HCL.HR

Psihologija

  • 38 Odgovora
  • 3671 Hitova
*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Psihologija
« : 23. Rujan, 2009., 08:46 »
Bilo bi dobro da bude tema psihologija.Tamo bi pisali sto nam se dogodilo i kako nam bude od tog a ostali bi pisali kak je to cool
i kak se svasta moza dogodit ono consulting.Bilo bi dobro da svi isporucimo dijete u sebi. Zao mi je sto se tog ranije nisam sjetio jer je geniozno.

Ja pridonosim.

Glupe zenske kazu da mi nece njapst dukca jer dobar i nejde na ljude kao njihov dukac a moj dukac zavrsi izgrizen jer su glupe kuje
Moje pitanje je zast su tak glupe. :approve
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg: Psihologija
« Odgovori #1 : 23. Rujan, 2009., 10:53 »
cool story bro




 :tired: :tired:

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Psihologija
« Odgovori #2 : 23. Rujan, 2009., 11:14 »
Da cool story zapravo dok sam malo razmisljao dok sam isao na instrukcije pjeske sam skuzio da se bojim pasa,a imam psa u kuci sto je malo sjebano
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Psihologija
« Odgovori #3 : 23. Rujan, 2009., 16:22 »
ja volim psihologiju. imam psihologiju 5 u školi.

prevedi ovo o čemu se treba razglabati i tako to...
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Psihologija
« Odgovori #4 : 23. Rujan, 2009., 21:41 »
Pa lajes o onom sto te muci i svako isere nesto
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Psihologija
« Odgovori #5 : 23. Rujan, 2009., 21:48 »
sere mi se od mozgova nekih lakoumnih žena. Pred par sati pričam s frendicom koja je vidno očarana babama vračarama koje gledaju u budućnost i predviđaju pizdarije. Ono, prokleta baba joj je rekla da joj je dečko snova crni visoki dečko... ona ima plavog visokog... i sad ona RAZMIŠLJA.

isusa ti jebem. htio sam joj dati knjige iz fizike, odnosno izudarat i nju i babu jednom sočnom Fizikom 1...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Psihologija
« Odgovori #6 : 23. Rujan, 2009., 21:54 »
sere mi se od mozgova nekih lakoumnih žena. Pred par sati pričam s frendicom koja je vidno očarana babama vračarama koje gledaju u budućnost i predviđaju pizdarije. Ono, prokleta baba joj je rekla da joj je dečko snova crni visoki dečko... ona ima plavog visokog... i sad ona RAZMIŠLJA.

isusa ti jebem. htio sam joj dati knjige iz fizike, odnosno izudarat i nju i babu jednom sočnom Fizikom 1...

A baba je glupa uf
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Psihologija
« Odgovori #7 : 23. Rujan, 2009., 22:05 »
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Psihologija
« Odgovori #8 : 24. Rujan, 2009., 03:06 »
sere mi se od mozgova nekih lakoumnih žena. Pred par sati pričam s frendicom koja je vidno očarana babama vračarama koje gledaju u budućnost i predviđaju pizdarije. Ono, prokleta baba joj je rekla da joj je dečko snova crni visoki dečko... ona ima plavog visokog... i sad ona RAZMIŠLJA.

isusa ti jebem. htio sam joj dati knjige iz fizike, odnosno izudarat i nju i babu jednom sočnom Fizikom 1...

ja sam mislio da takve postoje samo u filmovima

ne, cekaj...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Psihologija
« Odgovori #9 : 24. Rujan, 2009., 08:51 »
šta, knjige iz fizike? jesi li ti normalan?  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Psihologija
« Odgovori #10 : 24. Rujan, 2009., 09:52 »
Zast fizikom 1 a ne nekom drugom?
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Psihologija
« Odgovori #11 : 24. Rujan, 2009., 09:56 »
jer sam tu položio lol


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Psihologija
« Odgovori #12 : 24. Rujan, 2009., 10:00 »
Ti si fakat sexi sojka
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Psihologija
« Odgovori #13 : 24. Rujan, 2009., 11:09 »
Trebao si je lupit s fizikom valova. :hiha:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Odg: Psihologija
« Odgovori #14 : 24. Rujan, 2009., 11:15 »
Trebo si je lupit pickom :chair:

Kakve gluposti moze mozak povezat i onda ti zabrijes i obrukas se zatim
Stara mi dode i kaze nesto kao idemo,a ja ucim i ne kuzim o cem ona prica.Onda mi kaze da ce bit na srednjim vratima da ja dodem oko kuce.I ja dodem oko kuce,a mama pita di je bicikl,ja sam gledamkoji bicikl,i onda mi se poveze da je mislila da joj bicikl dam
kao idemo bicikl odnest,ja mislim da ona pita mene da odem s njom na poso mislim smijesno
« Zadnja izmjena: 24. Rujan, 2009., 11:22 Phylip »
Zast nitko nece samnom na kavu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9