HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 189849 Hitova
*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #210 : 01. Srpanj, 2008., 22:39 »
Sanjao je.  :(

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #211 : 01. Srpanj, 2008., 22:50 »
Sinđer, jes jebo Hayden :O ?


Nisam još. To ostavljam za kraj kad se sve fino svrši. :ementaler:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #212 : 08. Srpanj, 2008., 20:42 »
Sanjao da mi se pobrisao cijeli hard od 200 giga. :wildboy:  Probudio se sav u strahu i odmah otrčao upalit komp da vidim jel sve tu i fala bogu sve je još uvijek na njemu. :ementaler:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #213 : 08. Srpanj, 2008., 20:47 »
^^geekov san :tired:

ja sam sanja da sam iša na zadarsku gitarijadu i sa bendom piva pismu marcipan umjesto one dogovorene

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #214 : 09. Srpanj, 2008., 00:04 »
neke ženske. neznam.  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #215 : 09. Srpanj, 2008., 10:54 »
danas mi je bio jedan od vizualno najjebenijih snova onako
prvo sam s nekom ženskom pljačkao nešto nemam pojma, to se ne sjecam bas, uglavnom tam je bio neki serator u tom kao školi/hotelu nemam pojma čudno je sve to. I uglavnom, bilo par sranja s njim, pa smo ga htjeli ubiti. Skupio sam 3 frenda i onda smo otišli s liftom kao gore, al smo zapravo se onda našli na nekakvoj klupici i tu su ovi počeli rigati jedan za drugim nakon čega sam se i ja srigo al nemam pojma zašto. Onako, došlo im je. Jebote ovaj je izbljuvao ceo stomak  :D
a onda sam bio u nekom hotelu il sta je to bilo
bio sam ja i jos 3 lika s razreda pred vratima i zajebavali se nest kao da duhovi otvaraju vrata i te gluposti, ovi su jos zavijali k tome znate ono urbano kul..
onda me pozvala sestra da dođem za stol jer tam kao ovi dozivaju duhove (tu su bili frendovi, familija i jos neki poznanici loool), ond asmo stavili nest ruke svi na hrpu, ne sjecam se dal je ko šta reko
uglavnom, onda se na nekom monitoru s moje desne strane (ja sam sjedio skorz desno) pojavilo Ivek is the first ili tak nekaj. Uglavnom, shvatili smo da bi Ivek mogao najebati prvi.
Onda se scena odmakla vani, na pogled cijele zgrade.

U nebu su se vidjeli nesto ko cepelini is kojih su počeli letjeti duhovi (lol, onak sa metcima oko vrata i to), milijun njih. S hotela i oko njega su počeli tući nekakvi topovi po tim duhovima u zraku, a dolje su ih čekali nekakvi psi. I onda kak su se ovi spuštali u kapsulama, udarili bi među pse i onak bi ih kružno zatukli i izažli van. Neke su psi uspjeli zaustaviti al bilo ih je previse. Ovi svi kropz prozore unutra, s drugog prema prvom katu. Onda smo se mi pitali, pa na kojem smo mi katu? Oo  I onda je bila scena kak su dosli dolje pred ulazna vrata i (a valjda smo tu bili kad smo se zajebavali s vratima, doduse, ta su vrata gledala prema hodniku, lol sve sjebano) i onda sam se probudio  :kingmortal:

Al ova scena "iskrcavanja", e da sam to mogao barem snimiti kako je to jebeno izgledalo  :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #216 : 09. Srpanj, 2008., 11:03 »
svakojake strahote noćas. naime, nažderao sam se pirea i sarme malo pred spavanje  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #217 : 09. Srpanj, 2008., 11:53 »
Jeben san blaster!  :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #218 : 15. Srpanj, 2008., 11:20 »
Stvarno cudo san :ave: :ave: :ave: :ave:


Ja sanjo da mi neki debil hoce ukrast pc i da imam palicu i kako ga bijem sa palicom do smrti. :D

What evil hides in the reflection of your soul

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #219 : 15. Srpanj, 2008., 11:23 »
Sanjao sam kako moja baka(koja ima 60 i nešto) išla 5 puta dnevno u solarij, te je dobila rak kože.

Kasnije su joj amputirali lijevu nogu.  :kingmortal:

KOJI KURAC????? :wildboy:

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #220 : 15. Srpanj, 2008., 11:24 »
 :thumbs: :ave: :ave: :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #221 : 15. Srpanj, 2008., 13:46 »
zajebano gabrijele, zajebano :(

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #222 : 17. Srpanj, 2008., 00:11 »
Ja sam sanjao kao da se vozim u nekom vlaku u sibiru s nekakvim rusima. Al imali su odore neke valjda su bili neki policajci/vojnici i odjenom vlak stane i mi nastavimo dalje na konjima (wtf). Tako jašemo ono imamo neko oružje i ja pričam ruski (valjda zato što sam prije spavanja ponavljao ruski) s njima, neke zajebancije. Onda odjednom dobijem neki filing kao da igram STALKER-a onako, ono sjebano skroz. Iz šume koja je bila srednj udaljena izleti pas onako smav krvav, polumrtav fale mu komadi mesa, ali jako brzo trči. Ja skočim s konja uzmem pištolj i idem ga ubit a ovi se deru da ga ne ubijem da nije ništa a pas se zaletio na mene, a ja mu glavu stisnem nogom na pod, a ovi mene smiriju i u tome odjednom počnu engleski pričat: "Its all about the money...let it go..." ja onako koji k. I sve to nestane i odjednom gledam tv (al ono ne vidim TV ni sobu ni niš, kao da sam tamo al eto podsvjesno znam da gledm tv), a na tvu reklama za neki japanski "cartoon like free mmorpg" onim živčanim mini anime likovima. I jedan anime lik skejta, padne s skejta, pregrzai ga čovjek koji je išao pješice i lik napravi facu like: -.-° i u tome me probudi stari ajde ideš radit.

Jebeno.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #223 : 17. Srpanj, 2008., 00:34 »
lololo :wildboy:

ja sam sanjao da sam zaboravio šifru od glavnog acca na kompu, očajno :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #224 : 17. Srpanj, 2008., 08:08 »
Sanjao nešto nepovezano, sjećam se samo sebe, Grge i nekih figura. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9