HCL.HR

Sretan BAJRAM!

  • 18 Odgovora
  • 2551 Hitova
*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Sretan BAJRAM!
« : 20. Rujan, 2009., 21:40 »
Sretan Bajram svim gamerima ove vjeroispovijesti,da vam bude sve zdravo i zivo dugo dugo godina,da zaigrate puno novih igara u ovima praznicima.. :thumbs: :thumbs:Eh sad kad je zavrsio mjesec posta moglo bih se i koje pivce opucati zivio mi Hcl.hr milijun godina!!!! :hug :piva: :piva: :piva:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #1 : 20. Rujan, 2009., 21:41 »
Bajram Šerif Mubarek Olsun!  :piva: :piva: :piva:

Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #2 : 20. Rujan, 2009., 21:46 »
znam da ću zbog ovog dobit ban i svjestan sam toga.Post je bio u Korizmi,pred Uskrs dan kad je smrt pobijeđena i darovan nam je novi žinot.zato živjelo Presveto Trojstvo.Otac Jahve,Sin Isus i Duh Sveti.
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #3 : 20. Rujan, 2009., 21:48 »
Bajram Šerif Mubarek Olsun!  :piva: :piva: :piva:

Neka se roka Wildboy!!! Evo kod nas Bosna gori!! Rokaju se petarde,granate.sijevaju RPG-ovi ludnica brale!!! :hihi:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #4 : 20. Rujan, 2009., 21:49 »
EID MUBARAK  :piva:

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #5 : 20. Rujan, 2009., 21:55 »
znam da ću zbog ovog dobit ban i svjestan sam toga.Post je bio u Korizmi,pred Uskrs dan kad je smrt pobijeđena i darovan nam je novi žinot.zato živjelo Presveto Trojstvo.Otac Jahve,Sin Isus i Duh Sveti.

Ma kako hoces jarane ja nisam ni protiv jedne vjere!Samo neka je sve sretno i zivo!

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #6 : 20. Rujan, 2009., 22:07 »
znam da ću zbog ovog dobit ban i svjestan sam toga.Post je bio u Korizmi,pred Uskrs dan kad je smrt pobijeđena i darovan nam je novi žinot.zato živjelo Presveto Trojstvo.Otac Jahve,Sin Isus i Duh Sveti.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #7 : 20. Rujan, 2009., 22:11 »
 :hug

Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #8 : 20. Rujan, 2009., 22:13 »
čemu ovi :))))))))))))))))))) i  :hug ?
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #9 : 20. Rujan, 2009., 22:16 »
znam da ću zbog ovog dobit ban i svjestan sam toga.Post je bio u Korizmi,pred Uskrs dan kad je smrt pobijeđena i darovan nam je novi žinot.zato živjelo Presveto Trojstvo.Otac Jahve,Sin Isus i Duh Sveti.
Post? Koji post?

Link plz.

Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #10 : 20. Rujan, 2009., 22:17 »
ne mislim na post na forumu nego na vjerski post  :tired:
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #11 : 20. Rujan, 2009., 23:45 »
Topic  :ave: :ave: :ave:
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #12 : 20. Rujan, 2009., 23:49 »
Ae ae, ne serite. Kad je božić, uvjek otvorite Sretan Božić topic.

Iako nisam musliman (prati me reputacija po forumu da jesam jel, al votever opet), sretan Bajram svima Islamske vjeroispovjesti. Uredu je to.

Zanima me kako će tržnice po Bagdadu do sutra popodne izgledat. :hiha: Svake godine doslovno eksplodiravaju od radosti.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #13 : 20. Rujan, 2009., 23:56 »
Ae ae, ne serite. Kad je božić, uvjek otvorite Sretan Božić topic.

Iako nisam musliman (prati me reputacija po forumu da jesam jel, al votever opet), sretan Bajram svima Islamske vjeroispovjesti. Uredu je to.

Zanima me kako će tržnice po Bagdadu do sutra popodne izgledat. :hiha: Svake godine doslovno eksplodiravaju od radosti.

Hehe

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Sretan BAJRAM!
« Odgovori #14 : 21. Rujan, 2009., 00:28 »
znam da ću zbog ovog dobit ban i svjestan sam toga.Post je bio u Korizmi,pred Uskrs dan kad je smrt pobijeđena i darovan nam je novi žinot.zato živjelo Presveto Trojstvo.Otac Jahve,Sin Isus i Duh Sveti.
Najbolji post sa svim forumima cijelog svijeta.Svaka Čast jarane :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9