HCL.HR

Pomoć oko ideje

  • 11 Odgovora
  • 1811 Hitova
Pomoć oko ideje
« : 21. Travanj, 2012., 21:39 »
Nisam znao gdje postat, pa sam odlučio ovdje. Ovako, sestra me upitala što bi htio za poklon (nema veze zašto) jer ona nema nikakve ideje. I sad si ja razmišljam i odlučio sam predložit neku gamersku stvar, mobač ili tv. Cijena bi trebala biti do 1300-1400. Ima ko kakvu ideju? E al ne smije biti ništa od ovoga (jer sam to nedavno kupio/dobio ili mi je nepotrebno): tipkovnica, miš, printer, zvučnici, slušalice, ps3, xbox360, nintendo wii...
Ako ima tko kakvu dobru ideju neka posta ;)

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #1 : 21. Travanj, 2012., 21:59 »
Kurve. 100% bi to odabrao.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #2 : 21. Travanj, 2012., 22:09 »
Kurve. 100% bi to odabrao.
:kava:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #3 : 21. Travanj, 2012., 22:26 »
DIGITALNA VIDEO KAMERA HD ODLICNO


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #4 : 21. Travanj, 2012., 23:21 »
Neka ti uplati neko putovanje negdje. I još netko neka ide sa tobom da ne ideš solo. :mrgreen:
Samo je problem kaj bu taj netko sebi sam morao platiti sve troškove. :bonk:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #5 : 22. Travanj, 2012., 15:35 »
Ne znam. Dobar je onaj prijedlog kamere.
Ima još ko kakvu ideju?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #6 : 22. Travanj, 2012., 15:53 »
A mislim jebote led poklon od 1000+ kn za klinca. Očito ti ništa ne treba i ne fali kad ne znaš što bi, radije reci onda sestri da ti tu gotovinu stavi na neku štednju nešto koju možeš povući i potrošiti kad god.
Realno nemaš što izgubiti jel.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #7 : 22. Travanj, 2012., 16:09 »
možda neki dobar jastuk za spavanje. :wildboy:

mislim, realno, što moš s parama zanimljivo uzet. ok, uzmi neke knjige, stripove. instrument, nezzzz,,,
tehnikalije su nepotrebne, ionako već imaš to.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #8 : 22. Travanj, 2012., 16:21 »
noob je u pravu, imaš sve i očito si mlad još, neka ti stavi na neki račun il nešto, zatrebat će.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #9 : 22. Travanj, 2012., 19:49 »
jebeš crne dane, možda mu za godinu recimo sine super ideja šta će s tim parama. sad je očito dovoljno bezidejan da ide otvarat topic na forumu :(

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #10 : 22. Travanj, 2012., 19:59 »
durrrrrrrr ČUVAJ TO ZA CRNE DANE I KUPI GODIŠNJU KAMATU OD 3 KUNE

 :hihi:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Pomoć oko ideje
« Odgovori #11 : 22. Travanj, 2012., 20:02 »
Noob reče pravu stvar.

Ne znam kako i zašto, al' ovo je valjda hiljaditi topic o odabiru darova koji sam vidio na forumima. Pa ako nemoš sam odabrati sebi dar, očito je da ti ništa prijeko potrebno ne treba.

Čuvaj pare ili uzmi nekakvo iskustvo učenja - putovanje il nešto. Vidi svijeta, ne troši na banalne pizdarije koje će zastariti. S hiljadu i po kuna novaca može se otić na lijepa mjesta par dana.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9