HCL.HR

Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima

  • 69 Odgovora
  • 10345 Hitova
*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Na jednoj stranici sam našao topic sjećanja za sajt na kojem sam bio veoma aktivan, no ugašen je, i opalila me nostalgija, pa da vas pitam koji su forumi koji su vam ostali u pamćenju i koji vam je najdraži.Evo ja ću prvi početi. E da, navedite pod kojim ste nickom bili registrirani na tom sajtu.
Prvi sajt na koji sam ikada došao je gameplay.hr, prije točno 4 godine. Bio sam neaktivan par mjeseci, a kad sam počeo postati, bio sam teški spamer. Otvarao topice za svaku stvar( pozdrav Veki), komentirao i pisao gluposti. Nakon toga su me banali :wildboy:, pa sam se vratio. S nickom PS2fan sam se, čini mi se, najviše zabavio na bilo kojem forumu. To je tamo negdje na početku 05. Otvarali su se topici o igrama i komentiralo o istima punom parom, a i bilo je puno igara o kojima se moglo pričati. Nakon nekog vremena ponovno su me banali :wildboy:. Kad sam se još jednom vratio, nick koji sam tad uzeo, a i danas postoji, je Yamcha. Bilo je ok još par mjeseci, no tada je sajt postao prvoklasno smeće kakao je  i danas. Nekad se tamo pričalo o igrama i bilo je stvarno zabavno, no danas je to leglo desetogodišnjaka naziva pero2123124, goku2311 i sličnih, koji otvaraju pedeset topica o jednoj igri. Mislim da samo nekoliko starih članova još posjećuje ovaj forum. Ugl, sajt je propao i sada mi ga je muka uopće gledati. Nekoć je bio stvarno odlično mjesto za diskusiju o igrama, a i zabavu, no ugl lošim radom pojedinaca i salvom nezrelih balavaca sajt je propao.

Drugi sajt na kojem sam bio aktivan je uniqplanet, a ujedno je i mjesto na kojem sam počeo pisati. Ovo je bio stvarno odličan sajt, i zauvijek će ostati misterija što se s njim desilo. Napravljen na veoma sličnom dizajnu kao i gameplay, i sa skoro pa istom ekipom, razlikovao se od gp-a po tome što je imaooriginalne  kolumne i recenzije igara. Trajao je nekakvih godinu i pol dvije, da bi  osnicač sajta i glavni administrator jednostavno nestao sa lica zemlje( navodno je postao teški ovisnik o WoW-u), i neki majmun zaspamao sajt i pretrpao ga što je uzrokovalo pad servera i brisanje postova u razdoblju od mjesec dana. Nakon tog se sajt uspio vratiti, no odjednom je već spomenuti admin nestao i sajt se odjednom ugasio. Bio sam recenzent za ovu stranicu pod nickom Snakester i napisao par recenzija. Ne znam, tu je uvijek bila nekakva super atmosfera dok ju pojedinci nisu narušili pred sam kraj, i uvijek se rado sjećam tog sajta. Ne znam za puno ljudi sa tog sajta, znam da je bio netko pod nickom Seymour, pretpostavljam da je to isti kao i ovdje, i Flea koji je isti.

Treći i posljednji je Hcl. U ovih 4 mjeseca koliko sam na sajtu, jako mi se sviđa. Recenzent sam i volim pisati za stranicu, atmosfera je super, članovi isto takvi. Već dosta vremena sam tražio forum na kojem bih počeo pisati, nikako nisam mogao otići s tog Gameplaya, pa sam našao HCL i "preselio" se na njega.
Najbolji do sada će ipak biti Gameplay, zato jer taj početak 05' sam stalno bio na forumu i super se zabavljao. Ne znam, možda tu ključnu ulogu igra i nekakva nostalgija. Na hclu sam još uvijek premalo, no nakon nekog vremena, ne sumnjam da će nadvisiti GP.
Evo recite vi svoje sajtove. :ementaler:
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2008., 18:58 Ljenjak »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #1 : 23. Ožujak, 2008., 19:03 »
vau...

