HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 192280 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #315 : 15. Studeni, 2008., 15:09 »
Ja sam sanjao da sam odvratna gikcina bez duse i da igram WOW.

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #316 : 15. Studeni, 2008., 15:10 »
Zapravo, jednom sam sanjao bilošta vezano uz gejming, al bio sam klinac.
Sanjao sam da sam cijelo vrijeme igrao gejboj, al nisam ništ vidio na ekranu.  :wildboy:

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #317 : 15. Studeni, 2008., 15:25 »
Ja sam sanjao da sam odvratna gikcina bez duse i da igram WOW.



Jesi ono ti bia u redu za novi wow?  :(
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #318 : 15. Studeni, 2008., 15:28 »
I za ajfon, da.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #319 : 15. Studeni, 2008., 15:57 »
Jok.
Ne patim na trendove.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #320 : 15. Studeni, 2008., 16:01 »
Sanjao da jašim nekog konja.

Fora je što to ne znam.

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #321 : 15. Studeni, 2008., 16:10 »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #322 : 18. Studeni, 2008., 11:58 »
Sanjao sam kojekakve gluposti danas, jedna mi je malo bolje ostala u sjećanju.

Čekao sam bus na stanici kasno navečer negdje, neam pojma... i sad doleti ekipa nekih huligana. Ja se usro onak, njih 5-6 mrcina, ja sam, nema nikog drugog u blizini... i tako oni me okruže i ja reko u sebi ono fuck sad sam najebo, kad mi 1 od njih reče: ae nam svima skini s neta hitlerove zastave s kukastim križem i isprintaj i nećemo ti ništa. Ja reko ok evo i sad se nekako misteriozno kod mene našo komp i printer (:ave:) i ja to njima isprintam i dam i odu oni svi sretni dalje... nakon tog sam se probudio. :S
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #323 : 18. Studeni, 2008., 12:08 »
 :ave:

Ja se ne sjećam šta sam sinoć sanjo. Šteta. Zanima me.

*

Zapi

  • Gost
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #324 : 18. Studeni, 2008., 12:11 »
Isto hrpa sranja, nova godina kao..al par stvari se sjećam..

jedna će bit urnebesna samo Grgi: Bili smo kao u parku i od nekud se pojavi Debela rap kuja i počne mi lizat vrat i onda sam ju ja udario gurnuo i pobjego, a ona se popela na drvo  :hihi:

i još jedna scena, ja idem pišat u bircu, al se skroz skinem, do gaća, a imo sam one bijele obične =) i ja pišam i gledam reklame oko sebe, dvije su bile točno se sijećam..jedna je bila ova a druga za seriju rescue me..

i sad uđe unutra neka cura koju neznam, i veli daj izađi van..al iz nekog razloga ja sam skroz mokar, i izađem van i kao trebam upoznat ljude i ja ih sav mokar samo u debilnim gaćama počnem grlit..i uzmem onu trebu i odvedem ju u wc i pitam jer onaj tip s plavim očima s plakata za parfem sexy..i ona mi veli da je, al da je Dean Winters (rescue me, oz) više sexy..

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #325 : 18. Studeni, 2008., 12:13 »
Homoseksualno  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #326 : 18. Studeni, 2008., 12:20 »
Isto hrpa sranja, nova godina kao..al par stvari se sjećam..

jedna će bit urnebesna samo Grgi: Bili smo kao u parku i od nekud se pojavi Debela rap kuja i počne mi lizat vrat i onda sam ju ja udario gurnuo i pobjego, a ona se popela na drvo  :hihi:


imaš problema  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #327 : 18. Studeni, 2008., 12:38 »
Isto hrpa sranja, nova godina kao..al par stvari se sjećam..

jedna će bit urnebesna samo Grgi: Bili smo kao u parku i od nekud se pojavi Debela rap kuja i počne mi lizat vrat i onda sam ju ja udario gurnuo i pobjego, a ona se popela na drvo  :hihi:

i još jedna scena, ja idem pišat u bircu, al se skroz skinem, do gaća, a imo sam one bijele obične =) i ja pišam i gledam reklame oko sebe, dvije su bile točno se sijećam..jedna je bila ova a druga za seriju rescue me..

i sad uđe unutra neka cura koju neznam, i veli daj izađi van..al iz nekog razloga ja sam skroz mokar, i izađem van i kao trebam upoznat ljude i ja ih sav mokar samo u debilnim gaćama počnem grlit..i uzmem onu trebu i odvedem ju u wc i pitam jer onaj tip s plavim očima s plakata za parfem sexy..i ona mi veli da je, al da je Dean Winters (rescue me, oz) više sexy..

 :ave:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #328 : 18. Studeni, 2008., 17:05 »
Sanjao sam da sam išao kod blek auta i da sam mu tražio kuću. Onda sam došao kod nekog lika i pitao di on živi.
Lik mi je rekao da je odmah znao da njega tražim jer izgledam kao da sam uvijek spavao na klupi u srednjoj.
I onda me odveo tamo, i kad sam došao morao sam pratit blekija koji je vozio crvenog punta na kojem je pisalo HEP.
I kad smo došli do trgovačkog centra ja sam se sjetio da mi je ostao auto i vratio se natrag.
Došao sam do auta i vidio đorđevu curu kako drži glavu nekom kinezu pokraj neke rupe i lik je povraćao.
 :wildboy:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #329 : 19. Studeni, 2008., 00:09 »
jao mojih retadiranih snova  :wildboy:

neki dan sanjao da me na msnu addo jedan igrač iz futbal menađera koji ma 19 godina,a kad smo pričali reko je da je to bug u igri i da on ustvari ima 38 godina i završava svoju karijeru,te mi poslao patch koji ispravlja taj bug
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2008., 18:29 seymour »
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9