HCL.HR

puzzle

  • 16 Odgovora
  • 3998 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
puzzle
« : 22. Lipanj, 2008., 16:06 »
Ajmo pričica.

Nedavno je na telki bio neki lik, doktor neki, koji kao slaže puzzle od hrpu komada, ono 5 000 do 20 000 jer kao to mu je gušt i onda sebi kiti ordinaciju ili poklanja familiji/frendovima. Reko stari napuko malo, al me sjetio stare zanimacije.
I sad, sjećam se kak sam to s bakom slagao kad sam bio klinac, ali to je bilo prije parsto godina. Pošto je žena ono, komunistička vještica, i nema boga da odem do nje po to i tražim neke slike ispod tri prsta prašine, odem u dućan i kupim neku sliku od 2 000 komada.
I sad, ima već ono, tjedan i po od tada, izdvojim svaka dva tri dana po ćuku vremena da si to malo slažem i složio sam odokativno nešto što bi se nazvalo trećina slike.

Da vas pitam, uz sav taj neobuzdan seks, internet zanimaciju, školu, posao, telku, izlaske, sport i ostale pizdarije, imate li, ili mislite da biste imali volje izdvojiti nekoliko sati za puzzle?
Jeste li to radili kao limači? Radi li vam to mama, tata, deda?
Lijepite li i uokviravate puzzle po slaganju?
Stavljate li ih na zid kao sliku? (pic pliz)
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: puzzle
« Odgovori #1 : 22. Lipanj, 2008., 16:33 »
 :tired:

imo, puzle sakaju masno. uvjek sam ih mrzio.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: puzzle
« Odgovori #2 : 22. Lipanj, 2008., 16:36 »
imo i obožavo  :wildboy:

sljedeća drkacija nakon lego kocki


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blade

  • **
  • 262
Re: puzzle
« Odgovori #3 : 22. Lipanj, 2008., 16:42 »
ma imao... ali sam bio destruktivo djete i normalno unistavao sam sve do cega sam dosel... xD
balavac  :chair:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: puzzle
« Odgovori #4 : 22. Lipanj, 2008., 17:18 »
imo sam one puzzle od cca 25 komada veličine šnite kruha i to sam slago, to rula.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: puzzle
« Odgovori #5 : 22. Lipanj, 2008., 17:45 »
Legići > puzle.

Iako, obožavao sam kao mali rasut na pod one velike od par tisuća komada i danima slagati.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: puzzle
« Odgovori #6 : 22. Lipanj, 2008., 17:54 »
navodno od toga jako raste detaljnost vida, razlike boja koje oko stvara, a i podiže razinu stpljivosti
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: puzzle
« Odgovori #7 : 22. Lipanj, 2008., 17:58 »
imo sam one puzzle od cca 25 komada veličine šnite kruha i to sam slago, to rula.

+1

Legići > puzle.

+1

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: puzzle
« Odgovori #8 : 22. Lipanj, 2008., 18:01 »
navodno od toga jako raste detaljnost vida, razlike boja koje oko stvara, a i podiže razinu stpljivosti
Ev iz iskustva mogu reć da baš i ne.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: puzzle
« Odgovori #9 : 22. Lipanj, 2008., 18:11 »
Slagao sam kad sam bio klinac al one manje, nekih 100 do 200 komada max.
Gušt je onak složit to sve i onda se sam sebi divit. :ementaler:  lol

Al ipak
Legići > puzle.
+1  :thumbs:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: puzzle
« Odgovori #10 : 22. Lipanj, 2008., 19:04 »
Ja sam inače bio fanatik s starim oko tih puzla...imali smo prije slike (puzle složene) veličine 1x2m ...
ono totalni smo se uživljavali u tome, u teglama bi bile puzle raspoređene (onako, slika neboder plus bazen recimo pa bazen u par tegla di se u jednoj nalazi voda, u drugom rub itd.)

stvarno planiram kada si uzmem stan ili budem se odselio u veći kroz 6mj onako uzeti si neki paket od 2-10k i slagati polagano :)

najviše sam jebao mater neboderima kada je to trebalo složiti  :hug
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: puzzle
« Odgovori #11 : 22. Lipanj, 2008., 19:38 »
Ja sam inače bio fanatik s starim oko tih puzla...imali smo prije slike (puzle složene) veličine 1x2m ...
ono totalni smo se uživljavali u tome, u teglama bi bile puzle raspoređene (onako, slika neboder plus bazen recimo pa bazen u par tegla di se u jednoj nalazi voda, u drugom rub itd.)

stvarno planiram kada si uzmem stan ili budem se odselio u veći kroz 6mj onako uzeti si neki paket od 2-10k i slagati polagano :)

najviše sam jebao mater neboderima kada je to trebalo složiti  :hug

H4x0rz

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: puzzle
« Odgovori #12 : 22. Lipanj, 2008., 19:45 »
To ti je jedan od lakših načina slaganja :)

Uzmeš recimo 5-10 tegli, i pobacaš puzle koje misliš da su neki posebni dio , i onda slažeš dio po dio kasnije samo krpaš :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: puzzle
« Odgovori #13 : 22. Lipanj, 2008., 20:34 »
Ja sam skinuo onu neku igru 3D puzzle. Ima na početnoj link mislim.
Samo '3D' se ne odnosi na objekt slaganja (tipa kocka, kugla, nešto apstraktno bla) nego na kut micanja kamere.
Dakle, te puzzle nisu 3D pa su mi brzo dosadile(u biti i ne znam je postoje neke koje jesu 3D).

Ovo je nekako...a ne znam, nije mi zanimljivo kako sam mislio da će biti.
Bolje je kad nasilu spojim neke dijelove jer mislim da je to tvornička greška, iako spoj i ne liči na nešto smisleno.  :wildboy:

Inače znao sam ovog jednog koji je navodno puzzle slagao naopako. I znao bi jako brzo složiti Rubikovu kocku, u par minuta. To mu nikada neću oprostiti.  :kingmortal:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: puzzle
« Odgovori #14 : 22. Lipanj, 2008., 20:37 »
I znao bi jako brzo složiti Rubikovu kocku, u par minuta. To mu nikada neću oprostiti.  :kingmortal:

To je trik, to zna i moj ujak. Zapravo je to minutu-dvije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9