HCL.HR

Štedite li?

  • 54 Odgovora
  • 5692 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Štedite li?
« : 20. Veljača, 2008., 22:47 »
Dal ste duh sina razmetnoga ili štediša? Ja recimo pokušavam stavljat neke pare na stranu pa da vidim sta ce se nakupit kroz par mjeseci..

Dosao sam do izracuna da recimo kad svaki tjedan stavis 20kn na stranu mozes na kraju godine imat nes vise od 1000kn

A sad recimo da ti svaki dan ostane 4kn u tjednu 4x5= 20kn  :2727:

ja vec par tjedana prakticiram ovo i vidim da ide dosta dobro. Jos se koji put zalomi nesto vise love. Pitanje je samo da li cu izdrzati do kraja  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Štedite li?
« Odgovori #1 : 20. Veljača, 2008., 22:51 »
štedim, ali nisam škrt, uvijek ću zarundat, ali pazim da ne kupujem stvari koje mi nisu potrebne

zadnjih par dana nemam predavanja, pa ni ne idem van kvarta, da vidis kak se 200kn skupilo  :piva:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Štedite li?
« Odgovori #2 : 20. Veljača, 2008., 22:52 »
...izdržati ćeš do toga kada ne potrošiš sve pare  :ementaler: :kava:

...ja isto znam tako stavljati s strane....te nakon 2mj uzmem pare te...ok je to...krenuti ću opet...inače štedim dosta ovako jer mi trebaju stvari em za hobi, em za nešto drugo..no naravno uvijek se ima za piće
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Štedite li?
« Odgovori #3 : 20. Veljača, 2008., 22:52 »
Sad cu sparat za ljeto da si kupim tisucu majci Fred Perry. Svaki tjedan 50kn cu sparat. I za mjesec dana imat 200kn. Plus zadnji tjedan cu zasparat 100kn vise tak da cu imat 300kn. Cek, to je za jednu majcu. :wildboy: Nema veze. :mrgreen:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Štedite li?
« Odgovori #4 : 20. Veljača, 2008., 22:53 »
uštedim 50kn po tjednu.. za mjesec dana 200-250kn.. pristojna lova

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Štedite li?
« Odgovori #5 : 20. Veljača, 2008., 22:57 »
hebote kolko je vama tjedni budžet?  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Štedite li?
« Odgovori #6 : 20. Veljača, 2008., 23:01 »
200kn :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Štedite li?
« Odgovori #7 : 20. Veljača, 2008., 23:07 »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Štedite li?
« Odgovori #8 : 20. Veljača, 2008., 23:08 »
ne

dobijem 10 kn svaki dan za pojest neš

onda za božić,uskrs i rođendan dobijem bar 2-3 tisuće kuna ali se to dosta brzo istopi
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Štedite li?
« Odgovori #9 : 20. Veljača, 2008., 23:08 »
imam pun kurac ušteđevine:

imam negdje 200 kuna sitnih kovanica (ima i po 5kn) koje sam uglavnom ovako "štedio": kupujem burek, 12 kn, dam ženi 20, vrati mi sitno 8 kuna, nervira me zveckanje pa to stavim u kasicu koja je sad pwnana  :wildboy:

račun u banci...

ma u biti jako sam štedljiv rekao bih


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Štedite li?
« Odgovori #10 : 20. Veljača, 2008., 23:16 »
Ne dobivam nikakve novce, tako da ni ne štedim.  :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Štedite li?
« Odgovori #11 : 20. Veljača, 2008., 23:21 »
štedim.. :(

onako, imam gro rodbine i svaki mjesec napravim rundu po dedi i baki, starom, drugom dedi, tetci, drugoj tetci i još neš sitno  :wildboy:. Po tjednu dobim oko 300 kuna, većinom. tu i tamo se zalomi više, al nikad manje. iako su sad nešto manje počeli davat što sam stariji  :wildboy: od tog odvojim 100 da imam trošit za tjedan a ovo ostalo stoji.

sve devize stavljam u banku plus extra pare šta dobim, tipa 500 kuna il tak neš  :wildboy:

:dancing:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Štedite li?
« Odgovori #12 : 20. Veljača, 2008., 23:27 »
kolke su kamate?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Štedite li?
« Odgovori #13 : 20. Veljača, 2008., 23:28 »
oko 3% brijem  :solidus:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Štedite li?
« Odgovori #14 : 20. Veljača, 2008., 23:31 »
da, ovoga, dobivam kitu, tak da jedino kaj mogu uštedit jest kita.

ergo, nemam đeparac, a sve kaj dobijem potrošim...jer ne dobivam često
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9