HCL.HR

Politika

  • 584 Odgovora
  • 63951 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Politika
« Odgovori #525 : 31. Listopad, 2013., 21:52 »
;)

postoji li išta gnjusnije od ove liberalne oluje i "vojnika" iste, što svakome svakodnevno nameću kroz internet i ostale medije što da misli i govori.
naravno, u lijevom pravcu.

neznam, ja i neću izići na to i glasati, nit me zanima. mislim, i da sam peder siguran sam da bi jednako bio iziritiran tipovima kao black_out.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Politika
« Odgovori #526 : 31. Listopad, 2013., 21:57 »
;)

Iritiranje ovakvim stavovima nema veze sa seksualnim opredijeljenjem nego kvocijentom inteligencije. Ukratko, ti si jebeni moron. I bez obzira na onu anketu još jednom dokazuješ da si zapravo imbecilni desničar (što se moglo zaključiti i iz tvojeg opusa retajnih poruka na ovom forumu).

Pozz.

hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Politika
« Odgovori #527 : 31. Listopad, 2013., 22:00 »
:ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Politika
« Odgovori #528 : 31. Listopad, 2013., 22:02 »
:hihi:

e kralju, svejedno si glup :ave:
jer neznam koja to normalna osoba može biti toliko opterećena tim desno/lijevo sranjima i djeljenjima ljudi na to.
toliko da su joj većina postova upravo o tome, jel.

izdrkaj se i odi van. :mrgreen: :thumbs:

URED:
tip je ozbiljno shvatio anketu :ave:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Politika
« Odgovori #529 : 31. Listopad, 2013., 22:09 »
:hihi:

e kralju, svejedno si glup :ave:

Bar ova izjava kad dolazi od tebe nije najveći mogući kompliment koji se može dobiti na ovom forumu. :)))

Citat:
jer neznam koja to normalna osoba može biti toliko opterećena tim desno/lijevo sranjima i djeljenjima ljudi na to.

Poprilično smiješna i očekivano malumna doskočica od nekoga tko je mene prvi prozvao liberalom. Iako se takvim nikad nisam izjasnio. :hihi:

Citat:
toliko da su joj većina postova upravo o tome, jel.

Ni brojanje ti ne ide. :hihi:

Citat:
izdrkaj se i odi van. :mrgreen: :thumbs:

A dobar savjet realno. Poslušaj ga sam i poštedi ostavljanja govana po ovoj temi, septička je već puna.
« Zadnja izmjena: 31. Listopad, 2013., 22:10 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Politika
« Odgovori #530 : 31. Listopad, 2013., 22:15 »
bez uvrede, ali ovakvim vrijedanjem ste sjebali temu :wildboy: kazite svoje misljenje i pokusajte argumentirat svoju stranu. nemojte se ponasat ko moji vrsnjaci :hiha2:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Politika
« Odgovori #531 : 31. Listopad, 2013., 22:34 »
Nez, nije mi baš osobno bitan ishod ovog referenduma. Problem je općenitiji.

Ako vama nije jasno zašto je loša ideja pitanja ljudskih prava, uređenja države, zakona i sličnog rješavati putem referenduma i mišljenje rendom babe s tri razreda osnovne škole izjednačiti po vrijednosti s mišljenjima doktora znanosti pripadajućih domena, onda nemamo baš o čemu raspravljati.

Nije mi zapravo uopće jasno kako nekom može biti super ideja određivanja etički i moralno pogrešnog i ispravnog po istom principu po kojem odlučujete s ekipom iz koje pizzerie ćete naručiti pizzu.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Politika
« Odgovori #532 : 31. Listopad, 2013., 22:47 »
Pa da, nije bitan ishod referenduma, upitno je njegovo samo postojanje. Jednostavno se na ovakva pitanja nema što odlučivati na temelju ikakvog načina glasanja i/ili na temelju pripadnosti nekom imaginarnom sustavu (u ovom slučaju Republike Hrvatske, sutra možda Europske Unije).
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Politika
« Odgovori #533 : 01. Studeni, 2013., 00:28 »
Ajde blekaut ponašaj se u skladu sa svojim godinama i upristoji se malo u raspravama, razumijem da imaš neki animozitet prema meni jer eto >>SURADNIK<< i slične etikete, ali totalno glupo vrijeđanje Calavere i njegovih konstruktivnih postova ili pak presvetog koji se tek uključio u raspravu...