prvi. net-ov forum, tamo nisam bio registriran nego samo citao stu su ljudi pisali ( sex podforum mi je kao klincu bio vrhunac  :ementaler: ) zatim se regao i nesto sitno pisao, nick syzygy.

nakon toga gameplay, nick isto syzygy, nakon nekog vremena mi puko film jer su mi svi srali kak sam noob jer imam malo postova, pa poceo spemat po slikama, deletali me, zatim dosao opet pod nickom scarab, tamo upoznao vecinu ekipe sa kojom sam danas na msn-u.

onda shuma, nick syzygy,

negdje izmedju sam se regao na hcl, ali posto je forum tad jos bio zelen, nisam puno visio na njemu, tek kad sam nesto trebao prodat sam se opet vratio  :ementaler:


ali eto, moram ispast fenboj i rec da je na gameplayu bilo najzabavnije, od prepiranja sa quicksilver_/kvik_-om, do UT-anja sa ekipom i spemanje po topicima sa blesavim slikama.


sve u svemu, uzaludno potroseno vrijeme, ali ej, da nije bilo tih sajtova, sumnjam da bi se sprijateljio sa frendovima koji su mi po koji put uljepsali zivot.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #2 : 23. Ožujak, 2008., 19:05 »
Daklem, dobio sam net negdje početkom 2004. godine. Dial up of course. :thumbs: Naravno, tad sam bio nubina koja nije pojma imala ni šta je forum ni šta je sajt. I tak sam malo surfao i naletio na Forum Vidi i tako malo tu počeo spammat, forum apsolutno nije imao ni jednog admina, nema ga ni danas, svi postovi su moji zadnji. Na tom forumu smo ja i kolega - susjed - frend Benko - tada BenGAMES i ko zna kakav nick počeli spamati, otjerali smo apsolutno svakog usera s tog foruma. Tada nam se pridruzio čudnovati sisavac pod imenom Adebisi - današnji Mamut hehe. On je spamao u jednakoj količini kao i mi, pa čak i više. No tada nam je dopizdilo. Jednog dana na forum dođe čovjek i stavi topic o stranici www.os-fighters.com koju je radila ekipa koja danas radi www.blogeri.hr i kaze da ima novi sajt i tak. JA klikenm, regam se na forum (zvao sam se Got_you kao i ovdje prije :ementaler:) i počnem i tamo spamat uvjeren time što na vidi forumu nije bilo admina da je to dozvoljeno. Ofc, nisam ni znao šta je spam. Znali su ljudi otvorit topic, ja napišem ne znam, neću olol ugl. I tako sam se tu naučio malo pristojnosti i kulture te počeo učit html. Budući da sam i dalje bio u kontaktu sa gore spomenutim Adebisijem tj. mamutom on mi je rekao za cro gaming. I dođem ja, regam se - slavne godine 2005., napravim 150 postova, pozovem Benka na forum i odustanem od foruma. On je ostao i dalje. Imao sam avatar s vjevericom ako se sjećate. Jednog dana 2007. godine, negdje prvi mjesec sjetim se ja Cro Gaminga, utipkam www.cro-gaming.com i učitava se www.hcl.hr. I tako ja malo čitao i tak i jednog dana se ulogiram na dobri stari forum. Naravno, on više nije bio ni približno kao 2005. Mnogi su promijenili nickove, jedino je X-Plosiv ostao s istim. SIR KILLALOT je postao Ementaler, Imothep je postao Lewka, ja postao Darx i tako. Drago mi je što sam tu. :ementaler: Aktivan sam još, ali slabo, na pc playu. :piva:

P.S: Dok sam igrao ogame sudjelovao sam na forumu na kojem sam napucao 850 postova u mjesec dana i tako. Preloš sam bio, preneuki spamer. Većinom sam se naučio na Anthraxovim upozorenjima prvih dana na hclu i na Os fightersima bivšim.

