HCL.HR

Politika

  • 584 Odgovora
  • 63950 Hitova
Odg: Politika
« Odgovori #465 : 25. Listopad, 2013., 21:25 »
fešta demokracije lol.

demokracija je glupo smeće što dokazuju ovakve gluposti di se frajeru sa srednjom školom daje glas za išta.

+ tri hiljade i pecto tisuća osamdeset dva
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Politika
« Odgovori #466 : 28. Listopad, 2013., 10:10 »
ane, test inteligencije prije mogućnosti glasovanja. riješio bi dva problema.

pola sabora ne bi postojalo, pola glasača bi imalo zabranu.

glasovat ću protiv glupog zakona jer je ona markićka manipulativno govno koje se bogati na tom sranju :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Politika
« Odgovori #467 : 28. Listopad, 2013., 12:42 »
citas mi misli
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Politika
« Odgovori #468 : 28. Listopad, 2013., 12:46 »
Pa ono... barem nije neki problem manipulirati ovim narodom. Sjeti se kako je Pusićka par dana prije referenduma o pristupanju Hrvatske Europskoj Uniji izjavila da ako ne uđemo u uniju ne možemo očekivati da će se u narednim godinama isplaćivati mirovine. Čak i ako su postojale neke šanse da ljudi glasaju protiv ulaska (ne sjećam se kakve su bile privremene ankete temeljene na ispitivanju onih par stotina/tisuća ljudi koje su zaustavljali na cesti, a i nije baš to neko mjerilo), nakon te izjave (i činjenice da imamo previše umirovljenika) sve je bilo jasno.

Vjerujem da će se i crkva oglasiti u narednim danima (malo više nego inače) i, po neznam koji put, dati svoju definiciju braka kritizirajući pritom sve što ''ne spada tu''. Nema veze što papa Franjo govori da homoseksualce ne treba diskriminirati; opće je poznato da rvacki ogranak crkve sluša Vatikan samo u situacijama kada to njima odgovara.
Doduše, ovo sranje koje pokušavaju progurati ne radi štetu samo homoseksualcima; zato ću i glasati protiv.


EDIT: jebemti forum :wildboy:
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2013., 17:20 Emperor Ghaleon »

Odg: Politika
« Odgovori #469 : 28. Listopad, 2013., 13:07 »
znaci kolko sam skuzio bit ce referendum o istospolnom braku.

Doduše, ovo sranje koje pokušavaju progurati ne radi štetu samo homoseksualcima
kako to radi stetu nama heteroseksualcima? ne razumim (ne kazem da si glup, nego ozbiljno pitam zasto to kazes da mi pojasnis)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Politika
« Odgovori #470 : 28. Listopad, 2013., 13:12 »
Referendum o obitelji - što je to brak? Po njima, brak je zajednica (samo) muškarca i žene. Dakle, TO je obitelj.
...što zapravo znači da ako si samohrani roditelj, to što ti imaš (ta zajednica u kojoj si ti i tvoja djeca) nije obitelj.

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Politika
« Odgovori #471 : 28. Listopad, 2013., 13:26 »
:geek: prema tebi BRAK = OBITELJ :wildboy: A to nije tako lol
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Politika
« Odgovori #472 : 28. Listopad, 2013., 13:30 »
dobrodošli u doba kuge HCL foruma


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Politika
« Odgovori #473 : 28. Listopad, 2013., 13:33 »
:geek: prema tebi BRAK = OBITELJ :wildboy: A to nije tako lol
Isuse Kriste. Ne prema mojoj definiciji, već prema definiciji tog zakona. :fpalm:

Daj pročitaj moj post prvo, o ti dupli accountu bolimekurackojeg člana.

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Politika
« Odgovori #474 : 28. Listopad, 2013., 13:47 »
Jesi ti neki retard? Hajde daj mi tu NJIHOVU DEFINICIJU gdje izjednačavaju BRAK I OBITELJ kao JEDNO!  Koliko ja znam (ne živim u Hrv, ja sam Srbin) potencira se ova priča: “Brak je temelj obitelji, a obitelj je temelj društva." Sa svom tom pričom koja uključuje obitelj žele reći da je PRAVA obitelj ona u kojoj je brak veza između žene i muškarca, a ne da obitelj bude zasnovana/povezana vezom dvaju muškaraca/žena. Otud kreće sva ta pričamo zaštitimo OBITELJ, jer oni ne žele da jedno dete ima dva oca ili dve majke.

Edit: o kakvim bre duplim računima vi pričate? Šta na HCL-u čim netko zna koristiti forum, odmah je dupli akaunt? :wildboy:
« Zadnja izmjena: 28. Listopad, 2013., 13:50 Suhi pršut od svinje »
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Politika
« Odgovori #475 : 28. Listopad, 2013., 13:50 »
Shvaćam zašto se na HCL ne razgovara o politici.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Politika
« Odgovori #476 : 28. Listopad, 2013., 13:57 »
Koliko ja znam (ne živim u Hrv, ja sam Srbin)
...ali si svejedno ušao o topic o politici.

Daj ne seri, molim te.



EDIT:
Svaka daljnja rasprava s tobom (ne samo u ovoj temi, već opčenito) je za mene potpuno gubljenje vremena. Stoga, računaj da je ovo drugi i zadnji post u kojem ti se obračam.
« Zadnja izmjena: 28. Listopad, 2013., 13:59 Emperor Ghaleon »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Politika
« Odgovori #477 : 28. Listopad, 2013., 14:01 »
*obraćam

pozz


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Politika
« Odgovori #478 : 28. Listopad, 2013., 14:03 »
Jesi ti neki retard? Hajde daj mi tu NJIHOVU DEFINICIJU gdje izjednačavaju BRAK I OBITELJ kao JEDNO!  Koliko ja znam (ne živim u Hrv, ja sam Srbin) potencira se ova priča: “Brak je temelj obitelji, a obitelj je temelj društva." Sa svom tom pričom koja uključuje obitelj žele reći da je PRAVA obitelj ona u kojoj je brak veza između žene i muškarca, a ne da obitelj bude zasnovana/povezana vezom dvaju muškaraca/žena. Otud kreće sva ta pričamo zaštitimo OBITELJ, jer oni ne žele da jedno dete ima dva oca ili dve majke.

Edit: o kakvim bre duplim računima vi pričate? Šta na HCL-u čim netko zna koristiti forum, odmah je dupli akaunt? :wildboy:

Pa da, zato jer su glupi fašisti.
Lako se sakrivati iza glupih igri definicijama što jest a što nije obitelj (pa recimo, i ti si bubnuo glupost za koju te neću cjepidlačiti da odgovoriš - "PRAVA obitelj") no iako se obitelj i brak ne poistovjećuju, jedno jest uvjet za drugo, stoga nema potrebe pravit se ko da si pokupio pamet svijeta i ko da u suštini sve ovo s "pravom" obitelji nije retardirano.

Odg: Politika
« Odgovori #479 : 28. Listopad, 2013., 14:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9