HCL.HR

Priče iz djetinjstva

  • 76 Odgovora
  • 10618 Hitova
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #15 : 19. Prosinac, 2009., 22:26 »
Jednom kada sam bio mali (7god), igrao sam se vani kod bake i loptica mi je ošla negdje u pripizdinu pa sam se morao popeti na rinu koja je bila metar i pol, dva metra od nadmorske visine. I naravno, pao sam, rina se odvojila jedna od druge. I da, pao sam na glavu te sam imao pecto veliku kvrgu, ali nisam morao u bolnicu. Čudi me što nisam dobio potres mozga. Čudo.  :ementaler:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #16 : 19. Prosinac, 2009., 22:54 »
Ja sam sa kojih 5 godina upao u neku draču, neki bodljikavi kurac uglavnom, cijeli sam izboden i sjeban bio, al sam se hrabro dignuo i nastavio šetat, jer mi je baba s balkona vikala kako "muškarci ne plaču"  :b_wildy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #17 : 20. Prosinac, 2009., 18:53 »
uvik sam se satarava s bicikle kao mali. podlakticu zakrvavlja.

jednom sam izletija na cestu pa mi je jedan stari sa renolom 4 ošurija dlanove. peklo je, a ja sam pobiga u kuću.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #18 : 21. Prosinac, 2009., 10:47 »
isss reno 4, moj tata ih je pecto izmijenio dok sam bila mala, bilo je jeftinije kupit drugog nego starog popravljat  :hihi:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #19 : 21. Prosinac, 2009., 15:42 »
kad sam bio mali bratić i ja smo radili šprihere za praćku. ko ne zna, špriheri su komadići tvrde žice koji se savijaju u slovo U i služe kao tanad za jednu jednostavnu, posebnu vrstu praćke.

uglavnom, imali smo komad žice koji je trebalo nasjeckat na manje komadiće za savijanje. a kak nam je bio bed pitat starce za nož ili kombinirke (jer naime, ne bi nam dali i pitali bi pecto pitanja za kaj će nam to) koristili smo sjekiru, tj, samo oštricu od sjekire. bez drveta jel. uglavnom, ja sam s jednom rukom držao komad žice a s drugom ju cepao. kad je žica postala mala, trebalo je bit jako precizan da si ne odcepaš ruku. što ja nisam bio. uglavnom, udario sam s oštricom po ruci s kojom sam držao sjekiru, taman na mjestu di se palac spaja sa šakom. krv je liptila, ja sam vrištao "prerezao sam si ruku". stara je vrištala "prerezao si je ruku". svi su vrištali i bio je opći kaos.

zanimljivo, nisam išao na šivanje i koža mi je zarasla savršeno. nemam ožiljak (što je stvarno medicinski fenomen il neš) i tak. al ono, bili je krvi pecto. najhoror scena u mom životu.  :wildboy: :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #20 : 21. Prosinac, 2009., 17:13 »
udario sam s oštricom po ruci s kojom sam držao sjekiru

frende, ako ovo nije fenomen onda ne znam sta je  :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #21 : 21. Prosinac, 2009., 17:42 »
 :selfacepalm: rolf, drugu ruku. kojom sam držao žicu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #22 : 21. Prosinac, 2009., 17:54 »
udario sam s oštricom po ruci s kojom sam držao sjekiru

frende, ako ovo nije fenomen onda ne znam sta je  :wildboy:

 :ave: :ave: :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #23 : 21. Prosinac, 2009., 18:12 »
 :hihi:

znam da je zajeb al prejako zvuči. možda čak za u sig stavit :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zapi

  • Gost
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #24 : 21. Prosinac, 2009., 18:18 »
Sjećam se jednog trenutka koji je odredio moj život. Imo sam najviše 6-7 godina. Išo sam sa sisterkom u videoteku, i sad dok sam čeko na blagajni da posudim film sam lagano bacio pogled na kao preporučene kazete što stoje sastrane.

