HCL.HR

Propast gaming časopisa?

  • 40 Odgovora
  • 5248 Hitova
*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Propast gaming časopisa?
« : 12. Travanj, 2008., 17:24 »
Danas sam baš malo razmišljao o ovoj temi.

Pošto internet u današnje vrijeme ima ogromnu popularnost, kvalitetne recenzije su dostupne i na intenetu, a dosta ljudi ima dsl, pa mogu bez problema skidati demo igre s interneta.

Da li je u današđnje vrijeme isplatljivo davati 30+ kn za neki gejmerski časopis kako bi pročitali recenziju neke nove igre, saznali vijesti iz svijeta gejminga, ili isprobali demo neke popularne igre?

Ima li internet doista dovoljno veliku snagu da ugrozi postojanje gaming časopise?


*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #1 : 12. Travanj, 2008., 17:33 »
Govorili su to i za novine i za knjige..al net je u osnovi glup.
Ljudi obično više vjeruju tiskanom mediju, koji ih asocira na stabilnost, trajnost, postojanost, te čitljiv je bilo gdje i bilo kada.

Plus, novine imaju onaj neki svoj miris i zvuk. To nenadjebivo.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #2 : 12. Travanj, 2008., 17:46 »
Upravo to. Na netu možeš nać svašta to je istina, ali časopisi daju dojam te nekakve stabilnposti, provjerenih informacija i svega ostaloga... I imaš nešto opipljivo u rukama što možeš bez pardona ponest sa sobom gdje hoćeš... A osim toga dosta časopisa dobiva ekskluzive razne kakve na internetu dolaze tek nakon što se pročitaju u časopisu...

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #3 : 12. Travanj, 2008., 18:00 »
Zavisi zapravo od osobe... Po meni to nije baš tako. I više vjerujem sebi kad skinem demo igru i isprobam nego kad pročitam recenziju il nešto slično.

Moje mišljenje je: što se mene tiče, otkad je HACKER "umro" sve je nekak postalo klimavo. Ne mislim globalno nego, meni više nijedan gaming časopis nije to kao što je HACKER bio prije. Dakle što se mene tiče, propalo.

Aleluja, da se nekim čudom HACKER probudi iz mrtvih, svaki mjesec bi ga kupovao.

Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #4 : 12. Travanj, 2008., 18:12 »
4 Riječi:

Ja bi HCL časopis.  \:D/

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #5 : 12. Travanj, 2008., 18:33 »
Ne znam...
Otkad sam dobio DSL nisam kupio nikakav časopis...
Kupovao sam Bug zbog DVD-a i PCPlay zbog vijesti i recenzija...
Uglavnom, sad te vijesti i recenzije mogu naći na netu, a programe sa DVD mogu downloadati...
S obzirom da na netu ima stvarno pun kurac izvora vijesti, recenzija i svega ostalog, ja jednostavno više nemam potrebu za kupovanjem gaming časopisa...  :wildboy:

Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #6 : 12. Travanj, 2008., 18:39 »
da psx izlazi možda bi ga kupovo, zbog kvalitete tekstova. Odgovorno tvrdim da svi gaming sajtovi  imaju bolje tekstove od gameplaya, pcplay je tek nešto bolji. Ono, nema smisla.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #7 : 12. Travanj, 2008., 18:49 »
Hacker je jedini casopis koji sam svaki mjesec kupovao iskljucivo radi hardware recenzija, ali sve brzim sirenjem hardwerskih ezineova vise nije bilo smisla davat 30kn svaki mjesec. Istog misljenja sam i sad.

Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #8 : 12. Travanj, 2008., 19:38 »
4 Riječi:

Ja bi HCL časopis.  \:D/

I ja. Onda bih dobivao pare.  :wildboy:


Nego, Hacker je jedini gaming časopis koji sam ikada baš kupovao i pratio. GP sam, istina, imao pretplatu, no to preko one kupnje PSP-a.
Sad bih radije kupio dva bureka nego GP. Dijelom zato jer sve informacije mogu naći na netu, a i burek je burek - nemoš bolje.  :ementaler:

Zapravo, dost često prelistam BUG, PCP, GP i ostale jer ima dost likova iz razreda koji to sve nabavljaju.

BUG mi je (uvijek bio) OK, al isto pomalo nepotreban. PCP mi je kul zbog zaje*ancije (koja me podsjeća na stare brojeve Hackera) i zanimljivih tekstova... ali očajno im je potreban redizajn. Pobogu, naslovnica izgleda kao da je rađena u Wordu. Petnaest fontova, isto toliko različitih veličina tekstova i duplo više boja.  :wildboy:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #9 : 12. Travanj, 2008., 19:45 »
za pcp recenzije piše mekpingvin.dovoljan razlog za odjeb :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #10 : 12. Travanj, 2008., 20:17 »
on je glup u mozak. I tog decka su zasamarat ak ga vidim ak ne i prije  ak ne prestane srat, pa ce viditi kako je Boga uvatio za muda.
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #11 : 12. Travanj, 2008., 20:20 »
Ajd sad za neuke... wer ist mekpingvin?  :wildboy:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #12 : 12. Travanj, 2008., 20:33 »
Mekpingvin ist eine cool Junge.Er ist sehr gay i misli da je najpametniji na svijetu.Njemački mi nije baš najbolji,ali eto :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #13 : 12. Travanj, 2008., 21:03 »
Mekpingvin ist eine cool Junge.Er ist sehr gay i misli da je najpametniji na svijetu.Njemački mi nije baš najbolji,ali eto :wildboy:

 :loludara:

pcplay je oduvijek bio drugorazredni casopis, zato ga i ne shvacam kao neku ozbiljnu konkuranciju u tiskanoj verziji medija.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Propast gaming časopisa?
« Odgovori #14 : 12. Travanj, 2008., 22:08 »
volio sam pc play dok nisam skuzio kakvo je govno. onaj THe Boz ne zna pravopis da ga jebeš, nemaju lektora očito, idioti su itd :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9