HCL.HR

Politika

  • 584 Odgovora
  • 63929 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Politika
« Odgovori #405 : 12. Travanj, 2013., 15:53 »
realno to govoriš samo jer si pročitao onu njegovu knjigu pa te impresionirao. :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Politika
« Odgovori #406 : 12. Travanj, 2013., 16:05 »
Ma knjiga je prepisana iz pet razlicitih izvora, to smo biver i ja vec prostudirali, nego je stvar sto je on jedini od te ekipe koja zapravo nest i napravi. Napravi krivo, al ono, istice se štajaznam. Realno debil mi je, al ono.

Neki dan mi je uletio na trgu kao "hej hej bok :ruka: ajde izvoli" i kulturno mi dao listic u ruku.

Štajaznam, trebalo bi upoznat frajera i pitat koji kurac uopce zeli napravit od sebe, mozda ima nesto vise u njemu, ali lik ne zna kak to napravit  :(

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Politika
« Odgovori #407 : 12. Travanj, 2013., 16:58 »
realno to govoriš samo jer si pročitao onu njegovu knjigu pa te impresionirao. :hiha:

Mislim, knjiga je random, nisam impresioniran ostao.

al ovo što šigi veli. uvijek sam imao dojam da u tom frajeru IMA NEŠTO samo što uvijek ispadne tako ridikulozan i glupkast i naporan.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Politika
« Odgovori #408 : 12. Travanj, 2013., 17:31 »
možda nije skroz čist u glavi
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Politika
« Odgovori #409 : 12. Travanj, 2013., 17:46 »
on je živi zid čovjek, spašava familije od deložacije tako da silom zabrani policiji ulazak u kuću. il neš.

a što ste vi smisleno učinili u životu?

mislim, da se razumijemo, ja ga hejtam jer je bedak, a gura se u neku kao politiku, ali iznimno cijenim to što pomaže ekipi dijelima. sad, koliko im uspije pomoć, nezz.

M, nego je stvar sto je on jedini od te ekipe koja zapravo nest i napravi. Napravi krivo, al ono, istice se štajaznam. Realno debil mi je, al ono.


Ček, i? To je kao super?
Ambiciozne budale su opasnije od onih koje nemaju ambicija.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Politika
« Odgovori #410 : 12. Travanj, 2013., 19:22 »
:(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Politika
« Odgovori #411 : 12. Travanj, 2013., 19:30 »
Ovi hdssbovci s slavonskim šeširima. Povraća mi se.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Politika
« Odgovori #412 : 12. Travanj, 2013., 19:35 »
EKSPEKTACIJE:



REALITITETNOST:

Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Politika
« Odgovori #413 : 12. Travanj, 2013., 19:44 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #414 : 12. Travanj, 2013., 19:56 »
Tko god ima bilo kakav respekt prema Pernaru (onaj 1% njegove uže obitelji) samo mu treba pogledat onaj psiho pogled na slici da se zna tko je i što je - forsira svoj neki imidž i gura se u politiku pod svaku cijenu. Mislite da njega briga za deložirane obitelji? Ma je. Čovjek na njihovoj bijedi, tugi i nesreći skuplja poene u javnosti. Bijedno. Bjednije od cijelog parlamenta skupa.

Nego HČSP se dobrano aktivirao u ovu kampanju za EU parlament. Plakati svugdje po Zagrebu. Malo sam im gledao financije - nekih 10,000kn uplaćeno Playboyu za nekakvo plakatno mjesto... neznam... smjeraju ljudi nešto dobro jer kao izvanparlamentarna stranka s 0 prihoda ne vidim smisao u tome da ovoliko troše ako ne vide ostvarivost svog cilja.

Samo je onaj Sunić valjda najotužniji lik kojega je itko stavio u odijelo.


Faca mu odbija glasače to je definitivno, ali ako se vidi što je sve čovjek napravio u životu i koliko je zapravo poznat u EU i u svijetu. Definitivno dobar izbor za predstavnika u europskom parlamentu. Barem zna engleski ako ništa.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Politika
« Odgovori #415 : 12. Travanj, 2013., 19:59 »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Politika
« Odgovori #416 : 12. Travanj, 2013., 20:03 »
DAJ PRESTANI FORSAT GRAMATIKU JEBOTE

nije ti ovo najngeg

Ko da nismo vec svi navikli da je ovo disleksicarski forum.

Odg: Politika
« Odgovori #417 : 12. Travanj, 2013., 20:46 »
@dodo: lol

A ovaj lik sunić izgleda ko onaj OKAY meme :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Bellator

  • *
  • 33
  • izvukla si ciglu
Odg: Politika
« Odgovori #418 : 16. Travanj, 2013., 12:07 »

:hihi:
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2013., 12:11 Bellator »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #419 : 26. Travanj, 2013., 06:15 »
Taj sam članak stavio već u temi za Europarlamentarne izbore. Nitko se doduše nije tad potrudio pročitati :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9