HCL.HR

Priče iz djetinjstva

  • 76 Odgovora
  • 10619 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #30 : 13. Veljača, 2010., 18:02 »
Ne mogu se sad sjetiti ničeg posebnog, osim što mi je palo na pamet da kao mali ( 6-7 god ) nisam volio kakiti / srat pa sam uvijek trčao po kući da zadržim govno.

debilu  :wildboy:


sjecam se da me je kao klinca (4-5g) neka konobarica ucila proste pjesme, za svaku prostu pjesmu koju bi ispjevao kak treba dobio bi bananka ili tako nesto i dosao sav zamusan od cokolade doma :(

ne sjecam se kak je tocno islo, al nesto tipa "hodam šorom jaja mi se klate, dajte cure pičke ako boga znate "  :wildboy:

vec su se tad ocitovale moje trgovacke vjestine gdje sam nudio specifičnu uslugu za cokoladu :(

*

Zapi

  • Gost
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #31 : 13. Veljača, 2010., 18:04 »
i imali smo chicago bulls šilterice.

sad si me rasplako skoro :wildboy:

ja sam imo jednučikago buls šiltericu, crni pilt a ostalo crveno. mislim da mi je donjela teta 92e iz barcelone s olimpijade. i onda smo jednom igrali nogomet vani i ja sam ju ostavio na grani :(

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #32 : 13. Veljača, 2010., 18:08 »
S četiri godine nije bilo ograde na balkonu. Pao sam u crvene ruže i prošao bez ogrebotine.
Baka je stalno brijala da je to neka poruka, za budućnost. Sad je mrtva, a ja nisam.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #33 : 13. Veljača, 2010., 18:10 »
Kad sam imao sedam ili osam, frend je utopio patku u kanti vode. Nije znao šta bi s njom, pa ju je stavio mački u posudicu za hranu.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #34 : 13. Veljača, 2010., 18:34 »
i imali smo chicago bulls šilterice.

sad si me rasplako skoro :wildboy:

ja sam imo jednučikago buls šiltericu, crni pilt a ostalo crveno. mislim da mi je donjela teta 92e iz barcelone s olimpijade. i onda smo jednom igrali nogomet vani i ja sam ju ostavio na grani :(

Ja sam imao đordanov crveni dres. Pičke jedne malograđanske. :approve
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #35 : 13. Veljača, 2010., 18:46 »
kad smo kod čikago bullsa ja sam imao crnu vunenu kapu s njihovim logom gore. to je valjda jedna od dvije kape zimske kape koje sam ikad u životu nosio. ne znam

rulaju dogodovštine  :( moar
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #36 : 13. Veljača, 2010., 18:48 »
kad smo kod čikago bullsa ja sam imao crnu vunenu kapu s njihovim logom gore. to je valjda jedna od dvije kape zimske kape koje sam ikad u životu nosio. ne znam

tko to nije imao  :wildboy:

sjecam se da sam imao album sa slikicama od tih kosarkasa svakakvih  :(

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #37 : 13. Veljača, 2010., 18:50 »
me2.

ne znam, kad se sjetim kolko sam onda pratio i volio košarku, a kolko je sad hejtam...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #38 : 15. Veljača, 2010., 01:42 »
Ja sam sa kojih 5 godina upao u neku draču, neki bodljikavi kurac uglavnom, cijeli sam izboden i sjeban bio, al sam se hrabro dignuo i nastavio šetat, jer mi je baba s balkona vikala kako "muškarci ne plaču"  :b_wildy:

Ista stvar tu. Noge su mi pune ožiljaka, pa sam sa bicikle koju nisam zna voziti s nekog mostića i tribalo mi je negdi 2 sata da se izvučen  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #39 : 28. Veljača, 2010., 18:20 »
čitam sad neku skriptu za fax o poslovnoj tajni i odjednom flešbek na osnovnu školu, kad je školska knjižnica organizirala nekakvo natjecanje u kojima su učenici odgovarali na pitanja tipa tko je napisao tu i tu knjigu i slično. i tako bila ja jedan dan vratit knjigu i na stolu gospodične knjižničarke je bio neki papir s pitanjima pripremljenim za to natjecanje. onako je nevino i bezbrižno ležao na stolu na hrpi vraćenih knjiga i samo čekao da ga netko pročita. i ja sam, znatiželjna kakva jesam krenula ga čitat. knjižničarka me ispsovala ko kočijaš konja. ja onak, wtf, nije da ću se prijavit na natjecanje, a uostalom, tu ste ga ostavili bla bla. i odoh ja dalje na nastavu i ne vjerujem. kasnije mi dođe ravnateljica i održi mi predavanje o mojem upitnom moralu. rasplakala sam se.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #40 : 28. Veljača, 2010., 18:27 »
Ja sam imao đordanov crveni dres. Pičke jedne malograđanske. :approve
lol, ja sam imao jaknu i Rodmanov crveni dres. Dres je ko nov al mi je premali :wildboy:

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #41 : 24. Ožujak, 2012., 23:22 »
djetinjstvo i moje životinje

kuja lola. bila sam mala i izbio je rat i ne znm što je bilo sa njom.

kasnije hrčak super mario ali svi su ga zvali hamo. bio je šašav, toliko da je jednu zimu tatinu majcu, koju je ostavio blizu kaveza, rastrgao i ugurao u svoj kavezić. dobio je neku bolest i odlučila sam ga pustiti blizu jezera. natrpala sam mu kutiju sa hranom i ostavila sam ga u nadi da će biti sretan.

kornjače žak i žan (ili žaklin, francuska imena uglavnom). ostavila sam ih na balkonu jednom da se sunčaju i jedna je izašla iz akvarija i pala sa balkona. druga je uskoro umrla od tuge.

zlatne ribice miju, aki, tito.

zečica koja nije imala ime. mrzila me. stalno me grebala i bila je skroz divlja. poklonila sam ju nekoj djeci koja imaju dvorište, kažu da je još živa, sretna i mršavija.

mačak muci. slovenci su ga ukrali.

 zašto je ovaj topik mrtav :(
COOL

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #42 : 24. Ožujak, 2012., 23:25 »
Ja sam u trečem mesecu prošle godine postao u ovo i rulao mi je post sječam se.  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #43 : 24. Ožujak, 2012., 23:26 »
 :mrs:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Priče iz djetinjstva
« Odgovori #44 : 24. Ožujak, 2012., 23:33 »
jednom me mala turkinja prebila i čupala mi kosu jer sam sjedila prekriženih nogu. REKLA MI JE DA SAM UMIŠLJENA  :hiha2:
COOL

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9