HCL.HR

Priče iz djetinjstva

  • 76 Odgovora
  • 10617 Hitova
*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Priče iz djetinjstva
« : 19. Prosinac, 2009., 01:11 »
Svi imamo pecto rendom kul priča iz djetinjstva. Da čujem vaše.


RENDOM PRIČA 1
Kad sam imala 6 ili 7 godina igrala sam se sa susjedom i silno nam je trebao komad drva, a kako je u ulici taman bila neka napuštena kuća brijale smo da ćemo tamo to nać ziher. i super, ajmo mi tamo. nađemo dasku, ali jao, vidi, ima čavao zabijen u nju. i što će drugo moja pametna malenkost reć nego HEJ, SARA, PA IZBIT ĆEMO GA! čim? PA JA ĆU GA NOGOM! okej ajde.

i da, izbijam ja taj zabijeni čavao iz daske tako da pritišćem stopalom o njegov špic.  :wildboy: da skratim, krvarila sam i plakala i sve ALI HEJ bilo me strah reći tati jer bih još i jezikovu juhu pobrala a možda i batine, i mislim si ja, ma proći će. E PA NEĆE PROĆI. bolilo je toliko da sam počela šepat nakon tri sata trpljenja i fejkanja pred starcima da je sve u redu.

happy ending: tata mi se smilovao i nije vikao aaaaw <3


JOŠ.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #1 : 19. Prosinac, 2009., 01:13 »
pročitao sam tata me je silovao :(

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #2 : 19. Prosinac, 2009., 01:18 »
Jednog dana mi je bilo prepunkurac dosadno pa sam eto u staru napuštenu kuću stavio dasku s čavlom da se mala govna iz ulice nabodu na nju. Očito je upalilo jer sam čuo kako susjed mlati svoju kćer koja je živjela vrata do :hiha:


:(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #3 : 19. Prosinac, 2009., 01:18 »
Krvavo :hiha:

Uzeo noz veliki (isto 5-6-7 neznam godina), al jako veliki, ono 30cm ili nesto, pa sam isao rezat neku cijev. Al malo sam se uzivio o poceo mahat nozem i noz zavrsio u korijen desnog palca. Uglavnom, odletio je komadic mesa i sad imam kul scar :hiha:

Isto, plaza ovo ono, kupam se, i nagazim na neku konzervu ili staklo ili bilosta, izadjem iz vode kad ono krv. Puno krvi. Obukao sam patike i tako isao kuci, a patika se nakon nedugo napunila krvlju :hiha:

Opet plaza, ja i brat, ja 8-9 godina, on 2 god mladji. Imali smo uber kul Corona extra bocu na napuhavanje i ja sam se time igrao a brat nije. I car je uzeo neki kamen od pecto kila, bacio i pogodio mene usred cela :hihi:

Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #4 : 19. Prosinac, 2009., 01:25 »
 :hihi: Đester

Super su mi ta dječja razmišljanja, "proći će samo od sebe" tako sam i ja jednom dok sam se igrao u ruševini stukao glavu ( provjeravao sam je li kamen čvrst za sjesti.. tako da sam jako gurao kamen prema tlu.. ) i u biti, kamen proklizao, ja prema ostatku zida i PAF, udri svom snagom u kost nosa. Znam da je bila kost jer se vidila :hiha:
Onda mi je mudri prijatelj rekao ( a sjećam se tih riječi i danas!1 ) HEJ, stani ovdje u kut i proći će te, meni je isto jednom tako bilo i prošlo me je! Kako smo prestrašeni i mali bili :(((((((
Ugl, nije prošlo, i i dan danas imam fini ožiljak mali na na nosu. :b_dodo:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #5 : 19. Prosinac, 2009., 02:02 »
aaaaw ožiljci <3

moj ožiljak na licu je navodno od mojih noktiju NAVODNO jer medicinska sestra je isfurala mojoj mami u rodilištu da sam se izgrebala po licu sama  :solidus: SAMA, onako mawa i medena i s mekanim mawin noktićima bubububuuu. da.

