalim razvijenijim zemljama, ali će određen postotak sigurno ostati i osnivati svoje komune. E sad, treba li i njima omogućiti nazvilje naselja vlastitim pismom i jezikom? Do kud će to ići.

Trebamo se voditi po primjeru SAD-a i ostalih zemalja sa šarolikim stanovništvom - ti možeš biti što jesi, ali si po mjestu stanovanja Hrvat, a u Hrvatskoj se priča hrvatskim i piše latinicom.

Asimilacija bi riješila i hrpu drugih problema kao što su sukobi među manjinama i većinom i zato sam ja uopće protiv tog zakona.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Politika
« Odgovori #281 : 07. Travanj, 2013., 20:01 »
komuna = 40% stanovništva grada =D>
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #282 : 07. Travanj, 2013., 20:04 »
Zbilja vjeruješ da u Vukovaru živi 40% Srba? Okej, vjeruj. Isto tako vjeruj da netko živi u srpskim selima kraj Zadra. Isto tako vjeruj da ne žive u Srbiji pa samo dolaze kad su izbori i popisi stanovništva. Vjeruj u to. Ignorance is a bliss.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Politika
« Odgovori #283 : 07. Travanj, 2013., 20:06 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Politika
« Odgovori #284 : 07. Travanj, 2013., 20:08 »
:hihi:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9