Na back kaveru jedne je bila slika jedne žene kako sere u usta drugoj. Bio sam jako šokiran, da takvo što neko može radit. Od tuda moja averzija prema scat pronu. A mogu sve drugo gledat.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #25 : 13. Veljača, 2010., 12:59 »
kad smo se '98. selili sa prvog kata u prizemlje, bili smo maknuli madrace s kreveta da ih možemo razmontirati. i jeeej madraci idem ja skakat po njima ko po trampolinu. skočim ja na madrac koji je bio na podu ravno na koljena. ostala bez zraka prvi put u životu.

drugi put sam ostala bez zraka kad smo se na produženom boravku u osnovnoj igrali u kabinetu. slagali smo stolove i stolice u ko neku utvrdu il neki qrac, a ja taman bila stavila svoje cipelice lakirane koje su mi starci kupili za prvu pričest il nešt. nekvalitetni potplati. skliznula po ravnom podu i pala na dupe. ostala bez zraka. ali hej, već sam bila veteran u tom području pa sam samu sebe spasila. ruke u zrak, brada visoko, i diši. to jest, pokušaj disati. :(
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #26 : 13. Veljača, 2010., 13:26 »
Ja se jasno ko dan sjećam scene di smo ja i prijatelj hodali trešnjevkom. i imali smo chicago bulls šilterice. ja sam svoju nosio onak na naprijed, a on na iza. i rekao mi je da tak na iza nose gangsteri. ja sam bio potpuno uvjeren da tako nose gangsteri šilterice i cijelo vrijeme odonda nosio na iza okrenutu šiltericu. :pimp:

Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #27 : 13. Veljača, 2010., 13:46 »
Nisu baš priče al...
Trčao sam po ulici,sapleo se i pao na staklo.udario buraza po glavi francuskim ključem.
jednom sam uzeo oklagiju i udario dedu po glavi.Kakvu je crtu imao na glavi :ave: :ave: :ave:
Ugrizao dedu za uho.  :ementaler:
i da volio sam zabijati čavle i tako kada sam išao kod dede na ljetnom raspustu na jednoj stolici sam zabio čavao i nitko ga nije vidio.I onda je došao komšija kojeg nisam volio i oćete sjest komšija... :hiha: :approve


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #28 : 13. Veljača, 2010., 17:26 »
- opekao sam si nogu o auspuh stare bube (od oca)
- glumio sam orla (nos  :hiha: ) na korzu, tako da sam si nekako zapetljao jaknu da izgledam veliko i tako sam trčao i pao direkt na bradu, šivanje ovo ono (kul ožiljak)
- na proslavi nove godine išao sam sa starom prošetat korzom i vidio sam neka dva lika kako si štrcaju droge u venu ....  :( majci nisam ništa rekao jer sam bio mudar.....  :hiha:
- zaletio sam se novom biciklom prema podrumu i kako ta nije imala kontra kočnicu (prije sam vozio bmx-icu) i ja onako htio nešto zadriftat, potegnuo kontru i skoro srušio cijelu kuću udarivši u garažna vrata.. stara je vikala na mene  :(
- ukrao sam susjedu muslimanu lanac (jer sam bio bezobrazan) i do pred par godina me uvijek bilo strah da ne dođe doma i ne izlaje sve mom starom
- bio sam najjači u selu i puno djevojčica sam vozao u karioli, kao i vlastitog psa
- kad sam već spomenuo psa, jedan veći pas iz susjedstva ga je stalno maltretirao pa sam ga ja jednom neprilikom šetao svog psa, ovaj je naletio pa sam išutirao boga isusa iz tog drugog psa, idući dan sam išao u školu, napao me, nisam bio povrijeđen, stara zvala šinteraj, nekakve tužbice su bile i pas je bio oduzet vlasnicima. No, eto od tada do sad su izmjenili 3 psa i sa svakim uvijek neka sranja, tako da ja zapravo nisam ništa krivo napravio
- bojao sam se cigana cijelo djetinjstvo  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #29 : 13. Veljača, 2010., 17:44 »
Ne mogu se sad sjetiti ničeg posebnog, osim što mi je palo na pamet da kao mali ( 6-7 god ) nisam volio kakiti / srat pa sam uvijek trčao po kući da zadržim govno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9