HCL.HR

Prva hrvatska igra avantura?

  • 16 Odgovora
  • 2588 Hitova
*

harlequin

  • n00b
  • 0
Prva hrvatska igra avantura?
« : 27. Lipanj, 2009., 10:16 »
Moze li neko reci kako se zvala prva hrvatska igra, avantura, od pre nekoliko godina, jedna rec je nazivu... ?

Hvala unapred :)

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #1 : 27. Lipanj, 2009., 10:19 »
Poslanik ilitiga Ward?
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

harlequin

  • n00b
  • 0
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #2 : 27. Lipanj, 2009., 10:21 »
uf, al ste brzi, svaka cast :)
jeste, ta je.. daj da je probam da vidim valja li cemu..

hvala i pozdrav!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #3 : 27. Lipanj, 2009., 10:23 »
A čuj. Ipak je ovo HCL gaming portal i tu ne upada svatko.

Daj mi reputacije jer sam ti pomogao pa ću ti poslat link...tamo di mi piše "Reputacija : 3" mora pisat "Reputacija : 4" kad mi ti daš.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #4 : 27. Lipanj, 2009., 10:31 »
cek malo, kak ti on moze dati reputaciju

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #5 : 27. Lipanj, 2009., 10:33 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #6 : 27. Lipanj, 2009., 10:35 »
olollo  :ave: :ave: :ave:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #7 : 27. Lipanj, 2009., 10:37 »
haha, al fakat ne znam, di su pravila, jebemu nemogu naci ni, tek se usto aaaaaaaaaaaaaa

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #8 : 27. Lipanj, 2009., 10:40 »


nego....



ne znam....nemam dušu ili nešto
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #9 : 27. Lipanj, 2009., 10:41 »
Neki su već uvidjeli ovu promjenu i počeli komentirati u drugome topicu, no eto i službene obavijesti u kojoj objašnjavam što smo zapravo učinili.

Dakle na forumu smo prije nekih pola godine ili više uveli sistem Karme gdje su forumaši mogli dodavati i smanjivati karmu jedni drugima. Ovo je funkcionirali kako spada možda dva dana dok svi nisu počeli misliti kako je kul svima davati minuse na karmu ili pak proizvoljno klikati na pluseve i minuse bez obzira na to kako se određeni forumaš ponaša na forumu.

Danas vam donosimo Karmu 2.0.  Dakle modificiranu verziju Karma sistema koju smo preimenovali u Reputaciju. Ovu reputaciju mogu dodavati samo administratori foruma, a to sam trenutno samo ja i Bule_Himself koji je više tech admin i bavi se updateanjem foruma i sl. stvarima ( njemu je ovo trenutno neomogućeno ).

Dakle, reputaciju vam dakle daje i oduzima admin, i to po vašim zaslugama. Povećanje reputacije dobiti ćete za svaki hvale vrijedan post na forumu, za svaki novi i koristan topic koji otvorite i za slične korisne stvari koje pomažu forumu da bude što bolji i kvalitetniji. Dakle nagrađujemo vas za vaše dobre postove i inicijativu da pomognete forumu.

Budući da je Karma sistem bio aktivan par mjeseci, dosta vas je imalo karmu u minusu ili pak preeeviše u plusu, pa sam tako morao ručno resetirati Karmu ( tj. sada Reputaciju ) za svakog korisnika posebno. Vjerojatno nisam uspio baš sve korisnike proć pa će se tokom vremena i njima resetirati reputacija na nulu. Po mogućnosti bi bilo dobro da se javite ako imate reputaciju u minusu pa da to ispravimo.

Neki su odmah u startu dobili par bodova na reputaciji, neki su dobili i minusm, al  u svakaom slučaju od sada vas pratim i dajem reputaciju. Budite nam dobri  :ementaler:

jebem vas  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #10 : 27. Lipanj, 2009., 10:42 »


(jako mi je dosadno)
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #11 : 27. Lipanj, 2009., 10:43 »
Ae ja ću ti poslat linkove za igru jer ovo su ti sve loše osobe koje samo vole podjebavat nove članove. :mrgreen:

Evo provjeri PM.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #12 : 27. Lipanj, 2009., 10:44 »
damire, uljepšao si mi jutro  :ave: :ave: :ave:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #13 : 27. Lipanj, 2009., 10:45 »
zake mi niko nece objasnit?

ontopic: $h4d0w daj i meni pliz

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Prva hrvatska igra avantura?
« Odgovori #14 : 27. Lipanj, 2009., 10:47 »
@Duje
A znam, i sebi sam isto.

Evo provjeri PM.

Molim te reci mi da si mu poslao facepalm.jpg na PM.

ontopic: $h4d0w daj i meni pliz

daj molim te....facepalm i printskrin....molim te
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9