HCL.HR

POMAGAJTE!!!

  • 7 Odgovora
  • 926 Hitova
POMAGAJTE!!!
« : 11. Listopad, 2014., 20:15 »
Htio bih se prvo zahvaaliti što čitate ovu temu,dakle u nedostatku novaca sam pokušao pronaći razne načine da dođem do love nije lako imam 17 god.Dakle da prijeđem na bitno napravio sam ovu temu da mi pomognete na vrlo jednostavan način samo da kliknete na ovaj link i sačekate par sekundi i stisnete ono što će se ogvoriti u desnom kutu vašeg ekranai i to je to.Meni bi puno značilo jer ću biti plačen za vaš klik te doći i bar do neke love.Puno vam hvala za klik pozdrav! :D
link izbrisan
« Zadnja izmjena: 12. Listopad, 2014., 09:01 Ementaler »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: POMAGAJTE!!!
« Odgovori #1 : 11. Listopad, 2014., 21:03 »
Yeah... :ne:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: POMAGAJTE!!!
« Odgovori #2 : 11. Listopad, 2014., 21:55 »
Iskreno ne sviđa mi se način na koji se misliš obogatiti i neću sudjelovati u tome.
Ti ćeš biti bogat, a ja sa 27 godina neću imat ništa od toga. Prijatelju moj mladi, tako ti život ne funkcionira!?
Rađe mi reci što misliš o igrici Assassin's Creed? Misliš li da će prestat izlaziti dok se ti obogatiš? Ili misliš da pitanje koje ti postavljam ne zahtjeva odgovor?

:hiha:

Odg: POMAGAJTE!!!
« Odgovori #3 : 11. Listopad, 2014., 22:17 »
Pls krepaj ili se ne vraćaj nikad više. Jedno i drugo mi odgovara.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: POMAGAJTE!!!
« Odgovori #4 : 11. Listopad, 2014., 22:38 »
x


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: POMAGAJTE!!!
« Odgovori #5 : 11. Listopad, 2014., 22:43 »
Kliknuo sam i zatim sam preskoćio reklamu.

- Namjerno sam u prvoj rečenicu napisao preskoćio, a ne preskočio zato jer u linku  piše PRESKOĆI REKLAMU.

Uglavnom, to je fora i igra riječi, a i omaž / referenca.

Odg: POMAGAJTE!!!
« Odgovori #6 : 12. Listopad, 2014., 07:29 »
Hvala na podršci haha ,a eto koliko brzo ac igre izlaze mislim da neću stiči sakupit lovu do tad .Znam da nije neki način za sakupljanje novaca al eto barem ubijem vrijeme i zaradim nešto ,hvala još jednom svima na kliku.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: POMAGAJTE!!!
« Odgovori #7 : 12. Listopad, 2014., 08:41 »
Lock teme i ban šjoru AssassinsCreed96 na tjedan dana.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9