EDIT: Bio sam i na šumi 3-4 dana dok mi netko nije probio pass, stavio srpsku zastavu i banali me. Tad sam izgubio volju za shumom.
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2008., 19:11 DarX »

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #3 : 23. Ožujak, 2008., 19:09 »


EDIT: Bio sam i na šumi 3-4 dana dok mi netko nije probio pass, stavio srpsku zastavu i banali me. Tad sam izgubio volju za shumom.
:ave:
Može mi netko objasnit kakve veze je ova stranica imala  sa časopisom Hacker? :ementaler:
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2008., 19:12 Ljenjak »

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #4 : 23. Ožujak, 2008., 19:10 »


EDIT: Bio sam i na šumi 3-4 dana dok mi netko nije probio pass, stavio srpsku zastavu i banali me. Tad sam izgubio volju za shumom.
:ave:
Može mi netko objasnit kakve veze je ova stranica imala veze sa časopisom Hacker? :ementaler:

mnogo veze s vezom vezane :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #5 : 23. Ožujak, 2008., 19:12 »
Bio je Hacker davno, to se svi sjecaju pa necu bas o tome. Jedino sta je fora bilo sto su pcplayevci ulijetali na forum i otvarali topice kako pcplay rula ovo ono a hacker kao govno bla bla bla. Onda srbini unistili forum pa presli na cro-gaming tj. kasnije hcl.hr.

Od 2004. sam na indexovom (današnji net.hr) forumu, to mi je bio jedan od prvih. Tam sam pratio gaming podforum i bio je dosta dobar forum tad, sad je smece, pa samo komentiram neke članke i divim se isto tako retardiranim komentarima drugih korisnika ili uletima srba. To mi je zapravo bilo prvo iskustvo ono bas s forumom i sjecam se da nisam kuzio kak staviti avatar :)

Na gameru sam isto dost dugo al sam mjenjao nickove par puta. Malo je debilna ekipa tamo, pa nisam bas postao previse al podosta puta sam se dobro nasmijao na neke postove.

Na pcplay-u sam od 2006., al tamo jako rijetko idem jer se radi uglavnom o maloumnim balavcima a teme su tipa: "Koji pokemon vam je najbolji" i sl.

Na Codhr.com isto jako rijetko pogledam sta ima novog na sceni, al forum bas kao i scena, odes pogledas a forumi izgledaju po principu:
Chetaer ili ne?
Banani cheateri
Walhack omg ?!?!?
Dal da prijavim ili ne :S

i slicno..

eh da, i na kraju: pcekspert-ov forum. Dosta koristan forum, jako rijetko postam al kad god me nesto zanima sta se interneta i kompa opcenito tice, novosti sta se tice grafickih kartica, procesora i slicno odem tamo..

To je prakticki to,  tu i tam preletim croportal.hr i forum.hr kad su aktualne neke teme koje zanimaju sire mase pa odem procitam komentare i tako.

Zanimljvio je to kad pogledas neke prve postove i tako, pa skuzis kolko si se promjenio u tih 4 godine. Na bolje afkors..

« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2008., 19:13 blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #6 : 23. Ožujak, 2008., 19:14 »


Na pcplay-u sam od 2006., al tamo jako rijetko idem jer se radi uglavnom o maloumnim balavcima a teme su tipa: "Koji pokemon vam je najbolji" i sl.

Zanimljvio je to kad pogledas neke prve postove i tako, pa skuzis kolko si se promjenio u tih 4 godine. Na bolje afkors..



totalno :ave: :ave:

Ja na pc playu u 2 i po godine otprilike imam 350 postova. Ekipa je sranje :wildboy:

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #7 : 23. Ožujak, 2008., 19:18 »
Eo sad baš gledam na gpu svoje postove sa svojim prvim nickom, njih čak 51, nisam se vratio nakon bena jer je priložena  adresa izbrisana, a novu lozinku ti šalju na adresu pa... Ugl, pola postova mi nema jer su to nove teme koje su izbrisane u potpunosti. Znači ovo o sazrijevanju je istina :ementaler:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #8 : 23. Ožujak, 2008., 19:25 »
OS FIGHTERS  :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

