HCL.HR

Problemi prvog svijeta

  • 20 Odgovora
  • 2387 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Problemi prvog svijeta
« : 05. Lipanj, 2017., 12:04 »
Mislim da nismo imali ovakvu temu...

Ovdje dakle pišite probleme svog lagodnog života u izobilju. Potužite se na stvari koje vas pate samo zato što ste pripadnik razvijenog svijeta. Izjadajte se o težini egzistencije s konfuzno mnogo slobode u životu.

Ako ste dobra duša, možete se priključiti i u nuđenju rješenja za ove mrske probleme.

Evo da ja odmah krenem od sebe... Mobitel od 5,5 inča mi ne dopušta da sjednem normalno ako ga stavim u džep - uvijek me bode i moram ga izvaditi na stol, a onda drugi ljudi misle da se hvalim skupim mobitelom.

Nadalje, klima mi je postavljena previše blizu radnog stola i uvijek preko najvrućih ljetnih dana patim od nahlađivanja.

Da čujem vaše patnje.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #1 : 05. Lipanj, 2017., 14:50 »
Zanimljiva tema.  :thumbs:
Imam i ja prvi problem koji si naveo. Nekako mi neugodno ali šta ću,  i ključeve od auta izvadim, jer jednostavno mi smetaju i ne mogu se raskomotit ako su traperice pune, jedino novčanik ostane u đžepu. U očima drugih ljudi isto tako ispada da se hvalim.

A drugi problem mi je, što ljudi misle da lažem/govorim napamet, a ustvari to je njihov problem, jer oni previše lažu i zbog toga nikom ne vjeruju.  :bonk: To me nekako stavlja u neugodnu situaciju, što u njima probudi još veću sumlju... :(



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #2 : 05. Lipanj, 2017., 15:55 »
Zašto si ne nabavite torbu?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #3 : 05. Lipanj, 2017., 16:03 »
Pederušu? NE!  :ne:  :hihi:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.


*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #5 : 05. Lipanj, 2017., 18:04 »
Ne hvala, Freddy.



Ovo i nekako, ali do grada mi ima 15sec sa autom, a nema đžeparoša, jedino u ZD nosim ovo.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #6 : 05. Lipanj, 2017., 18:23 »
E vidiš, baš to šta si ti poslao se kod nas zove pederuša. :hihi:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #7 : 05. Lipanj, 2017., 18:36 »
Ma sve ti je to isto.   :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #8 : 05. Lipanj, 2017., 19:40 »
First world problem mi je što ću 6 dana biti bez automobila i morat ću okolo javnim prijevozom. Eto. Nisam u tramvaj ušao jedno 5-6 godina i sada sam primoran. Baš se potrefilo da je ljeto, da je u protezama 100 stupnjeva, da do stanice pješice imam 15 minuta. Nekak se ne veselim tjednu koji je ispred mene.

Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #9 : 05. Lipanj, 2017., 20:00 »
Trenutan problem u mom lagodnom mladenačkom zivotu je taj da za 4 dana pocinje drzavna matura i o tome mi ovisi buducnost sta cu studirati cime cu se baviti i ostalo :bonk: :bonk:

Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #10 : 05. Lipanj, 2017., 20:53 »
Trenutno vozam golfa 4,sasvim solidno auto,sluzi me jebacki,ne kvari se nikako,pristojnog izgleda,karoserija pico bela,solidne potrosnje ali sam ga odlucio prodat i uzet nesto drugo.Ne iz potrebe nego ono ima se moze se,jer sam dobio novi posao,nema nista od godisnjeg pa imam viska love.Bacio oko na skodu superb nista ludjacki skupo al cisto da se pocastim :) al tjedan dana za bilo koju skodu iskazem interes i nazovem,il je prodana il kupci stizu a ja brav skoda, skoda,skoda,skoda pas mater kao da je jedino auto u galaksiji.Debilu gledaj i passata,hyundai,golfa...Ne debil zajunio skoda super b i zdravo...I poznavajuci sebe auto cu uzet tamo oko Bozica :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #11 : 06. Lipanj, 2017., 12:06 »
Ha, pederusa, ja vec 10ak godina nigdje bez nje, nije bas lijepo za vidit, ali je superkorisna i nemoram pretrpavat dzepove...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #12 : 06. Lipanj, 2017., 12:14 »
Mene cura zahebava da izgledam kao švercer sa placa, ali kao i kolega Diskać, bez pederuše rijetko kuda idem- osim kad je hladno pa imam jaketu u koju natrpam sve što inače nosim sa sobom.
Di ću ljeti natrpati mobitel, duhan, ključeve, pribor za crtanje, maramice, švajcarac, novčanik, naočale, itd.  :hihi:

Da se vrnem na problematiku ove teme,... kad radim po satu, a sat mi 25$.
Oh živote teški...  još kad mi šef kaže da slobodno mogu unositi i manuelne sate, plus da obavezno upišem i sve ono što se odnosni na posao.
Kao recimo razmišljanje o problematici sira i vojne muzike o čemu obično razmišljam na šanku.
 :kava:

Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #13 : 07. Lipanj, 2017., 15:35 »
Tezak tvoj zivot bogami  :D :D

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Problemi prvog svijeta
« Odgovori #14 : 07. Lipanj, 2017., 20:34 »
Živcira me što se košulja istrpava na svako saginjanje, negdje sam gledao da ima nešto što pričvrsti košulju pa se ne istrpava (slično kao što su u 20-tim godinama ljudi masovno koristili za čarape) ali nit znam gdje da to kupim nit znam kako se zove da tražim na ebayu i sl  :bonk:.

P.S. Slažem se sa gore navedenim problemom držanja mobitela, novčanika i ključeva u džepu.  One "pederuše" su, ruku na srce, korisna stvar ali jednostavno to nije moj stil a u čemu se ne vidim to i ne koristim, hebi ga. Zato koristim Z3 Compact, mobiteli moraju bit manji od 5", ne znam koji je qrac svijetu pa prestaše proizvodit mobitele i svi koriste male tablete za razgovore  :bonk:.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9