a imam i ožiljak na desnoj nozi ispod koljena. ogroman je i izgleda ko onaj qrac od oka ili šta je već u LOTR, a dogodio se tako što sam ušla u vece s brijom da je svjetlo za luzere i da si mogu oprat zube i u mraku. i paf, srušila sam staklenu čašu s lavandina u kojoj su stajale četkice. i dopali moj tata i pita koji sam qrac opet sjebala i još viče na mene a ja onako :shy:. i dobro, tek nakon 10 min sam skužila da krvarim. kul. na hitnoj mi nisu htjeli šivat jer sam ja počela panično drečiti i vriskati na sam spomen bilokakve igle, pa su mi morali samo prilipiti to onim ka flasterima nekim. i nije dobro zaraslo. i eto, imam ožiljak.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #6 : 19. Prosinac, 2009., 05:59 »
:wildboy:

neću ove neke krvave priče.
ali najnaivnije što sam napravila kao dijete je bilo to što sam pojela jabuku, zatim stavila koštice u zemlju. dva tjedna sam zaljevala i gledala kad će stablo izrast. da, uglavnom nie uspjelo :(

sad sam tužna, al lajkam topik iva <3
COOL

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #7 : 19. Prosinac, 2009., 08:14 »
Ja sam se ko klinac užasno razbolio. Ne znam više kaj sam imao, ali nešto jako teško te sam morao svaki dan ići na injekcije u bolnicu. :( I teta mi je nakon svake injekcije dala autić. :( To mi je jedna od najsretnijih uspomena iz tog razdoblja mog života. :(


*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #8 : 19. Prosinac, 2009., 10:32 »
Dosta sam puta pao na čelo tako da me pas vukao dok sam ja bio u rolama. Jej.
I sad imam 4 ožiljka na čelu. Nije da se vide neš pretjerano, al tu su.  :b_ae:



*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #9 : 19. Prosinac, 2009., 12:39 »
Ja sam se ko klinac užasno razbolio. Ne znam više kaj sam imao, ali nešto jako teško te sam morao svaki dan ići na injekcije u bolnicu. :( I teta mi je nakon svake injekcije dala autić. :( To mi je jedna od najsretnijih uspomena iz tog razdoblja mog života. :(


Totalno. Meni je stari kupovao transformere, imam doma i Optimusa i Megatrona :approve

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #10 : 19. Prosinac, 2009., 13:35 »
ajme i ja sam uvije nešto dobivao kad bi morao u bolnicu ili u doktora ić <3

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #11 : 19. Prosinac, 2009., 14:06 »
meni je nona uvijek bez razloga svako tolko kupila životinjsko carstvo čokoladicu. volila sam ju jako zbog toga  :ementaler: a kad bih išla s njom kod susjede žene od peškadura po pedoče, uvijek bi mi ih par skuhala da ih degustiram prije svih ostalih. imala sam filing ko da sam povlaštena il nešto, super je bilo. to mi je i jedno od prvih sjećanja brijem.
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2010., 12:49 poison_ivy »
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #12 : 19. Prosinac, 2009., 16:48 »
Ae kad ste već počeli s krvavim pričama pa da nastavim... :b_ae:

Imao sam nekih 4-5 godina i išao negdje sa starcima. Sjeo u auto i da će stari zatvorit vrata od auta (peglica :hiha:) a ja budala stavio ruku između i opizdilo me vratima. Bio na šivanju i punkurac dugo nosio zavoje i sve. Još uvijek imam dosta vidljivi skar na prstu, skoro cijeli krug od jedne strane nokta do druge. :b_ae:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zapi

  • Gost
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #13 : 19. Prosinac, 2009., 16:50 »
ja sam ko mali imo neku infekciju na krucu, pecto sam jebo. pa sam to moro operirat u dugačkom mračnom hodniku, bar se tak sjećam.

ozbiljno.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #14 : 19. Prosinac, 2009., 21:38 »
 :hiha2:
easy-forex-basics.blogspot.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9