HCL.HR

Anketa

Scroll ili slider

scroll
5 (62.5%)
slider
3 (37.5%)

Ukupno Glasova: 8

scroll vs slider (mala pomoć thx)

  • 8 Odgovora
  • 1312 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
scroll vs slider (mala pomoć thx)
« : 06. Veljača, 2012., 14:15 »
Radim portfolio po pectotiput s time da sam ova put najdalje došao hah, već imam na pola skodirano sve.
Neg jebe me sad kaj ne znam dal da samo poredam radove iz određene kategorije ovak jedan ispod drugog:



Ili da napravim slider gdje će se pojaviti samo jedan rad al će se listat sa strelicama lijevo desno.





Kod prvog je super što onaj koji gleda radove sve ima na jednom mjestu i vidi odmah sve radove i samo skrula gore dolje
ali je problem kad bude puno radova pa ono bude jako izduženo iako neki vele "people will scroll!11!".

S druge strane se onda ovo sa strelicama čini praktičnije ali opet, ljudima će možda biti zamorno klikat lijevo desno lol i kajaznam možda
neće vidit sve radove il nešt. Nezz..

Pa ono, vaše mišljenje trebam.

P.S. riječ je o 1 page portfoliu, iznad radova se nalaze informacije o meni al to se fino zatvori onak sa skriptom, rula  :hug
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: scroll vs slider (mala pomoć thx)
« Odgovori #1 : 06. Veljača, 2012., 14:47 »
Mislim da je drugo rješenje bolje, samo možda malo naglasit ove strelice il nešto da ljudi ne bi previdili
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: scroll vs slider (mala pomoć thx)
« Odgovori #2 : 06. Veljača, 2012., 21:48 »
Drugo, zato kaj je u fejzbuk stilu, a i svi to koriste...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: scroll vs slider (mala pomoć thx)
« Odgovori #3 : 06. Veljača, 2012., 21:58 »
Drugo definitivno.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: scroll vs slider (mala pomoć thx)
« Odgovori #4 : 06. Veljača, 2012., 22:13 »
Drugo ie dosadno i sveprisutno
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: scroll vs slider (mala pomoć thx)
« Odgovori #5 : 06. Veljača, 2012., 22:45 »
Svejedno je što se tiče user interakcije. Al stvarno. :wildboy: Onaj tko želi pogledat tvoje radove će i klikat i skrolat koliko treba.

S tim da računaš s tim da ako imaš skrol sve ti poprima neku blogovsku šemu. Drugo je pecto elegantnije rješenje po meni.


EDIT

Zapravo, jel uvijek imaš samo po jednu fotku svog rada? Šta se događa ako ih imaš više? Razmislimo malo o tome.  :geek:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: scroll vs slider (mala pomoć thx)
« Odgovori #6 : 07. Veljača, 2012., 14:03 »
Mudro zbori žena....tko bi rekao.  :hiha2:

Možda nekakav kompromis između ta 2 layouta?
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: scroll vs slider (mala pomoć thx)
« Odgovori #7 : 07. Veljača, 2012., 16:07 »
Svejedno je što se tiče user interakcije. Al stvarno. :wildboy: Onaj tko želi pogledat tvoje radove će i klikat i skrolat koliko treba.

S tim da računaš s tim da ako imaš skrol sve ti poprima neku blogovsku šemu. Drugo je pecto elegantnije rješenje po meni.


EDIT

Zapravo, jel uvijek imaš samo po jednu fotku svog rada? Šta se događa ako ih imaš više? Razmislimo malo o tome.  :geek:

kad su brošure i to onda je i više slika jednog rada
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: scroll vs slider (mala pomoć thx)
« Odgovori #8 : 07. Veljača, 2012., 16:22 »
Ili nešto bolji kompromis, pogotovo kad imaš više slika za poseban projekt. Navigacija je rješena kako vertikalno, tako i horizontalno, a nije ništa posebno komplicirano i k tome intuitivno je dosta.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9