ne znam, ponašaš se kao idiot, a želim vjerovati da to nisi


EDIT: Pri tom napominjem da tvoji stavovi nemaju veze s tim - ok tu su, imaš ih i držiš do njih (makar nikom nije stalo do ničijeg stava na internetu), ali tvoj nastup je krajnje neprimjeren
« Zadnja izmjena: 01. Studeni, 2013., 00:31 Me666 »

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Politika
« Odgovori #534 : 01. Studeni, 2013., 05:33 »
pa ti (BLEK) si prozvan takvim jer si takva osoba da su ti bitni stavovi neke osobe s kojom se upoznaješ.

ti ćeš se družiti u istom krugu ljudi cijeli život.

postoji li nešto jadnije?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Politika
« Odgovori #535 : 01. Studeni, 2013., 05:51 »
Da. Recimo osobe koje će se upoznavati i družiti isključivo s drugim osobama koje imaju iste preferencije (u ovom slučaju seksualno opredijeljenje) poput njih samih. Ili se družiti s ostalima dok im sasvim mirno i nonšalatno (iako bi u nekom drugom okruženju bili prvi koji bi i kamen bacali ili ne daj Bože krenuli nešto daleko gore raditi) kažu da će zlouporabiti manjkavosti ovakve demokracije da mu ograniči pravo na sreću.

Vidiš, mene apsolutno boli kurac (bez obzira koliko meni to osobno bilo odbojno) jebe li se netko u šupak ili živi li u poligamiji gdje svaku večer završi sa grupnim orgijama.
Osobni ukusi i preferencije me ne zanimaju (koliko god se razlikovali od mojih), stavovi i mišljenja da. Ona, za razliku od onih prvih, mogu biti ispravna ili pogrešna.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Politika
« Odgovori #536 : 01. Studeni, 2013., 17:24 »
ok, sad sam 100% da je bleki peder :D



nemoj bit madde ja se jokke :hiha:


al stvarno ne kužim ovaj random >napad< na calaveru, naime nemoguće da netko u 21. stoljeću ima drugačije mišljenje od tebe na internetu OMFG
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Politika
« Odgovori #537 : 01. Studeni, 2013., 17:45 »
ok, sad sam 100% da je bleki peder :D

Da bar. :(
Bio bih realno savršen homoseksualac plus partner i ja bi se mogli mačevati erektiranim kurčićima. <3



Citat:
al stvarno ne kužim ovaj random >napad< na calaveru, naime nemoguće da netko u 21. stoljeću ima drugačije mišljenje od tebe na internetu OMFG

Pa napad je više na Vanju i tebe zbog vašeg licemjernog ponašanja. Calavera = Me666, razlike nema.
Ovo 21. stoljeće i internet ne želim ni komentirati, takvo argumentiranje je po gluposti odmah ispod njihovog zaostalog mišljenja.
Ako već ne možemo spriječiti postojanje takvih misli, javno iskazivanje ili krojenje zakona prema istima svakako trebamo.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Politika
« Odgovori #538 : 01. Studeni, 2013., 18:04 »
Nije mi se dalo čitati, no vjerujem da ste svi u pravu.

Jebeš našu politiku, nema joj pomoći.

Radije idite vani prati suđe i živite kao ljudi.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Politika
« Odgovori #539 : 01. Studeni, 2013., 18:08 »
zašto licemjernog, sve što sam rekao je da mi rula način na koji su raspravljali bez vrijeđanja o takvoj govnastoj temi koja zaslužuje vrijeđanje realno.

al se moram složit s vanjom. jer su mu argumenti na mjestu. razum > biblija u mojoj knjizi :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9