HCL.HR

Politika

  • 584 Odgovora
  • 63908 Hitova
Odg: Politika
« Odgovori #330 : 07. Travanj, 2013., 23:03 »
To zvuči kao ti. xd

Odg: Politika
« Odgovori #331 : 07. Travanj, 2013., 23:04 »
Fart Sounds

Ovak ti zvučiš :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Politika
« Odgovori #332 : 07. Travanj, 2013., 23:06 »
:hiha2:

Odg: Politika
« Odgovori #333 : 07. Travanj, 2013., 23:06 »
 :hihi:  :wildboy:

Bilo bi fun da imamo jos dva korisnika sličnog nicka kao depresija.


To mi je palo par puta na pamet zapravo, ne bi bilo loše. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Politika
« Odgovori #334 : 07. Travanj, 2013., 23:07 »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Politika
« Odgovori #335 : 07. Travanj, 2013., 23:07 »
pandan vukovaru u srbiji je beograd, logično. :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Politika
« Odgovori #336 : 07. Travanj, 2013., 23:09 »
ne zaboravi da je glagoljica jezik hrvata i uvođenje iste bi bilo isto uvođenje čirilice. :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Politika
« Odgovori #337 : 07. Travanj, 2013., 23:09 »
Zabavni ste.


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Politika
« Odgovori #338 : 07. Travanj, 2013., 23:13 »

Srbi - napali nas mi se obranili sad mi moramo imat dvojezične table. Okej nije big deal. Svi sad tu serete nešto a da je nekome od vas stradao netko u Vukovaru sad bi pisali - srbe na vrbe.

Stradali su mi clanovi obitelji i u Vukovaru i u eksploziji barutane u Bjelovaru.


I to pred 20 godina. I rat je gotov. Nikad nisam kuzio taj "izgovor".
Da mi je netko napravio nesto lose, krivio bih tu osobu. Ili casnika koji je zadao tu zapovijed ili sto vec.
Ne bih uvlacio potencijalno tisuce ljudi i trpao ih u isti kos.
Niti bio protiv uvodenja cirilice negdje ako je to dvojezicnost, bez iskljucivanja neceg drugog.
Mislim, koji kurac bi trebao ako jednog dana putujem u Rusiju ili neku drugu zemlju bivseg sovjetskog bloka? Pizdit jer je tamo sve na cirilici? Koji kurac?

Odg: Politika
« Odgovori #339 : 07. Travanj, 2013., 23:22 »
Prije svega moja sućut :wildboy:
Ne ne bi trebao pizdit na Rusiju.
Ne, lik zadavao sam samo primjer pobjednika u ratu koji onda mora imat dvojezičnost. Kao što rekoh nigdje poslije drugog svjetskog nisu po Americi osvanuli dvojezični plakati na njemačko-engleskom ili Japansko-engleskom. Niti Američki u Vijetnamu, nebitno primjera je gro. Okej tebi ne smeta. Pa ni meni pretjerano. Al vjerujem da ima ljudi kojima smeta. Al brate ne znači da su odmah zaostali.

Osobno nevezano za rat meni je to malo (čitaj puno) glupo. Istina granica je blizu al jebe mi se ne želim čitat Talijanski u Istri ni Mađarski nakon Čakovca ni čiriicu u Vukovaru. Vukovar je Vukovar a ne gnbjornobn. Kad prođem granicu, druga zemlja drugi jezik i pismo i gotovo i prilagođavam se. Ak idem u jebenu Rusiju naučit ću dvije-tri riječi ruskog za čitat i pisat. Isto i sa Mađarskom isto i sa Italijom. Može bit na Engleskom da se svi živi razumijemo ipak je neki multi-culture multi kontinent globalni jezik.

Spomenuo sam Beograd, da isto tako sam mogao spomenuti i neki grad blizu granice.
« Zadnja izmjena: 07. Travanj, 2013., 23:28 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Politika
« Odgovori #340 : 07. Travanj, 2013., 23:30 »
Amerika, Japan i Njemacka nisu bile susjedne drzave koje dijele stanovnistvo i etnicke manjine u mjeri kao Hr/Bosna/Srbija.
Ovdje imas hrpu ljudi koji su rodeni u Hrvatskoj, a imaju hrpu rodbine po cijeloj bivsoj Jugoslaviji.
Kompletno neusporedivo zbog geografske situacije.

Hoces dobar primjer? Procitaj o odnosu Francuske i Njemacke nakon WWII.

Odg: Politika
« Odgovori #341 : 07. Travanj, 2013., 23:36 »
Okej, hvala budem, da znam da nisam dao dobar geografski primjer.

Uvijek će se nać hrpa koja će bit za i hrpa koja je protiv. Samo kaj vjerujem da nitko od onih debosa prosvjednika nije pročitao statut i zakone EU u kojem je navedeno da je dvojezičnost sa susjedima obavezna a vrlo vjerovatno je većina glasala za EU. I sad se bune a zapravo to je nešto kaj se i moralo riješit da dođemo u EU.

Vjerovatno ni ne postoji primjer usporedbe drugih država s balkanom jer tu je baš to Hrpa ljudi rođena tu ili u drugim državama stare Juge, s hrpom rodbine svugdje po Jugi koja je prijavljena svugdje po Jugi tam di živi i tamo gdje ne živi :wildboy:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Politika
« Odgovori #342 : 08. Travanj, 2013., 08:41 »
A da netko kaže ajmo stavit glagoljicu u Beograd ? pa srušili bi pol grada od bijesa.
:hihi: Ne razumijem, vidio sam par puta da Hrvati smatraju da je glagoljica nekakvo proto-hrvatsko pismo ili sto god, a zapravo je po pitanju porijekla potpuno ista ko i cirilica.

Nego, cirilica u Vukovaru, VAU. Mi smo bivseg UCK komandanta naznacili za ministra obrane, e to je uvrijedljivo :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Politika
« Odgovori #343 : 08. Travanj, 2013., 12:37 »
Ali čitav taj Vukovar zapravo ne postoji. Zapravo je savršeno osmišljen medijski simulakrum upravo napravljen da bi se sakrila činjenica da je najhrvackiji od svih gradova uopće nije hrvacki.
:hihi: savršeno.

inače koliko nepodnošljivih urbanih ljevičara ovdje, da imam time machine vratio bi se u devesprvu, rasporio im mater, stavio pasa u utrobu i vratio se sad da vidim racio na djelu.

vau kralju to moš za bilošto reć. štoviše za sve glupe stavove koje npr ti imaš, a bazirani su na ničemu.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Politika
« Odgovori #344 : 08. Travanj, 2013., 13:00 »
Ma pustite vi to, mi crnogorci smo čudo. Imamo dva predsjednika trenutno. E vala svaka nam čast! :ave:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9