HCL.HR

Rijeka

  • 10 Odgovora
  • 1694 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Rijeka
« : 13. Ožujak, 2007., 08:48 »
E ovako pošto sam 23.3 u Rijeci, i ostajem još koji dan, zanima me koja su mjesta OK za pogledati, te po mogućnost i poslikati (priroda i tako), kafići, centrovi itako
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Rijeka
« Odgovori #1 : 13. Ožujak, 2007., 10:07 »
3. maj

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Rijeka
« Odgovori #2 : 13. Ožujak, 2007., 10:20 »
Mrtvi kanal :dancing:



Ma ono imaš Korzo i eventualno na Trsatu imaš gradinu.mozes i u katedralu valjda.A prirode..odi skroz gore na drenovu pa se pentraj po brdima :ementaler:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Rijeka
« Odgovori #3 : 13. Ožujak, 2007., 10:24 »
Htio bih ono, uzeti s frendicom nešto za jesti, pa otići u prirodu, još napraviti par slika i tako  :winknkiss:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Rijeka
« Odgovori #4 : 13. Ožujak, 2007., 14:39 »
Mrtvi kanal :dancing:



Ma ono imaš Korzo i eventualno na Trsatu imaš gradinu.mozes i u katedralu valjda.A prirode..odi skroz gore na drenovu pa se pentraj po brdima :ementaler:

ma kakvi sve to nula...nek ode na Fiumaru i nek stavi lezaljku...miomirisi i brckanje cipala dok te zapljuskuju dim autobusa i pijanih vozaca autotroleja sve popraceno urlikom galebova i sranjem golubova...prava idila  :mrgreen:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Rijeka
« Odgovori #5 : 13. Ožujak, 2007., 22:16 »
Korzo, dođi do ure, uslikaj nju i ispod prođi u Stari Grad. Sve vrijedno slikanja imaš tamo. Kafići su ti ili na zapadnom dijelu Korza (El Rio & Hemingway), ili odmah ispod tih na Rivi (Vox, Capitano, Budha Bar & Dva Lava).

BTW moja preporuka je Češka pivnica, pod uvjetom da uspiješ naći (nasuprot Continetala). Definitivno najbolji restoran u Rijeci (u kojem sam bio).  :piva:
« Zadnja izmjena: 13. Ožujak, 2007., 22:56 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Rijeka
« Odgovori #6 : 14. Ožujak, 2007., 13:33 »
Anthrax, Hemingway  :thumbs:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Rijeka
« Odgovori #7 : 14. Ožujak, 2007., 16:20 »
Anthrax, Hemingway  :thumbs:

ne podsjecaj me...prva runda nas je dosla 600 kn  :mrgreen: onako pras sokiralo me...neka neka bio sam jucer vani..ma koji hemingway ono je jeftino..pricat cu ti na msn  :beer: :duksy: :mrgreen:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Rijeka
« Odgovori #8 : 14. Ožujak, 2007., 16:44 »
dobro auspuh kaže, dođi kod mene na drenovu pa kroz šumice malo didlididli pras pras...  :jede:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Rijeka
« Odgovori #9 : 14. Ožujak, 2007., 18:01 »
To je bila scena, mi mislili piće dolazi uz angažman, kad ono 600kn  :duksy: :duksy:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Rijeka
« Odgovori #10 : 14. Ožujak, 2007., 20:58 »
 :tired:



Pilip trese šumice na drenovi tralallalalala :dancing:



E da,X ako voliš miris govna i pišake odi u Palach :dancing:
« Zadnja izmjena: 14. Ožujak, 2007., 23:59 Spenser »
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9