HCL.HR

Pomoć hitno

  • 11 Odgovora
  • 1622 Hitova
Pomoć hitno
« : 05. Svibanj, 2007., 08:44 »
Dolaze stranci da vide svoj mail, dopisuju se i sl, ali i sa zahtjevima  da li se mogu sa svojim laptopm priključiti na internet priko mog rutera i svičera. Imam još jedno prazno mjesto pa bi i mogli, ali neznam dal i to može što poremetiti kod mog pristupa internetu, moje adrese, računa,   i što to nosi sa sobom i slično. Daj pojasnite

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #1 : 05. Svibanj, 2007., 08:47 »
u tom slučaju preko tvog neta može radit pizdarije.Tipa defaceat stranicu ili tak nešto. ali sumnjam ak je samo neki turist sa svojim laptopom. :mrgreen:

ali im naplati obavezno :mrgreen:

Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #2 : 05. Svibanj, 2007., 08:59 »
Naplatim ja njima korištenje računala i interneta jer je i to u ponudi, ali ne znam što sa ovima koji traže da se priključu sa laptopom. Pretpostavljam da mogu napraviti kakvu glupost, pa da me opet isključe sa intereneta sada 15 dana.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #3 : 05. Svibanj, 2007., 09:15 »
pa gledaj ako su turisti onda im dopusti. tu i tamo prođi pored kompjutera da vidiš šta rade i to ti je to. ;)

Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #4 : 05. Svibanj, 2007., 09:38 »
Mislio sam na ovo njihovo priključivanje sa njihovim laptopom. Što se tu može dogoditi.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #5 : 05. Svibanj, 2007., 12:29 »
Žele provjeriti mail ili uploadati nešto. Pod obavezno.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #6 : 05. Svibanj, 2007., 12:36 »
trebaš im to dopustit  \:D/

Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #7 : 05. Svibanj, 2007., 15:29 »
Ja to dopuštam sa svog računala a ne sa njihovg laptopa, pa oni budu i priko sat vrimena na računalu. A pitanje jest da li onda u njihovu konekciju triba upisivat brojeve one iz TCP/IP u property ili da idu bežično.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #8 : 05. Svibanj, 2007., 17:59 »
Stvar je u tome da stranci na odmoru rade, a ne kao hrvati "side pod smokvon". Tako mogu produžiti odmor. Rade na laptopu i s vremena na vrijeme moraju poslati stvari u firmu... sa svog laptopa. Imaju sređene accounte i ostale stvari. Opet, da donose usb stickove, pitao bi se šta je na njima, da nije kakav virus ili key logger. Ti čovjeku ne moraš dozvoliti uporabu, ali to ideš na štetu sebi, jer mu ne smiješ pregledavati sadržaje osnovne imovine. Iskoristi priliku i stavi sezonsku cijenu interneta, jer nisu svi stranci u hotelima s uključenim internetom.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #9 : 05. Svibanj, 2007., 19:35 »
Pa gle, tamad i da ti naprave nekvu pizdariju, imaš račun, njihovo ime i prezime pa ga loviš.
Pogotovo ako je prek t-coma, pa mu ovi pokucaju u njemačkoj   :dancing:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #10 : 05. Svibanj, 2007., 21:46 »
Stvar je u tome da stranci na odmoru rade, a ne kao hrvati "side pod smokvon". Tako mogu produžiti odmor. Rade na laptopu i s vremena na vrijeme moraju poslati stvari u firmu... sa svog laptopa. Imaju sređene accounte i ostale stvari. Opet, da donose usb stickove, pitao bi se šta je na njima, da nije kakav virus ili key logger. Ti čovjeku ne moraš dozvoliti uporabu, ali to ideš na štetu sebi, jer mu ne smiješ pregledavati sadržaje osnovne imovine. Iskoristi priliku i stavi sezonsku cijenu interneta, jer nisu svi stranci u hotelima s uključenim internetom.

Signed.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: Pomoć hitno
« Odgovori #11 : 07. Svibanj, 2007., 09:49 »
neka im je mrezna kartica na retrive automatic i router ce sve sam podesit kako spada

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9