HCL.HR

Registracija prepaid kartica

  • 9 Odgovora
  • 1589 Hitova
*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Registracija prepaid kartica
« : 03. Veljača, 2010., 13:52 »
Obavještajne službe izvijestile su hrvatske mobilne operatere da će i korisnici mobitela koji nisu na pretplati, već se koriste bonovima, morati biti registrirani.

Operativno-tehnički centar za nadzor telekomunikacijska traži od Vipneta, Tele2 i T-Mobilea nadzor korisnika po hitnom postupku, piše Jutarnji list. kao razlog navodi se borba protiv kriminala i korupcije, odnosno, činjenica da osobe iz krim. miljea uglavnom koriste neregistrirane brojeve čime izbjegavaju prisluškivanje.

Tako je zaključeno da je lakše svim građanima oduzeti pravo na anonimni telefonski broj i tako pokušati ući u trag kriminalcima. U OTC ističu da postoje tri zakona koji reguliraju takve stvari. Jutarnji list piše kako je razumljiv gnjev telefonskih operatera jer se velik broj građana odlučio na prepaid uslugu upravo zato jer se ne moraju pretplatiti i tako jednostavnije kontrolirati svoje troškove. Napominje se kako se radi i o povredi privatnosti građana. U Vipnetu podsjećaju da građanima Ustav štiti temeljne slobode, pa tako i pravo na anonimnost i zaštitu tajnosti podataka. Nejasno je što će obavještajne službe svojim potezom dobiti. Naime, poznato je da kriminalci svoje anonimne brojeve koriste samo nekoliko puta, a vrlo često koriste ukradene mobilne telefone.


________________________________

Hahahah,wtf,što mislite o tome?  :hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #1 : 03. Veljača, 2010., 14:36 »
 :tired:

Netko iz te uprave/vlade/koječeg drugog previše gleda CSI.

edit: Ali ono, OK, nije mi bed dat ime i prezime :\ Ne znam, imam za učit. bok  :(
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2010., 14:39 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #2 : 03. Veljača, 2010., 16:04 »
Podupirem, zašto ne. Ako nisi ništa skrivio, nemaš se čega bojati. A i što je toliko strašno ako se zna tko koristi određeni broj?
Bespotrebno dizanje prašine i preuveličavanje, jei. MI HRVATI!!!11
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #3 : 03. Veljača, 2010., 16:24 »
Nie stvar u tome,već u ovome:
"U Vipnetu podsjećaju da građanima Ustav štiti temeljne slobode, pa tako i pravo na anonimnost i zaštitu tajnosti podataka. Nejasno je što će obavještajne službe svojim potezom dobiti."

Očigledno taj famozni Ustav ne postoji,kad ga mjenjaju kako se kome digne raca.  :tired:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #4 : 03. Veljača, 2010., 16:26 »
Očigledno taj famozni Ustav ne postoji,kad ga mjenjaju kako se kome digne raca.  :tired:

 :ave:

*

marijan

  • **
  • 159
  • its fitty
Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #5 : 03. Veljača, 2010., 16:27 »
da, Ustav ne postoji.
She likes my style she likes my smile
she like the way i talk.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #6 : 03. Veljača, 2010., 16:32 »
a ti si ga kao vidio?!?!? ajde ne pričaj gluposti, da postoji nebi hrvatska izgubila i imala srebro na ovom prvenstvu!!!!  :D :D :D :D :loludara: :chair: :chair: :chair: :chair:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #7 : 03. Veljača, 2010., 17:03 »
daj odi napisat seminar. :@

*

Zapi

  • Gost
Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #8 : 03. Veljača, 2010., 17:08 »

No

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Registracija prepaid kartica
« Odgovori #9 : 03. Veljača, 2010., 18:06 »
hrvatska je jedna od rijetkih gdje je to jos uvijek moguce, u vecini europski drzava je je odavno uvedeno..
easy-forex-basics.blogspot.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9