HCL.HR

Škola i školski problemi

  • 30 Odgovora
  • 4493 Hitova
Škola i školski problemi
« : 03. Veljača, 2014., 23:09 »
Pozdrav ljudi, primjetio sam da nema ovakve teme što je stvarno šteta jer nas realno preko 50% sigurno još pohađa šk. , a na ovom portalu ima isto tako dosta starijih i iskusnih ljudi koji bi mogli pomoć u nekim problemima, zadacima ili nečim vezano za šk.

Pa evo da pokrenem temu ma da sumljam da će mi ko odgovorit do sutra ujutro, imam zadatak iz kemije obrazložit zašto se i kako može stvoriti emulzija voda i ulje. Skužio sam među ostalom da je riječ o mlijeku, točnije kazeinu u mlijeku koje omogučuje emulziju vode i ulja ako se nalije u smjesu. Eh sad, problem je obrazložit zašto, šta ima to u kazeinu da omogučava emulziju. Pa eto ako ko zna neka mi javi po internetu apsolutno nema ništa o ovoj temi osim Eduviziji nešto sitno.

Ako se moderatorima ne sviđa tema nek je obrišu

Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #1 : 03. Veljača, 2014., 23:13 »
realno pohađamo mi kurac :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #2 : 03. Veljača, 2014., 23:16 »
realno pohađamo mi kurac :hihi:

Kad sam rekao da mislim da bi ova tema bila korisna, nisam mislio na ovakve komentare.

Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #3 : 03. Veljača, 2014., 23:19 »
http://www.tehnologijahrane.com/hemijahrane/kazein

;)


objašnjeno ti je kako i zašto kazein protein radi
nadam se da je od pomoći
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #4 : 03. Veljača, 2014., 23:21 »
jel vi ne znate engleski i google?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #5 : 03. Veljača, 2014., 23:22 »
sumljaju da znaju ;)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #6 : 03. Veljača, 2014., 23:38 »
Budi kao kmarkec i manjamax piši svoje školske probleme u Što vam se dogodilo danas? temi.

Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #7 : 03. Veljača, 2014., 23:39 »
jel vi ne znate engleski i google?

Pa jebem ti mentalitet ovog hrvatskog naroda. Što dalje od ove prčvarnice i ovog sjebanog mentaliteta pa da ne psujem više.
Zašto pomoć nekom ako nešto znaš i možeš to bez problema napravit kad mu moš jebat mater i sve po spisku i vrjeđat ga, biti ciničan  i šta ja znam šta. Ma nezz više evo ti thumbs up.

http://www.tehnologijahrane.com/hemijahrane/kazein

;)


objašnjeno ti je kako i zašto kazein protein radi
nadam se da je od pomoći

 hvala našao sam neš kod strukture... tnx

Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #8 : 03. Veljača, 2014., 23:41 »
Savjet:Ignoriraj Dragsterove postove, jer je on neka troll sveznalica :thumbs:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #9 : 03. Veljača, 2014., 23:47 »
najodvratnije osobe na svijetu posjećuju ovaj forum, nemoj ovdje bit uopće realno. :(

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #10 : 04. Veljača, 2014., 00:11 »
najodvratnije=ljudi koji su srednju školu pohađali prije 10 godina.

nezz kralju, nema tu ništa odvratno, većina naših interesa i mišljenja se kosi s MLADENAČKIM čisto zato jer su oni mladi a mi stari i vremena kojeg smo iskoristili za razmišljanje a oni još nisu imali priliku za to.
Nema tu ništa pretjerano odvratno sozz =)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #11 : 04. Veljača, 2014., 00:40 »
nezz, što je ovo :ave:

valjda nova generacija, u moje doba mi smo koristili google za rendom škola probleme. :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #12 : 04. Veljača, 2014., 00:46 »
najodvratnije=ljudi koji su srednju školu pohađali prije 10 godina.

nezz kralju, nema tu ništa odvratno, većina naših interesa i mišljenja se kosi s MLADENAČKIM čisto zato jer su oni mladi a mi stari i vremena kojeg smo iskoristili za razmišljanje a oni još nisu imali priliku za to.
Nema tu ništa pretjerano odvratno sozz =)
nisam govorio za gornje postove, nisam niti jedan pročitao osim snesmasterovog iznad mene, pa ako misliš da sam komentirao nešto odozgo nisam.

Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #13 : 04. Veljača, 2014., 00:56 »
najodvratnije osobe na svijetu posjećuju ovaj forum, nemoj ovdje bit uopće realno. :(

Znam da je hcl.hr stranica gdje se okupljaju najgori ljudi na svijetu, ali ne smetaju mi toliko jer postaju samo u minecraft podforumu :hiha:
I pecto ljubavi za tebe jer ne želiš da propadnem i postanem kao ostatak lajaonica ljudi <3 :ementaler:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Škola i školski problemi
« Odgovori #14 : 04. Veljača, 2014., 01:07 »
Angažiraj korisnika Ramza, on ti može biti mentor na hcl-u i na početku angažmana će te dati vodič koje je sastavljao od svoje 10. godine - "Vodič kroz HCL - audiatur et altera pars"

pozz  xDDDDDDDD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9