A NE SE NE SJEĆAM TOGA  :ave:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #9 : 23. Ožujak, 2008., 19:29 »
OS FIGHTERS  :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

A NE SE NE SJEĆAM TOGA  :ave:

kad se sjetim kad si mi poslao warn zbog siga, a ja pitam otkud ti taj zakon avatar. bila ona krvava zenska olol :hug

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #10 : 23. Ožujak, 2008., 19:29 »
Što sam ja jedini od ovdje koji je bio moderator na Hacker forumu?  :thumbs:

budem se raspisao sutra, im bored lazy now
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #11 : 23. Ožujak, 2008., 19:30 »
Pa prvi je bio PCP Forum. TO je bilo jedno prije 3 god kada sam saznao sto je forum uopce. Polako sam se sirio po forumima i tako me danas možete nači svugdje. Moja priča je preduga ali mogu samo reć dan sam bio ponosan čitač Hacker i dan danas čekam onaj broj sa recenzijom Black i White 2  :(  :wildboy:

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #12 : 23. Ožujak, 2008., 19:30 »
I tak sam malo surfao i naletio na Forum Vidi i tako malo tu počeo spammat, forum apsolutno nije imao ni jednog admina, nema ga ni danas, svi postovi su moji zadnji. Na tom forumu smo ja i kolega - susjed - frend Benko - tada BenGAMES i ko zna kakav nick počeli spamati, otjerali smo apsolutno svakog usera s tog foruma. Tada nam se pridruzio čudnovati sisavac pod imenom Adebisi - današnji Mamut hehe. On je spamao u jednakoj količini kao i mi, pa čak i više.
jao, to su bila vremena.. kad se sjetim mckrckana i onog gejmera kako smo ih jebali u mozgove dok se nisu razbježali ko i svaki korisnik tog foruma.. al ajd, klinci ko klinci, ubili smo taj forum spammanjem..

aj da malo napišem gdje sam i ja bio.. kao što je kolega DarX spomenuo, prvi je bio Vidi forum i tad prvi put doznajem za forume.. nakon tog sam našao program Gejm Mejker i otišo na njihov forum gdje sam dugo dugo već član, al do danas više ni ne idem tamo nit ikad radim s tim softwareom.. nadalje sam odlučio doći i na cro-gaming tadašnji.. tu sam spammao ko kreten, mezimac antraksa.. onda sam malo otišao na šumu gdje su me bannali, ne sjećam se zakaj točno, al nisam išao često.. kasnije sam otišao na GTAGaming forum kada sam odigrao San Andreas i tamo sam počeo biti aktivniji.. za vrijeme igranja Gothica sam bio na JoWood forumu gdje sam bio aktivan dok mi nije dosadio zbog manjka ljudi.. aktivan sam bio i na Last.fm-u gdje mi se više ne da ić, no još uvijek mi očitava pjesme koje slušam.. i na kraju YouTube gdje idem svaki dan da si čitam komentare, gledam videje i tak to.. od ovih svih foruma, jedino HCL me zadržao jer je ekipa oke, no i ovdje dolazim rijeđe nego prije, jel.. trenutno me ne jebu baš stranice toliko da ih čitam jer primarno idem na net zbog msn-a..

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #13 : 23. Ožujak, 2008., 19:32 »
ja nekad odem na taj vidi forum se smijat našim postovima. daj di je mamut sad da napiše svoje  viđenje :hug :mrgreen:
Sjećam se kad nisam znao pročitat sirkovo ime dok je bilo sirkillalot. auf :thumbs:

Re: Sajtovi na kojim ste bili aktivni i najbolji među njima
« Odgovori #14 : 23. Ožujak, 2008., 19:33 »
oho, nisam znao da si ti Yamcha. kul.

uglavnom, najviše sam bio na GP-u. jebena ekipa je bila prije, no u zadnjih godinu dana umire sajt (12-13g dečki dolaze sve češće i slično). ima još par ok likova, ali ono, nisu razlog da dolazim na sajt.

hm, gdje sam još. bio sam od 6-8 raza admin na forumu od osnovne škole. ništa posebno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9