HCL.HR

Remix soundtracka iz igre

  • 5 Odgovora
  • 1723 Hitova
Remix soundtracka iz igre
« : 02. Kolovoz, 2017., 04:55 »
Pozdrav ekipa,
plan mi je raditi remixe nekih soundtracka iz nekih igara i onda to objavljivat po YouTubeu, odnosno bavit se time profesionalnije. Imate li kakve prijedloge, koji soundtrack bi mogao cool zvučat kao remix? I da, znam da ovdje u off-topicu ima i podforum "Glazba", ali ipak je ovdje u pitanju gaming, tako da...
Hvala svima  :clap:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Remix soundtracka iz igre
« Odgovori #1 : 02. Kolovoz, 2017., 06:45 »
Dobit ćeš direktan ban na youtube-u jer to nije tvoje originalno djelo. A gaming je dosta zaštićen kao i glazba koja se nalazi unutar igara.
Dakle ili će ti skinuti kanal ili će ti maknuti glazbu iz videa. Pogotovo ako si želio monetizirati te video uratke.

Odg: Remix soundtracka iz igre
« Odgovori #2 : 02. Kolovoz, 2017., 14:08 »
Pa da al kak onda rade oni Trap i ti, kad rade remixe pa skupe milione pregleda... Mislim meni pregledi nisu tako važni, ali bi volio to objavljivat. :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Remix soundtracka iz igre
« Odgovori #3 : 02. Kolovoz, 2017., 14:37 »
Traže dopuštenje i/ili kreditiraju ljude koji su zaslužni za svu glazbu.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Remix soundtracka iz igre
« Odgovori #4 : 02. Kolovoz, 2017., 14:49 »
Remix mora biti dovoljno drugačiji od originala da se broji kao tvoj vlastiti rad, tako da dobro prouči što se po zakonu smatra remixom inače ćeš imati problema sa 'Content ID' sustavima od youtubea (čak i ako pratiš sva pravila bi mogao imati problema).

Uputio bi te na OverClocked ReMix, stranicu koja je predana objavi remixeva iz video igara. Na forumima stranice bi trebao moći naći potrebne informacije koje ti trebaju za postizanje namjere.

Sretno! :D

Odg: Remix soundtracka iz igre
« Odgovori #5 : 02. Kolovoz, 2017., 15:36 »
Hvala ekipa. :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9