HCL.HR

Poslovi

  • 42 Odgovora
  • 5146 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Poslovi
« : 23. Svibanj, 2009., 18:07 »
Eto bio jedan topic prošle pa može i ove godine.

Nije samo posao preko ljeta. Uglavnom, radi se o sljedećem. Imam već osiguran posao preko ljeta u hladnjači oko 10 sati na dan, 20kn sat. Što je relativno dobro. Počinje se radit oko 4:30-5:00 i završava oko 15:00, nekad čak i kasnije do 17-18h što se naravno dodatno plati. Radi se od pon do sub s tim da se subotom radi kraće nego inače preko tijedna.

Sad mene zanima dali se može nać još kakav posao da radim paralelno s ovim. Dakle da kad mi ovdje završi radno vrijeme samo odem na drugo radno mijesto i tamo radim drugi posao. Nekakav lakši posao po mogućnosti. Također paše da se radi od pon do sub. Nije problem. Samo želim isključit nedjelje. Tad mi se ne radi, a ne želim se ubit. Može i nekakav posao tipa da se ne radi svaki dan nego recimo svaki drugi-treći ili "kad zatreba", ali barem 2-3 puta tjedno minimalno.

Može prijedlog kakav gdje da to potražim? Ovo na posao.hr i slične hr stranice saugaju za ovakve stvari. Znate li nekog tko već traži ili tko radi tako?

Imam 19 godina, nemam vozačku, nemam auto tako da ništa od nekih dostava. U području Zagreba naravno, ništa dalje.

Re: Poslovi
« Odgovori #1 : 23. Svibanj, 2009., 18:11 »
daj ajde, dobivat ćeš soma kuna tjedno, i ti bi još jedan poso, pa radio bi 17 sati dnevno,nemoj bit lud

ovoga, jesi gledo student servis vamo tamo?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Poslovi
« Odgovori #2 : 23. Svibanj, 2009., 18:14 »
možda budem konobario il neki kurac.
seksi tajmz ;D

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Poslovi
« Odgovori #3 : 23. Svibanj, 2009., 18:15 »
Treća godina srednje škole sam. Nevjerujem dal ja imam šta tražit u studnet servisu. :solidus:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Poslovi
« Odgovori #4 : 23. Svibanj, 2009., 18:33 »
nemaš, neznam imaš li učenički servis u zgu, vjerojatno da. U biti ako ti je treća godina zadnja, onda se može nešto dogovoriti i u studentskom servisu.. Teško ćeš naći posao ovako jednim topicom. Iste rezultate ćeš dobiti guglanjem, indexov forum ima gro ovakvih topica i svi kukaju neznam gdje neznam kako. Stavi oglas na nekakvu zagrebačku burzu, neznam kako je kod vas to, ali besplatnih oglasnika u rijeci ima par...

tako sam ja našao posao petak - subota - nedjelja, bauštela, 20 kn/h s ručkovima vodama i marendama. Jučer uzeo 400kn, ali 16 sati rada :P

Traži kontakte, pitaj ljude, pitaj susjeda ono, nikad neznaš. Posla ima svuda. Možeš otić i na mali lošinj graditi suhozide za 1500kn po kvadratu. Pa ti vidi jesi li spreman...

Konkretno za ovaj tvoj termin možeš možda ubost nekakvu drugu smjenu za konobarenje... ali to neznam jer sam antitalent za konobarenje pa se nisam raspitivao


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Poslovi
« Odgovori #5 : 23. Svibanj, 2009., 18:41 »
Ne vidim se u konobarenju. To mi nebi išlo uopće. Treća godina mi je treća, imam još jednu. :wildboy: Da sam bio pametniji bila bi četvrta sad, ali eto, fejlao sam. Što se tiče suhozida ništ od tog. Nemogu tako daleko ić iz ZG-a zabog nekih stvari.

