HCL.HR

Prosvjeta

  • 28 Odgovora
  • 3549 Hitova
*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Prosvjeta
« : 25. Rujan, 2009., 11:40 »
Bruka mi je malo zapocinjat temu o skolstvu jer znam da ce bit zlobnih komentara al ajde se pretvorite malo i napisite nest
Mislim ono o nasilju u skolama,o ocjenama,o nasilju,o profesorima,o djeci,sexi u skoli,neke predmete koje bitrebalo uvest neke maknut
O ministarstvu o govnu,picki,sisi
Prosvjeta ukupno moze i o fakultetima i o bologni,bilo kakva prosvjeta,ono kaj procitate u jutarnjem
O vrticima isto
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #1 : 25. Rujan, 2009., 11:41 »
Sexi u školi su ok
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #2 : 25. Rujan, 2009., 11:43 »
Da smijesno
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Zapi

  • Gost
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #3 : 25. Rujan, 2009., 12:03 »
prestani otvarat topike. i prestani postat kad si već kod toga.

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #4 : 25. Rujan, 2009., 13:10 »
prestani otvarat topike. i prestani postat kad si već kod toga.

Odg: Prosvjeta
« Odgovori #5 : 25. Rujan, 2009., 14:50 »
O nasilju...
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Odg: Prosvjeta
« Odgovori #6 : 25. Rujan, 2009., 15:25 »
Easy bi nam mogao reći malo više o tome...  :hiha:

 :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #7 : 25. Rujan, 2009., 15:33 »
kurvo isusa ti dođi na msn ;(


EDIT:
neznam zašto sam nepotrebno agresivan i prost.

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #8 : 25. Rujan, 2009., 15:35 »
koje pitanje

žene aka kurve su krive naravno... uvijek  :hiha:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #9 : 25. Rujan, 2009., 18:19 »
Bruka mi je malo zapocinjat temu o skolstvu jer znam da ce bit zlobnih komentara al ajde se pretvorite malo i napisite nest
Mislim ono o nasilju u skolama,o ocjenama,o nasilju,o profesorima,o djeci,sexi u skoli,neke predmete koje bitrebalo uvest neke maknut
O ministarstvu o govnu,picki,sisi
Prosvjeta ukupno moze i o fakultetima i o bologni,bilo kakva prosvjeta,ono kaj procitate u jutarnjem
O vrticima isto

?

Ja bi uveo satove ''Seksualni odgoj'' i ''Financijsko obrazovanje'' u sve škole pod obavezno. Država bi propala nakon prve generacije studenata.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #10 : 25. Rujan, 2009., 18:22 »
Seksualni odgoj mi nikad nije imo smisla. ono, čemu jebote isus.

eventualno praksa :hiha:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #11 : 25. Rujan, 2009., 21:22 »
Ima jedna izreka u Zadru...
Nitko nije jeba a da nije najeba.   :2118:

Bez prakse ništa, ali čisto da se izbjegnu pitanja tipa: ''Svršio mi je u anus. Jesam li trudna?''

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #12 : 25. Rujan, 2009., 22:05 »
Misliš ovakva pitanja:D
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Prosvjeta
« Odgovori #13 : 25. Rujan, 2009., 22:17 »
ova pitanja su bolja od najbolje komedije.ovo su mi najdraži:
"bok.imam 11 godina.u trecem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh,osjetim neko kucanje oko pupka.mislila sam da sam mozda trudna.uzasno se bojim trudnoce!!!nisam jos nikad imala decka,a kamoli da sam spavala s njim,al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim tocno oko pupka.jeli moguce da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopce nema veze sa trudnocom....????"  :loludara: :loludara: :loludara: i ovo :
"Volim se samozadovoljavati sexualnim igračkama kao što su vibratori..ali nedavno mi je legica rekla da vibrator može ispustiti tekućinu sličnoj spermi i da mogu ostati trudna..meni sada kasni menga 3 dana pa se ja jako bojim da stvarno nisam trudna..nikada nisam imala spolni odnos ali se ipak bojim da vibrator nije stvarno ispustio tu tekućinu..molim vas pomozite ali molim vas ne šaljite me ginekologu.. Unaprijed zahvalna!!

 :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara:
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Prosvjeta
« Odgovori #14 : 26. Rujan, 2009., 16:01 »
Prijavit cu vas da mi gazit6e samopizdanje i zapi bilo bi dobro da mi pronades onaj film o isusu i onaj o muti mutantu
A topic je zakon to je ipak lajaonica
Ja mislim da bi trebalo uvest psiholoska testiuranja za profesore jer u skolama radi previse ludaka
A sto se tice sexualnog odgoja ja bi demonstracije na lutkama i zgodne sexologinje :ementaler:
I ova pitanja postavljaju neuka djeca jer nemaju s kim pricat
Zast nitko nece samnom na kavu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9