Ono, nisam ni mislio ja samo preko ovog topica nać nešto već sam mislio ovak počet. Možda netko ovdje ima ideje i to tako. Možda meni nebude pasalo a nekom drugom bude...

Uglavnom, raspitivat ću se ja i šire normalno. Ovdje ako netko ima još kakvih prijedloga slobodno.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Poslovi
« Odgovori #6 : 23. Svibanj, 2009., 18:48 »
Fejlao sam ja godinu na faksu pa mi je sad ECDL diploma besplatna LOL  :hihi: znam kad roknut :D

da, avaj, htio sam ti samo preporučit da se moraš aktivirat podosta tako kad tražiš posao, ja sam nekih 2-3 mjeseca trulio po forumima i servisu pa sam jedan dan uzeo burzu, zvao sve što mi je pasalo, pa se izjalovilo pa sam stavio oglas kratak jasan i čovjek je zvao za 4 dana ono...

Eventualno možeš potražiti kakav honoraran posao. Ono, da ga obavljaš kadgod imaš vremena... neko branje voća povrća npr, ni za živu glavu nemoj popušiti Herbalife. Ja sam išao na njihovo predavanje, brza lova ovo ono, ali skužiš da seru uvelike odmah na tim predavanjima. Ko neki kripli, na kraju svake rečenice kažu "Hvala Herbalifeu." ajd odjebi borgu mrtvi

Također pogledaj i za nekakve web stranice, ako imaš vještine... i tako neka oglašavanja možda, ljepljenje plakata preko noći na table po gradu sam također vidio da ljudi rade... javim još... Sretno ;D


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Poslovi
« Odgovori #7 : 23. Svibanj, 2009., 19:08 »
ni za živu glavu nemoj popušiti Herbalife. Ja sam išao na njihovo predavanje, brza lova ovo ono, ali skužiš da seru uvelike odmah na tim predavanjima. Ko neki kripli, na kraju svake rečenice kažu "Hvala Herbalifeu." ajd odjebi borgu mrtvi
:ave:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Poslovi
« Odgovori #8 : 23. Svibanj, 2009., 19:16 »
ni za živu glavu nemoj popušiti Herbalife. Ja sam išao na njihovo predavanje, brza lova ovo ono, ali skužiš da seru uvelike odmah na tim predavanjima. Ko neki kripli, na kraju svake rečenice kažu "Hvala Herbalifeu." ajd odjebi borgu mrtvi
:ave:

Ane  :ave:

Smijao sam se par minuta.

Eventualno možeš potražiti kakav honoraran posao. Ono, da ga obavljaš kadgod imaš vremena... neko branje voća povrća...

Ovo odlično zvuči. Tako nešto bi bilo idealno.

Tenksara za ideje/preporuke. :piva:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Poslovi
« Odgovori #9 : 23. Svibanj, 2009., 19:30 »
to branje voća sam trebo ić radit prošlo ljeto, al mi se nije dalo. možeš to u zagrebu na agronomskom fakultetu brijem. raspitaj se oko toga. :ementaler:

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Poslovi
« Odgovori #10 : 23. Svibanj, 2009., 19:50 »
možda budem konobario il neki kurac.
seksi tajmz ;D

DI DI  :ave:

Ja ne radim, ja sam bogat.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Poslovi
« Odgovori #11 : 23. Svibanj, 2009., 20:16 »
herbalife ane grga...  \:D/
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Poslovi
« Odgovori #12 : 23. Svibanj, 2009., 20:20 »
Herbalife i PERFEKT tečaj brzog čitanja.


sigurni novci!  :approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Poslovi
« Odgovori #13 : 23. Svibanj, 2009., 20:57 »
naš kaj su sigurni novci? 8 sati s acetonom brisat prljave artikle u skladištu. 153 kune, ane. bar znaš da te nitko neće zmuljat ovo, ono :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Poslovi
« Odgovori #14 : 23. Svibanj, 2009., 21:28 »
pa ti otpadnu prsti nakon 3 dana :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9